Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ciągnik dla miasta. Sukces czy cwane zagranie ?

Piątkowski golub-dobrzyń Golub-Dobrzyń CGD kujawsko- kujawsko-pomorskie

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 13:56:47

Widziałem wpis na stronach Urzędu Miasta , że miasto dzięki oszczędnościom kupiło ciągnik za 130 tyś. 
Ciężko mi się z tym pogodzić, bo czuję się oszukany. 

Dlaczego ? Spójrzmy na to z tej strony :
Kiedy ustalane są stawki za śmieci to trzeba tak ustalić aby najlepiej nic nie zostało na tym paragrafie śmieciowym ale też aby nie dokładać.
Stawki ewidentnie były zawyżone bo została jakaś wolna kwota do wykorzystania, więc ktoś wpadł na pomysł zakupu ciągnika, a teraz się tym chwali.
Przecież to sięganie jeszcze głębiej do kieszeni mieszkańców. 
Teraz nam się wmawia, że śmieci pójdą jeszcze bardziej w górę. W takim razie może starczy na śmieciarkę, ciągnik i przyczepę. Zrezygnujemy z firm outsourcingowych zatrudnimy rzeszę ludzi, utworzymy jakiś  MZK za miliony, najlepiej jako spółka z miastem aby obsadzić swoim stanowisko Prezesa. Tym sposobem znowu będziemy utrzymywać z podatków kolejnych klakierów obecnego Burmistrza.  

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 14:18:34

Widziałem wpis na stronach Urzędu Miasta , że miasto dzięki oszczędnościom kupiło ciągnik za 130 tyś. 
Ciężko mi się z tym pogodzić, bo czuję się oszukany. 

Dlaczego ? Spójrzmy na to z tej strony :
Kiedy ustalane są stawki za śmieci to trzeba tak ustalić aby najlepiej nic nie zostało na tym paragrafie śmieciowym ale też aby nie dokładać.
Stawki ewidentnie były zawyżone bo została jakaś wolna kwota do wykorzystania, więc ktoś wpadł na pomysł zakupu ciągnika, a teraz się tym chwali.
Przecież to sięganie jeszcze głębiej do kieszeni mieszkańców. 
Teraz nam się wmawia, że śmieci pójdą jeszcze bardziej w górę. W takim razie może starczy na śmieciarkę, ciągnik i przyczepę. Zrezygnujemy z firm outsourcingowych zatrudnimy rzeszę ludzi, utworzymy jakiś  MZK za miliony, najlepiej jako spółka z miastem aby obsadzić swoim stanowisko Prezesa. Tym sposobem znowu będziemy utrzymywać z podatków kolejnych klakierów obecnego Burmistrza.  

Gdyby jednak spojrzeć na jakośc odsnieżania dróg w miescie to juz wiadomo skąd biorą sie takie oszczędnosci.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 15:14:33

Czasami jest po ludzku przykro, że każda władza która dostanie się do koryta z czasem zmienia punkt widzenia. Tak jest w przypadku obecnego burmistrza.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 16:14:05

Czasami jest po ludzku przykro, że każda władza która dostanie się do koryta z czasem zmienia punkt widzenia. Tak jest w przypadku obecnego burmistrza.

Tzn. że jak kupuje dla miasta sprzęt ciągnik i piaskarkę to źle rządzi a jak sprzedaje miejskie mienie w postaci ciągników piaskarkę i całe MZK rozkrada to dobrze rządzi tak? To ja już wolę jak kupuje dla miasta i mieszkańców.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 16:47:25

Tak właśnie wygląda władza ! Zamydlić, zniekształcić obraz. 
Każdy mieszkaniec płaci podatki to jest składnik budżetu z którego wypłatę pobiera między innymi burmistrz. Wy wzięliście za dużo kasy na gospodarkę śmieciową i dlatego Wam zostało . Teraz się chwalicie zakupem ? Lepszego przekrętu nie widziałem. Jak tak można kłamać ? To nie są żadne oszczędności ! To mieszkańcy zapłacili za dużo i dlatego kupiliście ciągnik. 

Tzn. że jak kupuje dla miasta sprzęt ciągnik i piaskarkę to źle rządzi a jak sprzedaje miejskie mienie w postaci ciągników piaskarkę i całe MZK rozkrada to dobrze rządzi tak? To ja już wolę jak kupuje dla miasta i mieszkańców.

#6 ~Piuntek~

~Piuntek~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 14:46:14

ZAWSZE CHCIAŁEM MIEĆ TAKIE COŚ

WŁAŚNIE PO TO BY WOZIĆ JĄ!!!!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 15:56:12

ZAWSZE CHCIAŁEM MIEĆ TAKIE COŚ

WŁAŚNIE PO TO BY WOZIĆ JĄ!!!!

Ona niestety już w Radominie. 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 00:27:25

I w końcu ktoś napisał prawdę

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 00:30:49

Wszystko się zgadza. Tylko po co mówi że to z oszczędności? Skasował dużo za śmieci to zostało. Nie ma się czym szczycić bo śmieci pójdą w górę tak jak i podatki.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 00:34:07

[quote name="Gość" post="3883958" timestamp="1578007645"]
I w końcu ktoś napisał prawdę[/quote
Zapraszamy na drogę od ronda wzdłuż cmentarza. Może być dziś może być jutro bo i tak nic z tym nie zrobią . A zobaczysz jak wygląda a właściwie nie wygląda jakość posypywania drogi i wtedy może zrozumiesz skąd się wzięły te oszczędności. Tak tak panie kierowniku mamy zimę i na drodze może być slizgo.Nad tym trzeba myśleć a nie żyć tym że może się uda i będą oszczędności.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 00:36:12

Szkoda czasu na te pierdzielenie bo nie ma grabi, które grabią od siebie. Burmistrz dostał co chciał więc teraz ma w poważaniu wszystkich.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2020 - 01:05:36

Wszystko się zgadza. Tylko po co mówi że to z oszczędności? Skasował dużo za śmieci to zostało. Nie ma się czym szczycić bo śmieci pójdą w górę tak jak i podatki.

Bo to zwyczajny oszust nad oszustami

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2020 - 13:46:08

W tym roku 3 królowie w orszaku traktorem !

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Piątkowski, golub-dobrzyń, Golub-Dobrzyń, CGD, kujawsko-, kujawsko-pomorskie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych