Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Chwilówka przez internet - jak wybrać firmę i pożyczkę

chwilówki gotówkowe pożyczka pozabankowa pożyczka w 15 minut

49 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Rzecznik Aasa~

~Rzecznik Aasa~
  • Goście

Napisano 01 luty 2015 - 21:36:35

To prawda, warto zainteresować się opiniami o firmie zanim zdecydują się Państwo na zaciągnięcie pożyczki. W przypadku Aasa rekomenduję także skorzystanie z kalkulatora na naszej stronie internetowej oraz zapoznanie z pożyczką reprezentatywną i specyfikacją kosztów. Te same koszty znajdą się potem w umowie. W Aasa nie ukrywamy opłat, pozostaje to naszą najlepszą wizytówką.

Jeżeli mają Państwo jakieś pytania bądź wątpliwości - zapraszam. Chętnie pomogę w ich rozwianiu.

Pozdrawiam,

Rzecznik marki Aasa

#22 monian

monian

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 04 luty 2015 - 15:35:07

Lepiej pożyczyć od rodziny, zamiast narażać się na spiralę zadłużenia...

#23 ~zszywka~

~zszywka~
  • Goście

Napisano 17 luty 2015 - 08:36:42

Nie każdy ma taką możliwość, nie każdy chce obciążać rodzinę swoimi potrzebami. Ja właśnie jestem w takiej sytuacji. W związku z tym mam pytanie do Rzecznika Aasa, jak długo trwają u Was formalności? Bardzo zależy mi na czasie, bo jestem w podbramkowej sytuacji :/

#24 jasiek64

jasiek64

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 92 postów

Napisano 17 luty 2015 - 17:25:44

Nie każdy ma taką możliwość, nie każdy chce obciążać rodzinę swoimi potrzebami. Ja właśnie jestem w takiej sytuacji. W związku z tym mam pytanie do Rzecznika Aasa, jak długo trwają u Was formalności? Bardzo zależy mi na czasie, bo jestem w podbramkowej sytuacji :/

Witam

Proponowałbym sprawdzić więcej firm, nie tylko jedną.

#25 ~Rzecznik Aasa~

~Rzecznik Aasa~
  • Goście

Napisano 22 luty 2015 - 22:58:17

Witam,

Decyzję wydajemy jeszcze tego samego dnia o ile wniosek wpłynie w godzinach pracy biura. W przypadku przyznania pożyczki kurier przywozi pożyczkobiorcy umowę do podpisania, a następnie pożyczka trafia na wskazane przez niego konto.

Jeżeli mogę w czymś jeszcze pomóc - zapraszam.

Pozdrawiam,

Rzecznik marki Aasa

#26 ~Rzecznik Aasa~

~Rzecznik Aasa~
  • Goście

Napisano 22 luty 2015 - 23:00:24

Witam

Proponowałbym sprawdzić więcej firm, nie tylko jedną.

Słuszna uwaga. Pozwolę sobie nadmienić jednak, że zgodnie z aktualnymi rankingami oferta pożyczki w Aasa Polska pozostaje jedną z najkorzystniejszych na rynku, w swojej kategorii.

Pozdrawiam,

Rzecznik marki Aasa

#27 Wisienka

Wisienka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 25 luty 2015 - 20:50:44

Ja mam pytanie do rzecznika. Jeśli mam pożyczkę w innym miejscu czy tutaj też mogę się starać?

#28 ~Rzecznik Aasa~

~Rzecznik Aasa~
  • Goście

Napisano 28 luty 2015 - 22:56:27

Wisienko,

Jeżeli nie zalega Pani ze spłatą rat posiadanego już zobowiązania i nie widnieje z tego powodu w rejestrze dłużników, zapraszam do wypełnienia wniosku na naszej stronie internetowej.

Służę pomocą w przypadku dalszych wątpliwości.

Rzecznik marki Aasa

#29 ~Marek~

~Marek~
  • Goście

Napisano 15 październik 2015 - 13:25:41

Wydaje mi się, ze warto popytać rodzinę i znajomych - jeśli brali kredyt to mogą jakąś firmę polecić badź odradzić. Sam brałem chwilówkę w lendonie i jestem zadowolony, głównie z uwagi na niskie koszty. Jest jednak wiele innych firm, które mogą okazać się dla Ciebie korzystniejsze

#30 ewkakot11

ewkakot11

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 listopad 2015 - 16:18:00

Zawsze też pozostają pożyczki społecznościowe, jakiś kokos coś takiego

#31 ~kris~

~kris~
  • Goście

Napisano 24 grudzień 2015 - 13:52:58

z pożyczek polecam Ekspres Kasę, sam przetestowałem i są ok, ja jestem zadowolony. najważniejszy plus, że są naprawdę szybcy! warto korzystać z dużych, sprawdzonych firm, a że ekspres kasa to część ferratum śmiało można powiedzieć, że to bezpieczna firma. 

#32 belatrix lestrange

belatrix lestrange

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 grudzień 2015 - 13:53:17

chyba jednak lepiej skorzystać z usług jakiegoś doradcy. Ja to się boję sama podejmować decyzji związanych z pieniędzmi, dlatego korzystam z usług IPM Kredyty. Najpierw przeprowadzają ze mna wywiad, czego potrzebuję , jakie mam oczekiwania, ile bym chciała płacic miesięcznie itp. póxniej szukają oferty dostosowanej do tych wymagań, a w moim przypadku dostałam nawet lepszą, bo negocjowali z bankiem i team się zgodzili

#33 KrzysiekZeW

KrzysiekZeW

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 21 kwiecień 2016 - 09:24:42

Szybkie kredyty to śliska sprawa. Czasem nam się wydaje, że wzięcie pożyczki to jedyne rozwiązanie, bo święta, bo komunia, bo impreza itd., ale polecam jeszcze raz się zastanowić, czy naprawdę potrzebujemy dodatkowych pieniędzy. Niestety, o czym przekonałem się osobiście, taki mechanizm łatwej pożyczki, zamiast rozwiązywać naszych problemów, powoduje, że nasze problemy robią się jeszcze większe i trudniejsze do rozwiązania. Nie lubię też banków, ale w przypadku szybka pożyczka np. chwilówka a pożyczka w jakimkolwiek banku - zawsze radzę to drugie. Jest jeszcze rodzina. Są Skoki, pożyczki we własnej firmie i inne, mniej obciążające finansowo rozwiązania.

#34 ~marcin~

~marcin~
  • Goście

Napisano 11 maj 2016 - 14:25:03

mój znajomy brał pożyczkę w Wonga, spłacił i nie narzeka na jakieś problemy podczas spłaty. 

#35 ~radek~

~radek~
  • Goście

Napisano 21 maj 2016 - 22:57:51

Czy Wonga można spłacać na raty?

#36 ~oewonga~

~oewonga~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2016 - 15:39:39

Witam! Radku, w przypadku pożyczki krótkoterminowej możesz dokonać częściowej spłaty wówczas saldo do spłaty zostanie pomniejszone o kwotę przelewu. Istotne, aby ostatecznie całość wymaganej kwoty wpłynęła do nas w wyznaczonym przy wnioskowaniu terminie. Natomiast pożyczka ratalna może być spłacana nawet w 12 miesięcznych ratach. Dodam, że maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej można poznać na stronie wonga. com, pod suwakami, którymi ustawia się kwotę pożyczki i liczbę rat. Aby wnioskować o pożyczkę w wonga. com należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej wonga. com. Podejmując decyzję o udzieleniu pożyczki bierzemy pod uwagę m.in. informacje w biurach informacji gospodarczej i Biurze Informacji Kredytowej S.A. oraz ocenę zdolności kredytowej Klienta.

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na wonga. pl/live_chat?utm_source=pomorska.

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga. com

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

#37 ~Anna Ł.~

~Anna Ł.~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2018 - 12:13:51

Dokonując wyboru należy sprawdzić firmę pożyczkową w rejestrze instytucji pożyczkowych, trzeba uważnie zapoznać się z regulaminem, warunkami umowy. Po dokonaniu weryfikacji zdecydowałam się na taratatu.pl. Mogę śmiało polecić.

#38 ~Elwira~

~Elwira~
  • Goście

Napisano 19 wrzesień 2018 - 11:39:05

Jakiś czas temu szukałam dla siebie pożyczki (zmusiła mnie do tego nagła sytuacja życiowa) i skorzystałam wtedy z usług firmy taratatu.pl. Wszystko przebiegło po mojej myśli. Bezpiecznie i szybko. Teraz pozostaje mi spłacić ostatnie raty.

#39 ~Ceba~

~Ceba~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 12:03:17

A nie lepiej skorzystać z jakiejś porównywarki chwilówek? Przecież firm udzielających pożyczki przez internet jest sporo i konkurencja jest duża i zmusza firmy do walki o klienta dając im lepsze warunki. 

#40 ~Ceba~

~Ceba~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2018 - 12:48:09

Ja jakoś nie ufam takim ofertą jak proponujesz. Wolę skorzystać z oferty bezpośrednio z firmy. Ale wysłać w niosek przez Sowę Pożyczkową. Przynajmniej będę miała pewność, ze moje dane są bezpieczne.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych