Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

ciecia osoba


 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 31 styczeń 2020 - 12:33:11

Marszałek Senatu 'ciecia osoba' Kopperffild Wielki Grodzki o rozdętym ego niczym "bolek" zdradził na spotkaniu w Rzeszowie, że Prezydent Fra/ncji Emmanuel Macron przyjeżdża do niego. I to on będzie negocjował, żeby dać jeszcze nam szansę, żeby Polski z Unii nie wyrzucili.

 #2 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 01 luty 2020 - 00:03:06

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki podczas swoich występów publicznych coraz bardziej daje upust swojej megalomanii.

Nie umknęło to uwadze internautów, którzy używając hashtagu #ChuckGrodzki zamieszczają żarty dot. marszałka Senatu:


* Tomasz Grodzki wypełniał Wałęsie kupony totolatka

 

* Tomasz Grodzki zatamował g....  z Czajki własnym ciałem

 

* Tomasz Grodzki kupuje F-35 na OLX

 

* Sylwestra nie będzie, bo Grodzki nie ma marzeń

 

* Tomasz Grodzki przyjmuje listonoszy 8 razy w tygodniu

 

* Król KOPERTA Grodzki odwołał Zimę w Polsce w tym sezonie

tkwl/Twitter

 #3 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 02 luty 2020 - 13:44:45

Totalna targowica, ich trolle i lemingi nie będą zadowoleni: To trzeba zobaczyć! Krytyka kandydatki KO w... TVN24. "Ludzie się nie dadzą nabrać"; "Ludzie nie pójdą głosować na Kidawę-Błońską"

Kto by się spodziewał, że takie słowa padną w programie emitowanym na antenie TVN24! A jednak widzowie „Drugiego Śniadania Mistrzów” mogli usłyszeć wypowiedź, z której Małgorzata Kidawa-Błońska i politycy KO nie będą zadowoleni.

Pisarz i redaktor „Gazety Wyborczej” Piotr Głuchowski pokusił się o krytyczną opinię na temat kandydatki KO.

 

Ludzie się nie dadzą nabrać. (…) Ludzie nie pójdą głosować na Kidawę-Błońską, która kojarzy się z Donkiem, z kolumnadą, jest był a rzeczniczką rządu Donalda Tuska, jest byłą marszałek Sejmu w rządach Platformy. To jest po prostu anciem regime!

– powiedział publicysta.

 

Skoro takie opinie wybrzmiewają w życzliwej na ogół PO stacji telewizyjnej, to spin doktorzy KO mają autentyczne powody do obaw.

gah

 #4 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 02 luty 2020 - 18:45:01

Ta Kidawa-Błońska to jedna wielka kompromitacja i jeden wielki fake-news. To co ta idiotka wypowiada mieści się poza skalą kretynizmu.....
"Małgorzata Kidawa-Błońska z PO uważa, że Telewizja Polska może fałszować wyniki meczów.

Kandydatka KO na prezydenta była gościem Radia Sud.  Dziennikarz prowadzący audycję zapytał Kidawę-Błońską, czy Jacek Kurski powinien być prezesem TVP. Fragment wywiadu trafił do internetu.

– Nie powinien być prezesem, ponieważ media publiczne w każdym społeczeństwie odgrywają bardzo ważną rolę. (...) Tam już nie ma informacji, a nawet czasami boję się o wyniki najprostsze - z meczów sportowych, że one także mogą być sfałszowane – powiedziała Kidawa-Błońska."

Wideo z wypowiedzią kandydatki PO na prezydenta .... w necie.

 #5 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 14:42:16

Oj jak pięknie sam sobie odpisujesz#6 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 04 luty 2020 - 19:26:56

Tatalitarni totalni POchlastają się ...

- wczoraj Macron nie zlinczował i nie pouczał rządu, na co tak targowica liczyła

- dzisiaj sąd zawiesił bohatera totalitarnych Juszczyszyna w obowiązkach i pozbawił 40% uposażenia

- a prezydent Duda właśnie podpisał ustawę sądową.

 

Beczeć, kwiczeć, wyć, targowico i ich lemingi ..... tylko tyle wam POzostało

 #7 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 08 luty 2020 - 23:59:03

Brawo PiS, brawo Andrzej Duda, nie będziemy lokajem i tanią siłą roboczą w Unii za POklepywanie po plecach. Przypomnijcie sobie lata 2008-2015 za PO-PSL. Ludzie brali POżyczki na podręczniki dla dzieci, milion dzieci głodnych, bezrobocie, stawki 5 zł na godzinę. Neoliberalna elyta z Petru na czele krzyczała, że jak PiS wprowadzi minimalną stawkę 12 zł na godzinę to gospodarka padnie. Dziś minimalna wynosi 15, gospodarka ma się świetnie, a bezrobocie jest najniższe w historii. Takie są fakty odczuwalne i widoczne gołym okiem.

 #8 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 09 luty 2020 - 14:41:51

Czy Kidawa-Błońska jest w stanie nauczyć się spontaniczności na pamięć?

Mamy nowe otwarcie w PO, z którego tak do końca śmiać się nie będę, chociaż już sam tytuł sugeruje, że poważnie nie jest.

Kidawa-Błońska, kobieta w słusznym wieku - 62 lata, bo to istotna informacja, ma nagle stać się zupełnie inną osobą. Dotychczasowe nawyki, "talenty i wiedza", zostaną zastąpione spontanicznością wyuczoną na blachę.

Pierwsze wprawki Polacy mogli zobaczyć w sobotę, kiedy to rzeczywiście Kidawa-Błońska wyrecytowała wykutą na blachę mowę, dość poprawnie, swój pomysł na „łączenie Polaków”, "zaduchu i przewietrzaniu".

Do zmiany formy „narracji” doszło, treść jest mniej istotna, bo tutaj niewiele się zmieniło. Czy na tej zmianie formy wypowiedzi zyskuje? Pamiętajmy, że to był absolutny debiut. Pierwszy raz kandydatka PO na „prezydentkę” wyrecytowała tak długą wypowiedź.

Na jej nieszczęście kampania wyborcza trwa 90 dni, co oznacza, że dzień w dzień musiałaby kuć na pamięć kolejne prelekcje. Nie koniec na tym. Gros czasu kandydaci na prezydenta będą spędzali w interakcjach z wyborcami, trzeba będzie znaleźć kontakt z panią sprzedającą kalafiory, ze studentem poszukującym pracy, młodym małżeństwem rozglądającym się za mieszkaniem i emerytem, któremu brakuje na leki.

Teoretycznie tego wszystkiego też się można nauczyć, przynajmniej podstaw i gotowych odpowiedzi na każdy temat, przecież nie inaczej wyglądają debaty kandydatów w tv. Gorzej, że życie jest nieprzewidywalne i jeden „pan paprykarz” potrafi doprowadzić polityka do pełnej konsternacji, choćby to był wyszczekany Tusk...

 #9 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 09 luty 2020 - 14:47:32

Pomijam fakt, że recytowanie z pamięci, nawet przy najlepszym aktorstwie, nigdy nie przebije autentycznej wypowiedzi z wątroby, zapominam też, że Kidawa-Błońska recytuje te same nudne frazy, które wcześniej czytała z kartki.

Ważne jest coś innego, mianowicie naturalne predyspozycje i przeszkody z jakimi zmierzą się kandydaci na Prezydenta RP. Kidawa-Błońska została zmuszona do całkowitej zmiany swoich przyzwyczajeń i dodatkowo ma przeskoczyć barierę własnych możliwości i talentów.

Przy tym wszystkim ona nadal nie wie, jakie treści ma przekazywać Polakom, aby brzmieć wiarygodnie, bo taki sam problem ma cała PO. Raz jest 500+, raz nie ma, raz jest LGBT, innym razem nie ma i tak w prawie każdej dziedzinie. To czego każą jej się wykuć na blachę?

 #10 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 09 luty 2020 - 14:56:01

Wreszcie najważniejszy problem Kidawy-Błońskiej nazywa się Andrzej Duda, polityk od lat mówiący bez kartki, odwołujący się konsekwentnie do tych samych wartości i pomysłów, z czego większość została wcielona w życie.

Polityk z niebywałym wręcz talentem, żeby nie powiedzieć darem do Boga, przy kontaktach z ludźmi. Wszystko to, co potrafi Andrzej Duda, a wręcz ma zapisane w kodzie genetycznym, Kidawa-Błońska musiałaby opanować w ciągu tygodnia i utrzymać formę przez 90 dni.

W mojej skromnej ocenie takie cuda w przyrodzie się nie zdarzają i tym samym pomysł na wyuczoną spontaniczność Kidawy-Błońskiej nie tylko legnie w gruzach, ale jest skazany na pełną kompromitację. mk

 #11 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 11 luty 2020 - 10:40:05

Ja o rzetelności i obiektywizmie mediów napiszę w oparciu o konkretne wydarzenia;

Podczas wczorajszych uroczystości 100-letniej rocznicy Zaślubin Polski z Morzem grupa KODziarzy zakłócała w Wejherowie wystąpienie prezydenta Dudy krzycząc m.in. "Duda, ty ch*ju", "Będziesz siedział" ... po czym podeszła do KODziarzy radosna Kidawa-Błońska serdecznie się z nimi witając, było nawet "buzi-buzi" /film krąży po necie/.

Jak te fakty pokazały media?

W TVP zostały pokazane obie te sytuacje.

A jaka jest rzetelność TVN? Specjalnie obejrzałem wczoraj wieczorne Fakty TVN, by sprawdzić, jak ten wstydliwy wybryk zostanie tam pokazany.

I co? Nie zawiodłem się. Dowiedziałem się, że Andrzej Duda teraz będzie miał pod górkę, bo mieszkańcy, do których przyjeżdża nie godzą się z jego polityką. Serio.

Po 1) to nie byli mieszkańcy, tylko objazdowa grupa KOD, którą znamy z zadym w innych częściach kraju

Po 2) reporterzy TVN „zapomnieli” o tym, że później doszło do przyjacielskiego spotkania KOD-owców z zadowoloną i obściskującą się z KODziarstwem Kidawą-Błońską. To by jednak za bardzo zmieniło założoną tezę.

 #12 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 20 luty 2020 - 11:19:21

Dość hiPOkryzji.

Kontrkandydatka prezydenta Dudy żeby przykryć swoją niewiedzę i wpadki zaczęła się brzydko chwytać tuskowymi metodami poniżej pasa, licząc na niepamięć Polaków.

KODawa- Błońska dała popis wyjątkowej obłudy i podłości, napisała na Twitterze:

Słaba władza sięga po siłowe rozwiązania. Wewnętrzna wojna w PiS niszczy Polskę. Trzeba to zatrzymać zanim będzie za późno i nienawiść zatruje nasze życie”.

 

„Pani kandydat na prawdziwą prezydent chyba zapomniała, jak rządziła 8 lat. Dość hiPOkryzji”.
 „Pamiętamy, kto uciekał się do siłowych rozwiązań i nie pozwolimy zafałszować rzeczywistości” - zareagował wicerzecznik PiS Fogiel.

ZOBACZ FILM - google

W klipie pokazano co się działo za rządów PO m.in. migawki z akcji ABW w siedzibie tygodnika „Wprost”, zajścia podczas Marszu Niepodległości, gdy młody mężczyzna był kopany w głowę przez ubranego po cywilnemu policjanta oraz starcia policji ze strajkującymi.

 #13 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 28 luty 2020 - 19:08:48

Teraz opozycja leci do wirusa, jak ćmy do świecy i popiół po nich nie zostanie

Uspokajam, można spokojnie czytać dalej, tytuł nie jest niebezpieczny, nie będę pisał o wirusie ...

Będzie o polityce o zarządzaniu kryzysowym w połączeniu z kryzysowym zarządzaniem polityką. Bliskie sobie terminy, ale tylko fonetycznie, bo znaczeniowo to dwa przeciwieństwa. Zarządzanie kryzysem to reakcja na autentyczne sytuacje i tutaj wszystko jest na tyle jasne, że nie ma sensu się katować definicjami...

Zupełnie inaczej sprawy się mają przy kryzysowym zarządzaniu polityką, w takim przypadku to sami politycy wywołują kryzysy, aby realizować swoje polityczne cele, przykrywać autentyczne kryzysy i tak dalej.

Daleko nie szukając „rządy” Tuska to klasyczny przykład takiej strategii. Było tego mnóstwo, ale przypomnę tylko jeden z ostatnich wygłupów politycznego trolla. Tuż przed ucieczką do Brukseli Tusk mówił o tym, że we wrześniu polskie dzieci być może w ogóle nie pójdą do szkoły. Brednie te zostały wypowiedziane w kontekście konfliktu zbrojnego na Krymie.

Wywołanie strachu w Polakach i odwrócenie uwagi od wszystkich afer PO, to był cel główny Tuska, realizowany zresztą przy każdej możliwej okazji. Tak to wyglądało ...

 #14 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 28 luty 2020 - 19:14:24

Z jaką sytuacją mamy do czynienia w tej chwili?

Patrząc na wszystko spokojnym okiem człowieka inteligentnego i znającego życie, można stwierdzić jednoznacznie, że jesteśmy świadkami komedii.

Podobnych „kryzysów” mieliśmy na pęczki, zawsze zaczynały się i kończyły tak samo. Krótko mówiąc nie ma żadnego kryzysu, ale jest medialne zapotrzebowanie na sensację i polityczna nadzieja na zbicie kapitału.

Opozycja chce na sztucznym wywołaniu kryzysu podnieść swoje notowania i posłużyć się tym tematem jako paliwem dla kampanii prezydenckiej. Problem opozycji polega na tym, że pakuje się w na pole walki zarezerwowane niemal w całości dla władzy.

Ludzie w sytuacjach kryzysowych idą do tych, którzy mają odpowiednie narzędzia i możliwości, aby kryzysowi zaradzić....

 #15 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 28 luty 2020 - 19:23:35

Opozycja w tej grze ma do dyspozycji tylko jeden argument – rozpętać histerie, co właśnie starają się robić, tyle tylko, że ludzie w kryzysie szukają pocieszenia, uspokojenia, bezpieczeństwa. Wszystkie te poszukiwane wartości są wyłącznie w posiadaniu władzy.

Takim to sposobem najdurniejsza na świecie opozycja wybiera się na polityczną wojnę z leszczynową dzidą wystruganą naprędce i ma nadzieję wygrać z armią wyposażoną w najcięższy sprzęt.

Jedynie w takim przypadku opozycja mogłaby coś ugrać na kryzysie, gdyby w Polsce doszło do pomoru, totalnej paniki i chaosu na takim poziomie, że miliony wyszyłby na ulice, aby rozbijać witryny aptek i atakować szpitale.

Oczywiście nic takiego się nie stanie, co więcej zdecydowana większość społeczeństwa śmieje się "wirusa", bo po pierwsze parę takich akcji już przeżyła, po drugie poza telewizorem pandemii nie ma.

Na pytanie, czy wirus będzie tematem kampanii odpowiem warunkowo. Oby był! Lepszego tematu Andrzej Duda nie może sobie wymarzyć. Obawiam się jednak, że za tydzień będzie po wszystkim. mk

 #16 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 marzec 2020 - 00:03:45

Zdrowy jak "trzecia osoba" Tomasz Grodzki ...

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki poinformował, że „w poczuciu odpowiedzialności” przebadał się, nie ma koronawirusa, a ogólnie jest zdrów jak ryba. Badania postanowił zrobić po tym, jak wrócił w piątek z nart we Włoszech.
Od ponad 2 tygodni władza i wszystkie polskie media informują o ryzyku, uświadamiają i namawiają Polaków do odpowiedzialności, a marszałek… robi swoje. W Sejmie procedowana jest ważna specustawa w sprawie działań przeciwko wirusowi, ale co to pana marszałka obchodzi. Ustawa w/s koronawirusa była przyjęta przez Sejm w poniedziałek, a do piątku Senat czekał aż jaśnie pan Grodzki wróci z nart. Pan ma wakacje i żaden koronawirus mu urlopu nie będzie krzyżował.

W każdej mierze to idiotyczne zachowanie, ale daje pojęcie o tym, jak działałoby państwo, gdyby rządziła koalicja PO-PSL. Można się spodziewać, że Budka, Kidawa-Błońska, Grodzki i spółka, zamiast zająć się problemem i iść z trendami ogólnoświatowymi, ładowaliby propagandę, że nie ma powodów do niepokoju. Tak było w 2009 r., kiedy Ewa Kopacz nie chciała inwestować w szczepionki na świńską grypę.

Do dzisiaj nie wiadomo, jakie śmiertelne żniwo zebrała tamta epidemia. Gdy się zapyta polityków PO, to z pewnością żadnego. Wtedy zamknięto oczy na epidemię, bo tak było wygodnie, i do dzisiaj sprawa ta nie została wyjaśniona.

Dzisiaj rząd zachowuje się już inaczej i nie udaje, że problemu nie ma. Postawa marszałka Grodzkiego pokazuje, że mogłoby być zupełnie inaczej gdyby rządziła PO-PSL.

 #17 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 12 marzec 2020 - 12:50:51

Dziennikarz Polsatu do Kierwińskiego: W 2010 r. pozwoliliście, żeby doszło do 180 zgonów - google

Gośćmi Wojciecha Dąbrowskiego w programie Polsat News był Marcin Kierwiński oraz Radosław Fogiel. Politycy PO od dawna negatywnie oceniają działalność rządu ws. epidemii, jednocześnie nieustanne pouczając władzę, jak powinna postępować.

Kierwiński podkreślił, że chciałby, aby rząd uruchomił masowo testy dla wszystkich tych osób, które chcą się przebadać.

– Mówię o tym, żebyście troszeczkę porzucili taką retorykę: wszystko jest wspaniale. Nie jest wspaniale, wiele jest do poprawienia, w wielu kwestiach zaspaliście – stwierdził polityk PO.

Do rozmowy włączył się dziennikarz, który przypomniał Kierwińskiemu kilka niewygodnych faktów.

– Teraz jesteście tacy mądrzy i tak doradzacie świetnie rządowi, jak ma się zachować, jak powinien się zachować, co powinien zrobić, co wy byście nie zrobili, gdybyście rządzili, a w 2010 roku kiedy była świńska grypa, pozwoliliście, żeby doszło do 180 zgonów w Polsce – stwierdził Wojciech Dąbrowski.

 

Warto przypomnieć że w trakcie kiedy w Polsce (i nie tylko) panował wirus świńskiej grypy o nazwie AHIN1 ministrem zdrowia była kopara. I to właśnie ta kopara mimo iż Polacy umierali pożałowała hajsu na szczepionkę.. Zostało im na cygara dla Tuska i ośmiorniczki u sowy.

 #18 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 22 marzec 2020 - 14:32:39

Trollownia po-wska atakuje dalej: Żona Brejzy ubolewa, że nie ma kilku tysięcy zarażonych, jak zapowiadał premier. Dziennikarze: "Niech pani nie pisze już"

Niestety, nie dla wszystkich to, że jest mniej zachorowań niż prognozował minister Szumowski, to powód do radości. Serię absurdalnych wpisów „popełniła” na Twitterze żona Krzysztofa Brejzy.

Absurdalne wpisy żony Krzysztofa Brejzy;

Mamy 452 przypadki koronawirusa. Na koniec tyg. miał być wynik 4-cyfr. i wykładniczy wzrost. Dlaczego nie słyszę, że odnosimy spektakularny sukces? Dlaczego w odpowiedzi mamy stan epidemii? Rządzą nami ludzie, którzy nie potrafią nawet zdiagnozować sytuacji, a co dopiero wyleczyć

—napisała Dorota Brejza.

Szumowski i Morawiecki pomylili się. Nie mamy tysięcy zakażeń, a ledwie kilkaset. Dlaczego świat nie uczy się od nas jak walczyć z epidemią i nie korzysta z naszych sukcesów? Niezwykłe…

—dodała w kolejnym wpisie.

Wpis Doroty Brejzy skomentowali dziennikarze, którzy nie mogli się nadziwić, że żona senatora robi problem z tego, że zapowiedzi premiera i ministra się nie ziściły.

Niech pani nie pisze.

Ma pani pretensje, że chorych jest tylko 452, a miał być wynik czterocyfrowy? Nie wierzę.

kk/Twitter

Tylko po-wski tłuk może być taki ograniczony i mieć pretensje, że za mało ludzi zachorowało. Żeby coś takiego nabrejzić, to albo trzeba zapomnieć o przelogowaniu się z troll-konta, albo cierpieć na zespół poważnych deficytów. Współczuję tej pani.

 #19 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 24 marzec 2020 - 22:16:39

Kidawa-Błońska: „Wszyscy lekarze powinni pracować”. A Grodzki i Kopacz? „Dziękujemy za uwagę”...

Szpital w Nowym Mieście nad Pilicą, w którym kilkunastu pracowników zaraziło się koronawirusem działa dzięki wsparciu lekarzy skierowanych tam przez wojewodę mazowieckiego. Nocny dyżur w szpitalu w Nowym Mieście pełnił ostatnio wicemarszałek Senatu Stanisław Karczewski, który jest chirurgiem i przez wiele lat pracował w tym szpitalu; był dyrektorem, a następnie ordynatorem oddziału chirurgicznego.

Podczas konferencji prasowej zapytano M. Kidawę-Błońską i B. Budkę, czy pochwalają postawę Karczewskiego, który w trudnym dla Polaków czasie pracuje w szpitalu. 

- Każdy lekarz w takiej sytuacji jest potrzebny i każdy powinien pracować i pomagać. To jest zadanie lekarza a to składali przysięgę, a czas jest wyjątkowy, więc myślę, że wszyscy lekarze oddadzą się do dyspozycji, będą pomagali, bo Polacy potrzebują dobrej opieki

- odpowiedziała Małgorzata Kidawa-Błońska.

 Padło jeszcze pytanie o Tomasza Grodzkiego i Ewę Kopacz, którzy także są lekarzami. Jednak kandydatka PO na prezydenta RP nie odpowiedziała i opuściła miejsce konferencji.

- Dziękuję bardzo za uwagę

- zakończyła

 


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych