Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ciechocinek upadł, dzięki komu ?

29 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2019 - 00:06:54

Dzięki bezproduktywnej władz która pomimo brodatego budżetu zrobiła to co widać . Do tego radni bezradni którzy dużo mówią a efekty sami widzimy. Poprzednia rada pisowsczyki udawali mądre głowy ale tylko udawali. Do tego honorowy obatel miasta super prałat co dzieli stołki w mieście i obsadza je rycerzami Kolumba .poziom władzy i umiejętności pożytkowania publicznych pieniędzy widać w postaci wielu nieudanych inwestycji które pochłonęły miliony złotych . Wiem co pisze bo jako obserwator otarłem się o Ciechocinka rzeczywistość

W Ciechocinku żądzą żydzi. Taktyka jest bardzo porasta. Najpierw doprowadza się do ruiny, żeby tanio kupić za pieniądze z Izraela. Kolejnym krokiem jest rewitalizacja i dzierżawa. Jak kupię prawie wszystko to zacznie się coś dziać. Ważne jest jedno, żeby mieszkańcy nie mieli za wiele i niestanowili zagrożenia. Cel prawie osiągnięty, więc niedługo zacznie się dziać.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 19:23:02

Ciechocinek traci dzięki niefortunnym pomysłom P.P.U.C

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 maj 2019 - 19:29:26

To są te miliony ???To ile ich na liczyles baseny jak nie zrobione to pieniądze nie wydane..dotacje??? To ile milionów policja dostaje..??? Były błędy ale już nie wyolbrzymiaj że nie wiadomo jakieś miliony...

a basen termalny gdzie jest i jak wygląda i czyja to zasługa, że tam nic się nie dzieje?

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 05:13:49

W Ciechocinku żądzą żydzi. Taktyka jest bardzo porasta. Najpierw doprowadza się do ruiny, żeby tanio kupić za pieniądze z Izraela. Kolejnym krokiem jest rewitalizacja i dzierżawa. Jak kupię prawie wszystko to zacznie się coś dziać. Ważne jest jedno, żeby mieszkańcy nie mieli za wiele i niestanowili zagrożenia. Cel prawie osiągnięty, więc niedługo zacznie się dziać.

JESZCZE TROCHĘ POLSKA TO ZABEZPIECZENIE NA WYPADEK UTRATY TERENÓW PODBITYCH.OBECNA SYTUACJA W Polsce i rząd są mało przychylne oraz zmieniają a się mentalność Polaków i powracający patriotyzm jest niewygodny dla pewnych kręgów .destabilizacji kraju przez pewne media i grupy juz małe daje efekty...Stad zasiedlanie i przejmowania przyspiesza powód ze też coraz więcej wojska z USA w polsce.No a na forum Europy walka z Polska o ....itd.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 05:14:21

JESZCZE TROCHĘ POLSKA TO ZABEZPIECZENIE NA WYPADEK UTRATY TERENÓW PODBITYCH.OBECNA SYTUACJA W Polsce i rząd są mało przychylne oraz zmieniają a się mentalność Polaków i powracający patriotyzm jest niewygodny dla pewnych kręgów .destabilizacji kraju przez pewne media i grupy juz małe daje efekty...Stad zasiedlanie i przejmowania przyspiesza powód ze też coraz więcej wojska z USA w polsce.No a na forum Europy walka z Polska o ....itd.

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2019 - 05:14:40

#27 ~men~

~men~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 16:08:40

teraz juz tylko dziadki przyjezdzaja a i to niewielu

A kto przyjeżdża do kurortów w Polsce czy Europie ? Młodzi wysportowani ludzie ??? ja średnio zostawiam ok  4/5 tys na 21 dni 2x w roku z racji wieku tylko Ciechocinek,, za tą kasę zwiedzisz kawał Europy. Nie widzę sensacji przyjeżdżają takie dziadki jak ja, dobie internetu bardzo łatwo sobie znajdziesz lepsze i tańsze wakacje. Wasze miasto ma swoje legendy i dowcipy nawet słyszałem za granicą od rodowitych mieszkańców, to taka pantoflowa reklama. Byłem na weekend  w Inowrocławiu u przyjaciół ( cudzoziemcy ), naprawie te miasto w temacie sanatoria idzie jak burza, może maja większy budżet, potrafią lepiej zdobyć dofinansowanie z UE....

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 16:29:23

Nawet do mc Donalda musiałem jechać do sąsiedniego Aleksandrowa kujawskiego.

#29 ~głupi rosną~

~głupi rosną~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 17:07:12

Nawet do mc Donalda musiałem jechać do sąsiedniego Aleksandrowa kujawskiego.

Ale dzban.Tam jedzie gdzie tego niema.A później wraca do właściwego miejsca przy drodze gdzie to jest......hahahahaha

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 12 maj 2019 - 19:34:20

Odolion to nie Aleksandrów

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych