Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Co na prezent dla teściowej?

Spa makijaż łódź

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 Wendy

Wendy

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 153 postów

Napisano 27 grudzień 2015 - 20:15:45

ja moje kupiłam zestaw kosmetyków którą od razu musiała skrytykować, standard.

#2 anka78

anka78

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 02 listopad 2016 - 13:56:01

Teściowa jak teściowa, nic nowego :)

#3 ~gracka~

~gracka~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2017 - 10:18:52

moja ma niedługo urodziny i chcę jej kupić nową loko-suszarkę, ma taki zabykowy model a że się lubimy postanowiłam jej kupić coś fajnego i jak na razie wybrałam model babyliss z jonizacją, ona ma dosyć krótkie włosy które lubi sobie podrkęać i myslę że ten który wybrąłam będzie ok

#4 barbara_mi

barbara_mi

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 04 kwiecień 2017 - 13:11:19

Ciężka sprawa.. wszystko zależy od tego co lubi? 

#5 ~manilla~

~manilla~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2017 - 15:46:11

faktycznie, ja też mam co roku z tym problem. Chociaż w tym to już mam pomysł. Moja teściowa jest fanką tego programy MasterChef czy jakoś tak i ostatnio wspominała o tych talerzach, czy deskach z łupka. Pomyślała, ze mogę jej kupić, trochę poszperałam i udało się na kuchnia na widelcu znalazłam takie i w sumie to nawet nie sa jakieś drogie. Wiecie co samej mi się to spodobało i chyba też je sobie kupię.

#6 ~zięciu;)~

~zięciu;)~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2017 - 07:16:49

Dwóch zięciów postanowilo  tesciowej zrobić prezent na urodziny, bo uznali ze  nigdy o nich nic nie dostała.Pomysł padł  na złote kolczyki. Zaczęli wędrówkę po sklepach, po po każdym sklepie dziwnym trafem natrafiali na bar gdzie dyskutowalo przy wódeczce jakie maja byc te kolczyki.Nie mogli sie zdecydować ktore.Tak wędrowali jubiler- bar jubiler- bar.W pewnym momencie spostrzegli ze pieniadze na kolczyki sie skończyły. Po  długiej naradzie  mocno zawiani zięciowie orzekli Dobra kolczyki kupimy jej w przyszłym roku a w tum  przekłujemy jej uszy żeby już   była przygotowana

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2017 - 14:01:20

Biżuteria zawsze się sprawdzi.W aparcie można kupić gustowny naszyjnik, albo bransoletkę.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2017 - 17:21:33

Biżuteria zawsze się sprawdzi.W aparcie można kupić gustowny naszyjnik, albo bransoletkę.

Z biżuterią to też trudna sprawa. Może lepiej bon zakupowy? Sama wybierze .

#9 Saszka82

Saszka82

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 29 sierpień 2017 - 09:00:00

A może coś nietypowego? Na przykład taki masażer do stóp https://www.al.to/p/...ch-pmf3000.html? Każdy w końcu lubi się zrelaksować a urządzenie samo w sobie jest nie duże, więc łatwo pomieścić, nie jest drogie. A ma mnóstwo fajnych opcji. Sama nie raz korzystałam z podobnego urządzenia i byłam zachwycona :D  

#10 elzibetawasilewska

elzibetawasilewska

Znajomy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 13:10:33

A co jej nie odpowiadało? Wszystkie teściowe są takie złe?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 grudzień 2017 - 11:37:30

Według mnie biżuteria to fajny pomysł. A jak się martwimy że nie trafimy  w gust,  to można bon jubilerski podarować.Apart takie ma.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2018 - 16:49:51

a co było w zestawie, krem nivea za 2,50 i krem do rąk za 2,90? i dziwisz się? ale swej matce to prezent za 2 stówki jak za nie więcej.

#13 ~elisabeth~

~elisabeth~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2018 - 16:02:49

Swojej teściowej zamówiłam przez pocztę kwiatową kosz okolicznościowy z czekoladkami, kawą i herbatą w ładnym opakowaniu, bo wiem, że lubi rano do kawy przekąsić coś słodkiego. O dziwo nie narzekała, więc się udało jej w końcu dogodzić ;)

#14 gizella

gizella

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 17 wrzesień 2018 - 11:36:23

Moja dostała kiedyś ode mnie suszarkę obrotową babyliss, na pewno zapunktowałam bo wiem że sama chciała sobie nową kupić. Babylis robi bardo dobre urzadzenia, sama wielu używam i wiedziałam ze jak coś kupowąć to tylko tej marki bo nie będzie bublem bo sie rozpadnie po paru miesiącach. 

#15 ~Aaga~

~Aaga~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 19:53:26

Kosmetyki zawsze się sprawdzają. Albo jakieś fajne herbatki, moja teściowa uwielbia ziółka wszelakie, więc na święta zrobiłam zestaw z zielnika doz. Czystek, pokrzywa itp.

#16 ~Paulina K~

~Paulina K~
  • Goście

Napisano 09 luty 2019 - 14:04:08

Moja była zadowolona jak jej kupiliśmy krem remescar na cienie pod oczami, później się jej pytałam to chwaliła sobie go i mówiła, że jest skuteczny i widzi efekty.

#17 ~ZIĘĆ~

~ZIĘĆ~
  • Goście

Napisano 11 luty 2019 - 14:45:04

ARSZENIK ! :D

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Spa, makijaż, łódź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych