Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Chwilówka przez internet - jak wybrać firmę i pożyczkę

chwilówki gotówkowe pożyczka pozabankowa pożyczka w 15 minut

49 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~malinatyna~

~malinatyna~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2018 - 22:30:53

No raczej w dobie RODO nie ma opcji, ze Twoje dane nie bedą chronione. Ja unikam pośredników, pożyczkę w hapi pożyczki wzięłam bezpośrednio u nich na stronie. Wypełniłam formularz, zweryfikowali dane i gotowe.

#42 ~Ceba~

~Ceba~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2018 - 17:54:32

A masz pewność, że wysyłając umowę przez jakąś nieznaną stronę na pewno trafi tam gdzie ma? Przecież w takiej umowie podajesz pesel i numer dowodu. I rodo nie ma tu nic do tego. 

#43 ~Koszalinek~

~Koszalinek~
  • Goście

Napisano 22 listopad 2018 - 10:21:45

Ja się kiedyś tak naciełem i wysłalem ksero dowodu i potem ktoś na mnie pożyczek nabrał. Na szczęście sprawca został namierzony. 

#44 ~zenek~

~zenek~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2018 - 23:25:31

ja nie mam zaufania do internetu, w oddziałach też dają takie pożyczki. w Kredyt OK ja brałem i nie narzekam, braciak mi polecił bo już kilka razy u nich miał chwilówkę, bez problemu dają i na raty można oddawać. płaci się tych odsetek no ale to w banku też bez tego nie dają. 

#45 ~Ceba~

~Ceba~
  • Goście

Napisano 26 listopad 2018 - 10:48:20

No ja jakoś nie ufam tym za 0zł, bo tam jak się spóźnisz dzień to koszty takie rosną, że... lepiej wziać na złuższy okres i mieć pewność, że spłacimy na czas w normalnej cenie. 

#46 Karola48

Karola48

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 25 postów

Napisano 02 grudzień 2018 - 22:32:26

Ceba - zgadzam się z tobą. Ja też nie ufam tym darmowym pożyczkom. One też zazwyczaj są na 30 dni, a wydaje mi się że ciężko jest spłacić dług w tak krótkim czasie, więc pewnie odsetki urosną kolosalnie pierwszego dnia po terminie. Dlatego ja jednak płacę za te pożyczki i tak jak pożyczam od kredyt1000 tak do tej pory żadna taka sytuacja mi się nie zdarzyła.

#47 ~gyky~

~gyky~
  • Goście

Napisano 02 luty 2019 - 19:23:04

Ja z polecenia skorzystałem z pożyczki w Loan me, nie było problemów na żadnym etapie. Dobra obsługa.

#48 ~Aba~

~Aba~
  • Goście

Napisano 03 luty 2019 - 11:53:42

Słuchajcie, a jak to teraz wygląda w Wonga? Jaki jest koszt pożyczki i jak długo trzeba czekać na jej przyznanie? 

#49 Eter

Eter

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 18 luty 2019 - 02:02:44

A jeśli zdecydowałabym się wziąć u Was taką pożyczkę, to jaki będzie koszt? Dodam, że jest to moja pierwsza pożyczka.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych