Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Chodakowska odchudzanie opinie

chodakowska opinie ewa chodakowska odchudzanie

97 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~ioookkl~

~ioookkl~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2017 - 13:24:39

Jeden z niewielu suplementów, gdzie nie masz pochodnych ropy naftowej przy produkcji to AmlaSlimMax. Moja siostra brała po ciąży i wróciła do normalnej sylwetki. Moja siostra to dietetyczka, więc wie, co się faktycznie sprawdzi. Też z jej polecenia korzystałam i pierwsze wyniki bardzo pozytywne. Nie piję kawy przy tym suplemencie, bo czuję, że mocno rozgrzewa.

#82 ~lusia~

~lusia~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2017 - 16:09:23

no właśnie czy do tej diety można włączyć herbatę funkcjonalną ?

#83 mała_natka

mała_natka

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 90 postów

Napisano 13 lipiec 2017 - 20:42:43

Raczej można, przecież taka herbata nie zawiera cukru ani kalorii, więc na pewno nie zaszkodzi, a myślę, że i pomóc może. Szczególnie ta przyspieszająca spalenie, bo zakładam, że jak odchudzasz się z Chodakowską to ćwiczysz?

#84 Wendy

Wendy

Swojak

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • PipPipPipPip
  • 161 postów

Napisano 21 lipiec 2017 - 07:22:19

ja kiedyś próbowałam ćwiczyć z Chodakowską ale te jej ćwiczenia są dla mnie za trudne.

#85 ~OE_Big-Active~

~OE_Big-Active~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2017 - 20:36:34

no właśnie czy do tej diety można włączyć herbatę funkcjonalną ?

Jak najbardziej tak. Herbaty funkcjonalne Big-Active w zależności od rodzaju wpływają na ograniczenie apetytu, podkręcenie metabolizmu, wspomagają oczyszczanie organizmu z toksyn oraz pomagają w utrzymaniu wagi po zrzuceniu zbędnych kilogramów. Napisz z jakim problemem się zmagasz, a z przyjemnością pomogę w doborze odpowiedniego wariantu herbaty.

Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active

#86 ilonakaminska80

ilonakaminska80

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 47 postów

Napisano 31 sierpień 2017 - 10:05:37

Oj chodakowska... jak ktoś ma dobrą kondycje i nadąży to jest świetna :D początki trudne, bo sie nie nadążało, ale ogólnie godne polecenia :)

#87 Wendy

Wendy

Swojak

• PipPipPipPip
  • 161 postów

Napisano 01 wrzesień 2017 - 13:33:32

ja właśnie nie mogę za nią nadążyć, za trudne dla mnie są te jej ćwiczenia.

#88 ~Tamara~

~Tamara~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2017 - 11:25:00

myslę że seria paru ćwiczeń rozwiąże problem nie nadążania, chcę też zacząć z nią ćwiczyć bo się troche sadełka nazbierało. Planuję dołączyć do tego suplement amlan forte produkowany przez vital progres. Czytałam, że jest bardzo istotne z jakiego źródła zamawiamy. Stosował ktoś go z was? Jestem ciekawa opinii na jego temat 

#89 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 10:21:20

Po herbatach Slim Herbal System dobrze się czuję. Uzupełniam je jeszcze czarnuszką i jedzeniem czosnku. Ciśnienie i forma w normie, nawet jak czasami podjem węglowodanami. Wiem, że sporo osób wróciło do zdrowia po piciu tylko herbat ziołowych.

#90 joanna34

joanna34

Nowy

• Pip
  • 3 postów

Napisano 27 październik 2017 - 08:24:17

Słynny skalpel Chodakowskiej. Ćwiczenia ciężkie, ale skuteczne. Ja dodatkowo w lato rower, a zimą basen. Do tego dieta Nice To Fit You (ntfy.pl) i kg lecą w dół.

Dodatkowo duzo zielonej herbaty i litry wody :)

#91 ~hikk~

~hikk~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2017 - 15:06:59

Interesuję się ziołolecznictwem i stosuję regularnie Slim Herbal System, nie tylko na odchudzanie, ale przede wszystkim na uzyskanie równowagi organizmu. Przywrócenie naturalnego cyklu życia uważam za jedno z najważniejszych zadań zabieganego człowieka.

#92 ~Daria~

~Daria~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 23:38:03

Ja stracilam 14kg z dieta Ewki takze dziala

#93 ~Thenika~

~Thenika~
  • Goście

Napisano 26 luty 2018 - 00:55:09

Ale to była dieta, czy dieta plus trening? Ja dopiero zaczynam. Chodzę na siłownię i odkryłam Kettlebelsy z Apus-Sports uwielbiam ćwiczenia z nimi, planuję kupić też do domu. Do tego dieta, ale ułożyłam sobie ją sama, mam nadzieję, że jest ok :)

#94 ~angelika~

~angelika~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2018 - 09:37:16

Ja też ćwiczyłam ale byłam równoczesnie na diecie. W sumie nadal jestem i zamawiam sobie catering dietetyczny z Warszawski dzien od pana gesslera. Udało mi się bardzo dużo schudnąć i nadal kontynuuję dietę.

#95 ~goreckakasia~

~goreckakasia~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2018 - 15:59:09

Ja rowniez lacze cwiczenia z dietą. Zamawiam sobie katering ze Zdrowego smaku bo niestety nie mam czasu zeby sama gotowac , ale jest pysznie :)

#96 ~Bandy~

~Bandy~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2018 - 00:54:07

Próbowałam już naprawdę przeróżnych diet i żadna z nich nie przyniosła większego skutku, dlatego w końcu stwierdziłam, że stawiam na sport. Kupiłam początkowo tylko kettle z Apus-Sports i zaczęłam ćwiczyć w domu. Teraz mam już swój mały kącik fitness, do tego ograniczyłam też trochę słodycze i waga leci w dół :)

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: chodakowska opinie, ewa chodakowska, odchudzanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych