Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Cmentarz dla zwierząt

Pytanie

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Mieszkaniec~

~Mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 08:24:42

Co robicie ze swoimi pupilami, kiedy ich egzystencja ziemska już się skończy. Grzebiecie je w pobliskich krzakach? Czy w Aleksandrowie przydałby się cmentarz dla naszych ukochanych zwierzaków, gdzie moglibyśmy godnie je pochować? Powstaje taki w Krakowie, będzie też w Koszalinie, są już w innych miejscowościach. Każde stworzenie jest dziełem Boga.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 09:15:18

Co robicie ze swoimi pupilami, kiedy ich egzystencja ziemska już się skończy. Grzebiecie je w pobliskich krzakach? Czy w Aleksandrowie przydałby się cmentarz dla naszych ukochanych zwierzaków, gdzie moglibyśmy godnie je pochować? Powstaje taki w Krakowie, będzie też w Koszalinie, są już w innych miejscowościach. Każde stworzenie jest dziełem Boga.

Każde zwierze jest dziełem niepohamowanego popędu. To samo można zaobserwować w patologicznych domach (mowa już o ludziach) oraz robotnikach na rusztowaniach, którzy prawie z nich spadają na widok kawałka dupeczki. Straszne. Jedyne co odróżnia nas od zwierząt to humor.

Co do pochówku. Niestety pochowałem już dwa piesku, z należytym szacunkiem złożyłem je w ziemi pod drzewem koło miejsca zamieszkania.

#3 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 11 luty 2016 - 18:49:39

Można zawieść do weterynarza i zwierzak zostanie zabrany do kremacji. Tylko nie pamietam jaka cena była za tą usługe

#4 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 12 luty 2016 - 08:15:54

Taki cmentarz to można zrobić na tym trawniku przed miejskim urzędem. Ożywi trochę krajobraz.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 luty 2016 - 17:56:09

Taki cmentarz to można zrobić na tym trawniku przed miejskim urzędem. Ożywi trochę krajobraz.

To pewnie żart z tym miejscem, ale dlaczego nie pomyśleć o takim cmentarzu dla zwierząt. Ktoś, kto posiada działkę w odpowiednim miejscu i wystarczającej wielkości mógłby nawet na tym zarabiać, tak jak właściciele cmentarzy dla ludzi. Byłby cmentarz znaleźliby się kochający swoich pupili ludzie, którzy chcieli by ich pochować w godziwym miejscu, a nie pod płotem.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 luty 2016 - 16:34:00

To pewnie żart z tym miejscem, ale dlaczego nie pomyśleć o takim cmentarzu dla zwierząt. Ktoś, kto posiada działkę w odpowiednim miejscu i wystarczającej wielkości mógłby nawet na tym zarabiać, tak jak właściciele cmentarzy dla ludzi. Byłby cmentarz znaleźliby się kochający swoich pupili ludzie, którzy chcieli by ich pochować w godziwym miejscu, a nie pod płotem.

Zrób u siebie w ogródku! Też możesz zarobić.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Pytanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych