Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Co lepszego od kawy?

kawa picie kawy kawa a nauka lepsze od kawy działanie kawy nauka sport koncentracja co jest lepsze od kawy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Polaks

Polaks

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 11 wrzesień 2013 - 10:58:16

Pamiętacie te nadludzkie siły jak się piło kawę na początku?

- super koncentracja (mogę wszystko zapamiętać!),

- niesamowita inteligencja (kurde, ja wiem wszystko na każdy temat!)

- motywacja do pracy (dziś zrobię całą tygodniową pracę!)

No - tak to mniej więcej wyglądało u mnie na początku moich przygód z kawą.

Teraz czuję, że z tygodnia na tydzień jest coraz słabiej. Wcześniej jedna działała na 3 - 4 godziny, i wystarczyły 2 dziennie. Teraz jedna wystarczy na godzinę, ale kopa daje na jakieś 15 minut.

Piję 3 - 4 kawy dziennie, już chyba nie mam w sobie magnezu ;(

Czy do cholery jest coś lepszego od kawy?

Byłem już u lekarze (sprawa jest poważna), bo chyba się uzależniłem od kofeiny. Byłem u hipnotyzera, który nadawał mi różnych książek o koncentracji, relaksacji które mają dawać efekt taki jak po kawie. Sam kupiłem 3 systemy, takie wspomagacze (szybka nauka, koncentracja, poprawa nastroju), kosztowało mnie to trochę kasy (System Afirmacji Hepika - stówkę, Fruiti - 20 zł i CalmSound - taka muzyka relaksacyjna za 30 dolarów. Cholerstwo drogie, bo później znalazłem polski odnośnik GErelaxis za 29 zł, ale jeszcze nie testowałem, zobaczymy jak się spiszą te u góry).

Pokładam w tym nadzieję, wierzę że ta Hepika będzie na dłuższą metę dobra (na pewno zdrowsza od kawy), ale mimo wszystko nadal szukam jakiegoś sposobu.

Powiedzcież mi - co Wy robicie żeby uzyskać efekt kawy, bo ja już nie daję rady ;(

#2 ~Eugenia~

~Eugenia~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2013 - 23:06:03

Wiedza to nie inteligencja, kurde.
Kawa spożywana w permanencji codziennej zdecydowanie osłabia organizm człowieka.
Sen to podstawa regeneracji organizmu. Zalecam 8...10 godzin na dobę. Około 1 godziny przed snem proponuję wypić 0,5...1 litra piwa chmielonego.
Praca nie zając nie ucieknie, a robota to głupota i nie bez racji to powiadają.

#3 Michau_22

Michau_22

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 181 postów

Napisano 03 październik 2013 - 10:01:09

Wiedza to nie inteligencja, kurde.
Kawa spożywana w permanencji codziennej zdecydowanie osłabia organizm człowieka.
Sen to podstawa regeneracji organizmu. Zalecam 8...10 godzin na dobę. Około 1 godziny przed snem proponuję wypić 0,5...1 litra piwa chmielonego.
Praca nie zając nie ucieknie, a robota to głupota i nie bez racji to powiadają.

popularne teraz sa  tabletki sesja na koncentrację - ale ja sam nie jestem zwolennikiem rozwiazan chemicznych. Jedyne czego uzywam, to kawa i motywacja:D

#4 ~joannnam723~

~joannnam723~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2016 - 13:59:43

Brałam sesję i działała :)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2016 - 10:35:26

od kawy dużo lepsza jest dobra herbata, kawę staram sie odstawić i zamiast tego piję herbate 4xsuper slim, bo ma w składzie yerbę a ta zastępuje spokojnie kawę i przy okazji też metabolizm podrkęca :)

#6 WeronikaK

WeronikaK

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 53 postów

Napisano 20 lipiec 2016 - 14:04:54

A ja jestem osobą, która nie przepada za kawą, nie lubię jej smaku, także nie wiem czy pomaga w nauce :P. Jeśli chodzi o mnie, to w czasie sesji zwykle zażywałam suplement diety Doppelherz aktiv Dla mózgu i widziałam efekty. Dużo łatwiej przychodziła mi nauka wszystkich rzeczy do egzaminów. W tym preparacie zawarte są składniki m.in.Lecytyna, DHA+EPA, wit. z gr. B, które wspomagają pracę kory mózgowej. :)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kawa, picie kawy, kawa a nauka, lepsze od kawy, działanie kawy, nauka, sport, koncentracja, co jest lepsze od kawy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych