Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Co jeść na diecie

co jeść jedzenie na diecie dieta jedzenie

35 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 12:59:33

Co jeść na diecie ? Takie szybkie pytanie - szybkie odpowiedzi bo czytałem że owoce a inny ktoś pisał, że owoce mają duzo cukru i nie nadają się na dietę tak więc co jeść na diecie? 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 grudzień 2015 - 13:00:43

Co jeść na diecie ? Takie szybkie pytanie - szybkie odpowiedzi bo czytałem że owoce a inny ktoś pisał, że owoce mają duzo cukru i nie nadają się na dietę tak więc co jeść na diecie? 

na diecie jeśc białko, mało węglowodanów i mało cukru albo w ogóle - takie moje zdanie

#3 Karoles

Karoles

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 30 grudzień 2015 - 20:38:42

i dużo pić!!!! Bardzo dużo pić. Około 1,5 litra wody niegazowanej i do tego herbata zielona na przykład.

#4 Karciana

Karciana

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 10 styczeń 2016 - 22:45:31

Jeść owoce. Cukier cukrem, ale nic nie zastąpi naturalnych witamin

#5 kinguna

kinguna

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 9 postów

Napisano 16 styczeń 2016 - 19:59:14

Przede wszystkim dużo pić, minimum 1,5-2,0 l. Dużo białka, mało węglowodanów. I co ważne trzeba się ruszać, jakieś ćwiczenia rower, bieganie, lub co tam wolisz. No i zero słodyczy :)

#6 poczytna

poczytna

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 49 postów

Napisano 12 luty 2016 - 11:39:01

No i przede wszystkim nie zapominać o regularnych posiłkach. Najciężej dochować tej żelaznej zasady kiedy pracuje się 8h dziennie. Konieczne jest wieczorne gotowanie na drugi dzień. 

#7 ~mariola~

~mariola~
  • Goście

Napisano 12 luty 2016 - 12:51:33

Wszystko zależy. Na jakiej diecie jesteś i dlaczego. Też ważne jest ile ważysz i ile chcesz ważyć. Owoce są dobre bo zawierają witaminy, ale nie można jeść ich zbyt późno i zbyt dużo. Zależy tez np. czy ćwiczysz dodatkowo do diety. Ogranicz cukry zwłaszcza proste więcej białka. Chudego mięsa i gotowanych warzyw

#8 ~Doris~

~Doris~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2016 - 20:46:36

No to wszystko jest kwestią indywidualną. Ja np. nie jestem fanem gotowania i ciągle gdzieś się spieszę, więc u mnie świetnie sprawdzają się dania Smartfood, bardzo szybkie w przygotowaniu, a mają sporo białka - więc fajnie sycą :)

#9 julianso

julianso

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 19 postów

Napisano 12 maj 2016 - 09:31:12

A co sądzicie o wspomagaczach odchudzania, typu herbaty, tabletki? Pomagają? Mi zalezy na zgubieniu do wakacji kilku kg, trochę ćwiczę ale efekty takie sobie, da sie to przyspieszyć ?:)

#10 ~ada~

~ada~
  • Goście

Napisano 23 maj 2016 - 17:52:12

no tak z tego co zauważyłam wszystkie moje koleżanki piją herbatki głownie czerwone no każdy ma swój sposób na dietę.

#11 KubuśPuchatek

KubuśPuchatek

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 12619 postów

Napisano 23 maj 2016 - 19:01:52

Na diecie jeść nie należy niczego :wacko:  Metoda o sprawdzonej skuteczności. Dzia tak długo, jak długo nie otwiera się ust :lol:

#12 LeszekMar

LeszekMar

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 25 maj 2016 - 23:07:08

Owoce można jeść, ale z umiarem i podobno tylko do południa, nie pamiętam już dlaczego.

#13 ~Zainteresowany~

~Zainteresowany~
  • Goście

Napisano 26 maj 2016 - 11:40:42

A na przykład, które z tych herbat Big Active podkręcają pracę metabolizmu?

#14 Online Ekspert Big-Active

Online Ekspert Big-Active

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 26 maj 2016 - 19:22:11

Zainteresowany,
Przede wszystkim zadbaj o zdrową dietę i odrobinę ruchu. Jako wsparcie polecam także Big-Active Activ Burn - herbatę funkcjonalną, która wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, kontrolę wagi oraz dostarcza więcej energii.
Jeśli chciałbyś również zredukować apetyt, spróbuj herbaty Slim Plus o smaku grejpfruta.
Zachęcam do zadawania pytań w przypadku wątpliwości .
Pozdrawiam,

#15 WhiteAngel

WhiteAngel

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 29 maj 2016 - 06:22:26

Słyszałam o tych herbatach ale jeszcze nie miałam możliwości spróbowania. Dlatego mam pytanie czy jest taka pomogłaby mi w szybszym wydalaniu wody z organizmu?

#16 Online Ekspert Big-Active

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 30 maj 2016 - 20:07:19

Słyszałam o tych herbatach ale jeszcze nie miałam możliwości spróbowania. Dlatego mam pytanie czy jest taka pomogłaby mi w szybszym wydalaniu wody z organizmu?

White Angel,
W detoksie organizmu i pozbyciu się nadmiaru wody, pomoże smaczna grejpfrutowa Big-Active 4xSuperSlim, w której składzie znajdziesz m.in.yerba mate, morszczyn i kwiat hibiskusa. Zachęcam do zadawania pytań w przypadku dalszych wątpliwości - służę pomocą.
Pozdrawiam,

#17 ~zuza~

~zuza~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2016 - 23:03:54

Gdzie mogę je kupić?

#18 ~działek~

~działek~
  • Goście

Napisano 14 czerwiec 2016 - 17:26:34

A ile tych herbatek w ciągu dnia trzeba wypić żeby był efekt? 

#19 Online Ekspert Big-Active

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 14 czerwiec 2016 - 21:43:33

A ile tych herbatek w ciągu dnia trzeba wypić żeby był efekt? 
działek,

Dziękuję za to pytanie. Zalecane spożycie to 3 filiżanki dziennie. Stosowane regularnie z całą pewnością przyniosą zauważalny efekt.
Służę pomocą w przypadku dalszych wątpliwości.
Pozdrawiam,

Użytkownik Online Ekspert Big-Active edytował ten post 14 czerwiec 2016 - 21:44:18

#20 WhiteAngel

WhiteAngel

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 15 czerwiec 2016 - 23:10:29

Zastanawiam się już kilka dni moje pytanie może wydawać się śmieszne ale muszę je zadać bo nie znalazłam nigdzie odpowiedzi  :-) 

Czy tą herbatę big active można pić schłodzoną czy tylko gorącą żeby dawała efekty? 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: co jeść, jedzenie na diecie, dieta, jedzenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych