Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

CO MYŚLICIE O PRACY W ;KFM- WIKA'

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 POLAK

POLAK

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 24 marzec 2010 - 16:45:26

CO MYŚLICIE O PRACY W KFM-WIKA

#2 ~zyzio~

~zyzio~
  • Goście

Napisano 04 październik 2013 - 18:50:06

Co myślicie o pracy KFM WIKA Włocławek podpowiedzcie czy warto tam pracować jaka jest tam atmosfera z góry dzienki

#3 ~Marko~

~Marko~
  • Goście

Napisano 09 październik 2013 - 14:59:13

Jesli to Cię pocieszy to bywa,że  i takich dosięga bicz sprawiedliwości.Znam taki przypadek ,który  zakażony wirusem hiv mści się na ludziach,gnębi ich,nie dotrzymuje danych obietnic,drwi ze wszystkiego i wszystkich, jest samotny i zgorzkniały,mściwy i wredny,  jemu już nic nie pomoże.I co z tego,że ma ktoś taki układy, forse jak i tak nie zdąży jej wydać do śmierci a ta w jego przypadku czyha tuż nieopodal.

#4 ~Zosia~

~Zosia~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2017 - 17:21:40

Witam złożyłam podanie do wiki i chciała bym się dowiedzieć się czegoś więcej o tym zakładzie chodzi o atmosferę i zarobki. Znajoma pracuje tam i jest bardzo zadowolona ale czy mówi prawdę czy tuszuje zakład tego właśnie nie wiem więc proszę o rady

#5 ~młody~

~młody~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2017 - 13:24:42

zależy na jakim dziale pracuje. Moi znajomi którzy tam pracowali nie polecają tej firmy

#6 ~Natasza~

~Natasza~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2019 - 20:09:41

zależy na jakim dziale pracuje. Moi znajomi którzy tam pracowali nie polecają tej firmy popieram to samo pracuje juz trzy lata i tylko pupile dostają podwyżki dwa razy w ciągu roku a osoby sumienne i i ambitne łudzą sie tylko obietnicami które póżniej nie dochodzą do skutków normalnie wstyd i hańba

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2019 - 09:11:36

Podobno jest duzo związków poza małżeńskich, wiec nie wiem czy warto

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych