Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

CO SĄDZICIE O FIRMIE CENTRUM PRAWA SP.ZO.O. W BYDGOSZCZY UL. GRODZKA

ANTKIEWICZ

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 październik 2017 - 10:03:24

Korzystam z pomocy Centrum Prawa od pół roku. Od tego czasu skuteczność windykacji wrosła w mojej firmie metalurgicznej o 70%. Naprawdę baaardzo polecam! Tym bardziej, że nie muszę do nich jeździć tylko moja księgowa im wysyła wszystko przez internet. A tych narzekających pytam - jak Wy robicie biznes skoro nie czytacie umów, z których wynikają Wasze zobowiązania??>>

#2 ~Karol Bronkala~

~Karol Bronkala~
  • Goście

Napisano 20 luty 2018 - 08:49:39

Swoją firmę prowadzę od kilku już lat. Z Centrum Prawa umowę podpisałem jakieś 2 lata temu. Początkowo nie korzystałem z ich pomocy. Gdy chciałem zrezygnować okazało się, że czas na odstąpienie od umowy już minął. Fakt nie przeczytałem umowy i na początku oburzyłem się, że nie mogę tak "od tak sobie" zrezygnować z tej umowy. Zacząłem więc korzystać z porad udzielanych przez CP i... miło się zaskoczyłem. Okazało się, że dzięki możliwości szybkiego kontaktu z moim prawnikiem prowadzenie przeze mnie działalności stało się łatwiejsze. Mam kogo się poradzić w każdej praktycznie sprawie i to w rozsądnej cenie. Dla tych, którzy początkowo podeszli do umowy z CP tak jak ja polecam jak najszybciej przeczytać umowę i zacząć korzystać z usług Centrum Prawa. Pomagają - uwierzcie!

#3 ~władysław~

~władysław~
  • Goście

Napisano 25 luty 2018 - 21:03:55

Na plus niska cena, na minus duża rotacja wśród pracowników. Ciężko do końca zaufać firmie w ktorej zmieniają czlowiekowi w ciągu roku 4 razy opiekuna Ocen 3+

#4 ~ANNA~

~ANNA~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 19:15:49

Swoją firmę prowadzę od kilku już lat. Z Centrum Prawa umowę podpisałem jakieś 2 lata temu. Początkowo nie korzystałem z ich pomocy. Gdy chciałem zrezygnować okazało się, że czas na odstąpienie od umowy już minął. Fakt nie przeczytałem umowy i na początku oburzyłem się, że nie mogę tak "od tak sobie" zrezygnować z tej umowy. Zacząłem więc korzystać z porad udzielanych przez CP i... miło się zaskoczyłem. Okazało się, że dzięki możliwości szybkiego kontaktu z moim prawnikiem prowadzenie przeze mnie działalności stało się łatwiejsze. Mam kogo się poradzić w każdej praktycznie sprawie i to w rozsądnej cenie. Dla tych, którzy początkowo podeszli do umowy z CP tak jak ja polecam jak najszybciej przeczytać umowę i zacząć korzystać z usług Centrum Prawa. Pomagają - uwierzcie!

#5 ~ANNA~

~ANNA~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2019 - 19:17:29

W jaki sposób próbował Pan zrezygnować?

#6 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 10:23:25

Firma bezduszna i łapiąca za wszelką cenę klienta, aby go uzależnić od opłat miesięcznych i kruczków prawnych. Nie interesuje ich całkowicie zasada współżycia społecznego,nie mogąc wyegzekwować długu, nie badają możliwości odzysku, tylko naciągają na dalsze koszty postępowania sądowego, pogrążając firmę w dalsze straty. Koszmar podpisując z tą firmą umowę, uważajcie bo wpuszczacie wirusa do organizmu tak wirusa, bo bakteria nie zabija organizmu tylko utrzymuje go przy zyciu aby się nim karmic, a wirus zabija mając w nosie żywiciela. Pozdrawiam Andrzej

#7 oszukana321

oszukana321

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 kwiecień 2019 - 15:15:01

Potwierdzam powyższy wpis Andrzeja. Koszmarna firma, która podstępnie zdobywa klientów. Nie ma możliwości rezygnacji. Rozbój w białych rękawiczkach. Wykorzystują naiwność i nieznajomość prawa swoich klientów. 

#8 ~Violetta~

~Violetta~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2019 - 11:29:10

Złodzieje oszuści nie idzie odstąpić od umowy dzwoniom mówią że miesiąc próbny i nie ma umowy a za kilka miesięcy rachunek ale nie wykonali dla mnie nic im nie zlecalam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych