Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co potrzebne do dodatku mieszkaniowego

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2012 - 18:56:00

Witam, czy może znajdzie się tu ktoś, kto jest już wtajemniczony w sposób "załatwiania" dodatku mieszkaniowego? Co jest potrzebne, czy wypełnia się coś oprócz wniosku? Jakie dokumenty są potrzebne, bo słyszałem, ze z tymi dokumentmi jest raz tak, a raz inaczej, jedni muszą przynieść jakieś zaświadczenia czy coś, a inni zupełnie coś innego...

#2 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2012 - 19:48:51

To zależy, gdzie mieszkasz chyba- rachunki za prąd, wodę, śmieci i zaświadczenia o zarobkach od pracodawcy. Ja mam rodzinne, to decyzję muszę przynieść. Na miejscu wypełnisz jeszcze jakieś świstki, które da ci babka, która siedzi w tym biurze.(albo w innym:)).
Ode mnie zawsze chce jeszcze żebym pisała, jaką pomoc otrzymałam i czy dorabiałam na boku, bo mam za małe zarobki, żeby opłacić mieszkanie i wyżyć z reszty, ale ja się nie daję juz w to wciągnąć, nie ma co dyskutować, i tak przyzna dodatek- nie może odmówić, jeśli jesteś w trudnej sytuacji, no nie?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2012 - 21:42:22

Fajny jest gośćiu co siedzi w biurze obok jakiś zawsze wczorajszy :P

#4 ~jogi~

~jogi~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2012 - 21:53:47

Jasne, czy się siedzi czy się leży, dodatek mieszkaniowy zawsze ci się należy.

#5 rysio

rysio

Rysio

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 187 postów

Napisano 12 lipiec 2012 - 12:56:15

Fajny jest gośćiu co siedzi w biurze obok jakiś zawsze wczorajszy :P

Jasne, czy się siedzi czy się leży, dodatek mieszkaniowy zawsze ci się należy.

Nie masz nic do powiedzenia to nie zabieraj głosu -tego nie uczyli co ?.

#6 ~edek~

~edek~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2012 - 19:10:23

hehe, jeśli chodzi o tego gostka obok w biurze, to fakt, zawsze "fajoski" - ten z wąchem niższy:)

#7 ~Jacek~

~Jacek~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2012 - 20:58:38

Dzięki, w poniedziałek idę zanieść papiery. A o co chodzi z tymi wywiadami? Bo coś tam słyszałem, że pani z od dm chodzi po domach i sprawdza, za ile kto ma lodówkę, pralkę i inne sprzęty, czy ktoś z was miał już taki wywiad?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2012 - 21:58:03

no i dobrze że sprawdza bo naciągaczy to pełno jak np moi sąsiedzi co kase musieli zwracać bo nakłamali i brali z opieki i dodatek

#9 ~radek~

~radek~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2012 - 17:34:41

Ta laska , która przyjmuje wnioski na dodatek mieszk. jest jakaś ułomna... Jak ktoś z nią pogada chwilę to sam tak stwierdzi.

#10 ~Metka~

~Metka~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2012 - 19:16:11

90% tych co biorą dodatki to kombinatorki

#11 ~sylwia~

~sylwia~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2013 - 14:31:07

to że ktoś ma lodówkę ipodstawowy sprzęt w domu i ładnie to nie znaczy że bogaty czy naciągacz latami się dorabiałam a teraz jak nie mam pracy to co znaczy że mam to posprzedawać żeby było widać że bieda mnie dotkneła

:angry:

#12 ~329rkligar~

~329rkligar~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2013 - 15:42:20

liczy sie dochód i powierzchnia mieszkaniowa, kontrole nie sa codziennością

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 09:51:31

liczy sie dochód i powierzchnia mieszkaniowa, kontrole nie sa codziennością

ilość osób w rodzinie również?

#14 ~przedsiębiorca~

~przedsiębiorca~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2013 - 20:52:51

Bydło powinno pracować a nie kombinować i okradać innych ... z jakiej racji człowiek, który dorobił się i ma wyższą pozycję w społeczeństwie ma łożyć daniny na tę hołotę?

Do roboty nieroby!!

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2013 - 06:38:11

O brawo co za lotne stwierdzenie. Gościu bydło to określenie konkretnego gatunku zwierząt! widać, że kultury to ty nie masz za grosz. A teraz coś do ciebie ile zarabia u ciebie pracownik i ile godzin na tą pensję pracuje? i tu już z pewnością zaczniesz narzekać no jak to ile? najniższą, a czas pracy? bez limitu, przecież na jego miejsce jest tysiące. Pewnie byśmy usłyszeli nie mogę dać zarobić więcej, bo firma się rozwija tak aby szefa było stać na to i owo. Widzisz dorobkiewiczu taki twój pracownik, który przy stole zasiada z  rodzinę od święta, zarabia najniższą dla dobra i rozwoju twojej firmy, ma prawo a nawet powinien  powinien starać się o dodatek mieszkaniowy. 

Hasło do roboty! skieruj do starostwa, aby z twoich i moich podatków już nigdy nie wynajmowali firmy do napisania jakiegokolwiek programu.....

Skieruj także do urzędu miejskiego, aby już nigdy z naszych podatków nie wynajmowali firmy konsultingowej do opracowania wniosku o ePUAP.

Ich obowiązkiem jest  nie tylko przyjmowanie bardzo dużego wynagrodzenia, ale i praca, a nie płacenie z budżetu firmom, które za nich cokolwiek sporządzają.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych