Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co oni jeszcze wymyślą?


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 22:46:31

Straszna drożyzna i strzelają do kaczek!

Zgodnie z przewidywaniami kampania wyborcza "opozycji" przypomina medialny bilard... każde wydarzenie medialne próbowano uczynić motywem przewodnim kampanii, co się z oczywistych powodów nie udało.

Po pierwsze jest za wcześnie i mamy wakacje.

Po drugie oprócz lotów Kuchcińskiego, co zrobiło najwięcej szumu, dopóki się nie okazało, że latali wszyscy, pozostałe „afery” były odgrzewanymi kotletami. Niby z tego porządku wyłamuje się „faszyzm w Białymstoku”, ale pamiętajmy, że to nic innego jak technika wypracowana w trakcie „relacji” z „Marszów Niepodległości” i wafelków na torcie dla Hitlera.

Próba zlinczowania arcybiskupa Jędraszewskiego, za „tęczową zarazę”, to też rytualne zachowania, takich akcji mieliśmy setki.

Wreszcie chyba najsłabsza fala medialna wywołana wokół podpisów pod listami sędziów KRS. Tutaj zupełnie nic nie zażarło, Polacy na sam dźwięk słów „wolne sądy” albo „konstytucja”, rzucają mocnym słowem i sięgają po pilota.

Mniej więcej tak wyglądała końcówka lipca i więcej niż połowa sierpnia. A potem? Potem wszyscy zlecili badania i się kazało, że to działa, ale nie tak, jak miało dziabać. PiS urosło, POKO spadło, Kukizo-ZSL pod kreską.

Mam nieodparte wrażenie, że ośrodki medialne i polityczne czują, jak ich wysiłki spełzają na niczym i są całkowicie bezsensowne, bo oparte od desperację. Nie ma czego się uchwycić ...mk

 #2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 22:49:55

We wczorajszym serwisie TVN pojawiły się dwa „nowe” tematy polityczne. Pani reporterka przebiegła się po bazarze, inny pan reporter zrobił wywiad z rolnikiem, no i wyszło im, że za chwilę człowiek nie zje placka ziemniaczanego, taka drożyzna.

Dla wzmocnienia politycznego przekazu puszczono drugi materiał, a w nim strzelanie, nie, nie do dzików i korników, ale tym razem do kaczek – ewidentna aluzja polityczna. Zapomniałem o jakie liczby „pomordowanych” kaczek chodzi, w każdym razie były to bardzo wysokie wartości i do tego odpowiednia oprawa. Psy, flinty, sztucery, trupy leżące pokotem, co zawsze robi wrażenie i to jednoznaczne – mordują, będzie wojna.

Z opisanego krajobrazu, na mniej niż dwa miesiące przed wyborami, da się wyciągnąć tylko jeden wniosek. Będzie jeszcze gorzej, z każdym kolejnym dniem. Jeśli tematu przewodniego nie ma, to się go na siłę poszukuje, gdy i to nie wychodzi, to się po prostu wymyśla kompletna bzdurę i na tym jedzie do urny.

Takie próby zostały podjęte, na przykład przez Giertycha, który połączył śmierć recydywisty w więziennej celi z „aferą podkarpacką”, czyli mitycznym powiązaniem PiS z ukraińskim półświatkiem.

I w tym miejscu pojawia się pytanie. Co oni jeszcze wymyślą?

 #3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2019 - 22:54:14

Pojęcia zielonego nie mam co nowego wymyślą, ale wiem na pewno, że do wyborów będą wymyślać łgarstwa największego kalibru. Innego wyjścia zwyczajnie nie mają, tylko i wyłącznie jakaś piramidalna blaga, którą kupią Polacy może zmienić wyniki wyborów, ale nie tak, że PiS wybory przegra, tylko wygra mniejszą liczbą głosów.

Dlatego też jest i śmiesznie i poważnie. Nie sposób się nie ubawić skoro tacy spece moskiewscy jak TVN jadą na cenie pietruszki i strzelaniu do kaczek, z drugiej strony to pokazuje skalę desperacji i wyczerpanie możliwości w tematach, które mają jakikolwiek związek z rzeczywistością.

Przez najbliższe dwa miesiące będą łgać na potęgę i na to warto się przygotować. mk

 #4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 05:02:41

pistrollne wklejki nie przykryją tematu

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2019 - 07:35:05

PiSowski trollu- jesteś tak żałosny że nawet tego określić nie idzie.#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2019 - 18:50:37

PiSowski trollu- jesteś tak żałosny że nawet tego określić nie idzie.

POKO na fali heheh nawet nie mają list do parlamentu tacy silni są. A Pan Schetyna jest bezradny i beznadziejny każdy w coś uwiklanyDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych