Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co sądzicie o dziurawych jezdniach

Auto

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2013 - 21:08:48

Straszne czasy nadeszły same dziury auto mozna poważnie uszkodzić ciekway jestem kto zwróci koszty naprawy.

#2 ~Oponka~

~Oponka~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2013 - 21:13:45

Straszne czasy nadeszły same dziury auto mozna poważnie uszkodzić ciekway jestem kto zwróci koszty naprawy.

Ja widzę, że są połatane w większości i resztę łatają. A autko jest ubezpieczone ? To do właściciela drogi.

#3 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2013 - 21:16:22

Straszne czasy nadeszły same dziury auto mozna poważnie uszkodzić ciekawy jestem kto zwróci koszty naprawy.

Nie ma ulicy w mieście bez dziur,rekordy bije Wojska Polskiego,Słowackiego,Dworcowa,Graniczna,
Chopina i inne..

#4 ~Oponka~

~Oponka~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2013 - 21:24:58

Nie ma ulicy w mieście bez dziur,rekordy bije Wojska Polskiego,Słowackiego,Dworcowa,Graniczna,
Chopina i inne..

TY CHYBA JEŹDZISZ TACZKAMI, A NIE SAMOCHODEM !!! Hi, hi, hi. Ale się obrechotałam !!!

Wymieniłeś akurat drogi powiatowe i wojewódzkie. Na WPolskiego nowy dywanik, na Dworcowej też, na Granicznej też, na pozostałych połatane. Nie pajacuj kierowco taczek !

#5 ~taxi~

~taxi~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2013 - 06:28:57

TY CHYBA JEŹDZISZ TACZKAMI, A NIE SAMOCHODEM !!! Hi, hi, hi. Ale się obrechotałam !!!

Wymieniłeś akurat drogi powiatowe i wojewódzkie. Na WPolskiego nowy dywanik, na Dworcowej też, na Granicznej też, na pozostałych połatane. Nie pajacuj kierowco taczek !

.Do "obrechotanej"!!"oponki" Zgłoś się do poradni psychiatrycznej,przyda ci się..Tam błyśniesz na oddziale!
obrechotasz się z innymi.
Jaki wozi cię kierowca służbowy,niedawno dziury przykrywał śnieg,a jakie masz taczki?służbowe,że wiesz która ulica do kogo należy..powiatowa,czy wojewódzka..dla mnie ważne były dziury,a kto ma je łatać,ty wiesz "obrechotana" mądralo..Wszyscy widzieli jak łatali dziury.Udajesz znawczynię tematu,do garów babo.
Ja z ciebie się nie "obrechotałem",bo nie ma takiego słowa,coś nie po polsku piszesz wyrazy,,
a co niedawno "obrechotana" babo nie widziałaś dziur,Widzę,że jesteś radną bezradną???

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2013 - 11:06:49

Chopina i inne..

A Wyspiańskiego? To jest dopiero ser szwajcarski!
Chyba liczą, że "Druk-Pak" powinien sam sobie zrobić dojazdówkę.
A za "Druk-Pakiem" to już jest tor testowy dla terenówek :)
Chodniki nie lepsze. Ludzie na spacerach chodzą jezdnią bo chodnik pofalowany, z ubytkami i wąski. Niejeden już skręcił nogę.

#7 M-m

M-m

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 450 postów

Napisano 28 kwiecień 2013 - 17:54:04

Nie piernicz głupot stary dziadu ! Wam taksiarzom zawsze mało , nic od siebie, za to wszystko wam dac i tylko kaasiorę byście trzepali. Do roboty nygusy a nie tylko tyłki wozić i rżnąć paniczyków, szpagatowe paniska !

No, chyba oponka przestała rechotać, za to zaraz pęknie ze złości :o

#8 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 19:15:57

No, chyba oponka przestała rechotać, za to zaraz pęknie ze złości :o

Oponka pękła z obrechtania,,
Dziś na bieżąco poświęciłem czas z kolegą i pojeździliśmy po mieście,każda ulica pełna dziur,czy długa,
czy krótsza,nie ważne do kogo należy miasta czy gminy,,MASAKRA,jedna wielka masakra,co kawałek dziury,gdzie to łatanie...Chopina,Narutowicza,Słowackiego,Marchlewskiego,Graniczna-masakra,Dworcowa,Parkowa,Hoża,Szkolna,Wojska Polskiego,Rudunki,Długa,Kościelna,Wyspiańskiego,, wszystkie boczne,całe Piaski,,w mieście Okrzei,Górna,Strażacka,,Kościuszki,Piłsudskiego,wokół Gapy,a Salezjańska to porażka,już nie będę wymieniać całego planu miasta..

Gdzie leży ta śp."pęknięta obrechtana",,,pewno pracownica dróg lokalnych z urzędu i szkoda,że taka ślepa,jeździła bez okularów.dobrze,że pękła..Wywieźli ją na tych jej taczkach na wysypisko..
Udawała taką znawczynię od łatania dziur...(w stringach chyba)

#9 ~Też kierowca~

~Też kierowca~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 19:33:27

Dziś na bieżąco poświęciłem czas z kolegą i pojeździliśmy po mieście,każda ulica pełna dziur,czy długa,
czy krótsza,nie ważne do kogo należy miasta czy gminy,,MASAKRA,jedna wielka masakra,co kawałek dziury,gdzie to łatanie...Chopina,Narutowicza,Słowackiego,Marchlewskiego,Graniczna-masakra,Dworcowa,Parkowa,Hoża,Szkolna,Wojska Polskiego,Rudunki,Długa,Kościelna,Wyspiańskiego,, wszystkie boczne,całe Piaski,,w mieście Okrzei,Górna,Strażacka,,Kościuszki,Piłsudskiego,wokół Gapy,a Salezjańska to porażka,już nie będę wymieniać całego planu miasta..

Gdzie leży ta śp."pęknięta obrechtana",,,pewno pracownica dróg lokalnych z urzędu i szkoda,że taka ślepa,jeździła bez okularów.dobrze,że pękła..Wywieźli ją na tych jej taczkach na wysypisko..

Nie przesadzajcie, takie dziury są w każdym mieście, zwłaszcza potakiej zimie. Ważne, że połatali i łatają dalej.

#10 ~Oponka~

~Oponka~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 19:36:00

Niósł ślepy kulawego na ulicę Marchlewskiego , hi, hi !

#11 ~Oponka~

~Oponka~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 19:36:25

Niósł ślepy kulawego na ulicę Marchlewskiego , hi, hi !

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 kwiecień 2013 - 19:38:42

No zdziwiony,że po zimie łatamy.Jak pękło,to łatamy. Daj chłopie trochę czasu,przeca się nie rozerwiem :wacko:

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Auto

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych