Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co się dzieje z Gazetą POMORSKĄ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Zaskoczony~

~Zaskoczony~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2008 - 11:01:45

Witam!

Od pewnego czasu nurtuje mnie to pytanie (jak w temacie). Zmiana układu - OK, można się jakoś przyzwyczaić... ale Żnin został zepchniętu raptem do jednej strony!!! Za to dostaliśmy Mogilno, Inowrocław! Jest ktoś, kogo interesuje, że w Inowrocławiu dosypują ziemi do kwietników?!? Co do treści także można mieć pretensje - wiadomości z regionu Żnina zaczynają przypominać te pisane w tygodniu "P..." oraz w gazecie konkurencyjnej (tej codziennej) - nastawione na skandale, afery... Coraz mniej jest miejsca na normalne wiadomości, takie, do jakich zostaliśmy przyzwyczajeni, jakimi Pomorska zyskała wiernych czytelników. Jest jakaś osoba, która potrafi to racjonalnie wytłumaczyć?

Może to tylko ja taki jestem, że bardziej mnie interesują te pozytywne wydażenia z terenu naszego powiatu...
Może ktoś z Pomorskiej jest w stanie to wytłumaczyć - nie ma to jak informacje prosto od Wydawcy.

Proszę, wypowiedzcie się.

#2 ~~Czytelnik~~

~~Czytelnik~~
  • Goście

Napisano 03 kwiecień 2008 - 19:19:00

Witam!

Od pewnego czasu nurtuje mnie to pytanie (jak w temacie). Zmiana układu - OK, można się jakoś przyzwyczaić... ale Żnin został zepchniętu raptem do jednej strony!!! Za to dostaliśmy Mogilno, Inowrocław! Jest ktoś, kogo interesuje, że w Inowrocławiu dosypują ziemi do kwietników?!? Co do treści także można mieć pretensje - wiadomości z regionu Żnina zaczynają przypominać te pisane w tygodniu "P..." oraz w gazecie konkurencyjnej (tej codziennej) - nastawione na skandale, afery... Coraz mniej jest miejsca na normalne wiadomości, takie, do jakich zostaliśmy przyzwyczajeni, jakimi Pomorska zyskała wiernych czytelników. Jest jakaś osoba, która potrafi to racjonalnie wytłumaczyć?

Może to tylko ja taki jestem, że bardziej mnie interesują te pozytywne wydażenia z terenu naszego powiatu...
Może ktoś z Pomorskiej jest w stanie to wytłumaczyć - nie ma to jak informacje prosto od Wydawcy.

Dobrze że ktoś zauważył te zmiany. Ja też jestem za tym żeby wrócic do dawnej Gazety.Nie podoba mi się również to że wiadomości ze Znina i okolic są na ostatnim miejscu. Mieszkańcy pow. Inowrocławskiego moga mieć swoje wiadomości a my możemy miec tylko ich najważniejsze i ciekawe sprawy. W naszym pow. jest wiele ciekawych spraw nie tylko takich plotkarskich.jest więc o czym pisac. Ja proszę o zmiany .

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2008 - 21:45:02

Zgadzam się. Mi też bardziej podobała się poprzednia wersja.

#4 człowiek

człowiek

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 07 kwiecień 2008 - 16:47:05

Nie czytuję, nie wiem.

Wiecie, że świat bez gazet jest dużo weselszy? :)

#5 ~swojak~

~swojak~
  • Goście

Napisano 09 kwiecień 2008 - 08:40:19

Witam!

A ja mam rodzinkę i znajomych w Ino. i interesują mnie informacje stamtąd. A ponadto nie oszukujmy sie Żnin to głęboka prowincja, rozumiem patriotyzm lokalny mieszkańców tego miasteczka, ale chyba wystawienia Żnina przed Inowrocław nikt nie oczekiwał . Tam sie nic nie dzieje! no i chyba mala pomyłka - są dwie strony żnińskie a nie jedna. ( a moze jedna by wystarczyła?)

#6 ~wszyskowiedzący~

~wszyskowiedzący~
  • Goście

Napisano 14 kwiecień 2008 - 11:21:15

Nie czytuję, nie wiem.

Wiecie, że świat bez gazet jest dużo weselszy? :)

Trochę wstyd nie wiedzieć co się dzieje wokół.

#7 ~~WOJTEK~~

~~WOJTEK~~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2008 - 18:39:42

FORUM GAZETY.Dlaczego zdjeliscie temat SAMPO .Czyzby zadzialaly uklady.

#8 ~ex~

~ex~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2008 - 20:33:40

FORUM GAZETY.Dlaczego zdjeliscie temat SAMPO .Czyzby zadzialaly uklady.

Tendencyjne forum. Wszyscy powinni ładnie i pięknie mówić o tym co się dzieje wokół nas. Słowa krytyki są naganne.
Mogliście pisać, że SAMPO nie kręci i jest organizacją, która realnie pomaga ludziom. Wtedy temat by został.

Swoją drogą przy usuwaniu tematu moderator tego "forum" mógłby napisać dwa słowa odnośnie przyczyn.

Więcej zaglądać tu nie mam zamiaru. Fuj!

Pozdrawiam.

#9 ~stały czytelnik~

~stały czytelnik~
  • Goście

Napisano 20 maj 2008 - 12:40:17

WRÓĆCIE DO POPRZEDNIEGO UKŁADU, abo ŻNIN na PERWSZE MIEJSCE!!!!!!!!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2008 - 22:36:36

UKŁad gazety straszny aż się nie chce czytać

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2008 - 21:10:39

Tez nie czytam pomorskiej

#12 ~gibon~

~gibon~