Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Chodakowska odchudzanie opinie

chodakowska opinie ewa chodakowska odchudzanie

97 odpowiedzi w tym temacie

#41 Jan Kalata

Jan Kalata

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 82 postów

Napisano 06 październik 2016 - 17:15:13

Zgadzam się, najbardziej zabawne jest to, że jak spaliła cały tłuszcz ze swojego ciała to z cycków już niewiele zostało i musiały zostać wypełnione SiO2 :) 

Drogie Panie nie dajcie się zwariować, wysportowane ciało podoba się mężczyznom, ale nie całkowicie odessane z tłuszczu. To nie ma sensu!

#42 Agnesmaciejewska

Agnesmaciejewska

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 16 postów

Napisano 13 październik 2016 - 14:55:27

Ćwiczę z Chodakowską od roku i przyniosło to naprawdę mega efekty. Zbędne kilogramy spaliłam teraz ćwiczę dla podtrzymania kondycji. Co fajne zmieniłam swoje nawyki żywieniowe a był z tym mały problem :P

#43 cypisek420

cypisek420

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 14 październik 2016 - 13:58:31

Oczywiście, że pomaga. Każda aktywność fizyczna jest dobra. Ważne żeby wytrwać, plus dobrze się odżywiać. Powodzenia.

#44 ~elena~

~elena~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2016 - 10:12:31

Ja schudłam dzięki profesjonalnej pomocy, jaką otrzymałam w Naturhouse na Puławskiej. Bardzo mi pomogli ustalili dietę, zmieniłam tryb swojego życia i wyszło mi to na zdrowie.

#45 ~słupszczanka~

~słupszczanka~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2016 - 11:43:16

Dlaczego nikt nie napisze, że ćwiczenia Chodakowskiej nie są dla każdego? Osoba z dużą nadwagą wykonując np. taki skalpel może się nabawić kontuzji. Te ćwiczenia obciążają stawy i naprawdę nie każdy może je wykonywać. A przynajmniej nie na początku odchudzania.

Ćwiczenia owszem, do tego odpowiednio ułożona dieta. Wspomaga odchudzanie olej z wiesiołka (np. Gal). Ma on również szereg innych właściwości prozdrowotnych, dlatego warto. 

#46 inbox226

inbox226

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 25 listopad 2016 - 18:39:06

Witam, ja tylko raz sprobowalam tych cwiczen.Niestety moja cudowna kondycja sprawila ze po 15 min mialam dosc:)zrazilam sie troche i juz nie mam ochoty na dalsze treningi:)

#47 ~Antonina~

~Antonina~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2016 - 14:55:52

Jak ktoś nie ma kondycji, to jeszcze pół biedy, bo da za wygraną i na tym zakończy ćwiczenia. Gorzej mają osoby otyłe, które zrobią przysiad i nabawią się kontuzji np. w kolanie. Nie ma co porównywać osoby z 10kg nadwagą, a z 30kg otyłością.

Ps. gdzie kupujesz te kapsułki z wiesiołkiem Gal? Po jakim czasie zauważyłaś pierwsze efekty?

#48 kantarek

kantarek

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 57 postów

Napisano 29 listopad 2016 - 15:35:21

Moja dziewczyna ćwiczyła, jakieś tam efekty były, ale bez szału. Więcej daje jeżdżenie rowerem i dobry trening na siłowni.

#49 Jowitka5

Jowitka5

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 02 grudzień 2016 - 11:38:22

Ja czasem sobie włączam jej ćwiczenia na zmianę z innymi trenerkami i bardzo przyjemnie mi się cwiczy, poza tym widać efekty :) :) 

#50 ~duza~

~duza~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2016 - 11:30:46

ja do Chodakowskiej nie mam siły - jak dla mnie te ćwiczenia to jakiś harcore, a lepszy efekt w chudnięciu mam po forskolin optmie. Nie zależy mi na muskularnej sylwetce, a na zrzuceniu 10 kg.

#51 ~Dietetyk Vitagenum~

~Dietetyk Vitagenum~
  • Goście

Napisano 23 grudzień 2016 - 13:58:09

Warto spróbować ćwiczeń aerobowych oraz diety. Wsparciem są również badania genetyczne. To w naszym DNA jest zapisane, m.in. czy mamy wrodzoną skłonność do otyłości oraz jakie geny odpowiadają za nasz apetyt. Wyniki badań pokażą, m.in. jak skomponować właściwą dietę, ile powinieneś jeść białek, tłuszczów i węglowodanów, z jakich produktów zrezygnować, a które są dla Ciebie wskazane, jaki rodzaj aktywności fizycznej ułatwi Ci zrzucenie kilogramów. Zalecam skorzystanie z badania „Otyłość” laboratorium Vitagenum. Zachęcam również do przeprowadzenia badania „Fit On” lub „Fit Ona”. Dzięki nim dowiesz się jak maksymalnie wykorzystać tkwiący w organizmie potencjał oraz jakie czynniki w największym stopniu wpływają na zachowanie prawidłowej masy ciała, jaki rodzaj diety i aktywności fizycznej jest wskazany właśnie dla Ciebie. Przeprowadzenie badań jest bardzo proste. Zestawy zamawia się przez internet do domu, pobiera próbkę materiału genetycznego, a następnie odsyła się do laboratorium, gdzie analizują je specjaliści. Wyniki otrzymuje się drogą elektroniczną.

#52 ~lena~

~lena~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2016 - 10:21:01

ja próbowałam z Chodakowską bo podobają mi się efekty ze zdjęć, które publikuje ale to jednak nie dla mnie... Trening jest zbyt intensywny a ja po prostu nie lubię się męczyć i nie będę się oszukiwała... teraz łykam supelment forskolin optimę i efekt też jest zauważalny a nie muszę sie aż tak męczyć...

#53 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2017 - 10:41:13

Ja jestem bardzo zadowolona z efektów jakie dało suplementowanie Regenerum Vitae. Polepszyło mi się zdrowie, przestałam tak często chorować, a przez to samo odchudzanie przeszło bezproblemowo. Głównym zadaniem tego preparatu jest przyspieszenie przemiany materii i oczyszczanie organizmu, a bez tego jakakolwiek dieta będzie bezskuteczna imho.

#54 darjówna

darjówna

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 44 postów

Napisano 27 styczeń 2017 - 15:43:30

Mi Chodakowska nie pomogła, po miesiącu nie było różnicy :/ 

#55 ~magda~

~magda~
  • Goście

Napisano 22 luty 2017 - 12:19:16

Patrząc na te jej treningi ile wymagają wysiłku, to na bank odchudza... ja się nei nadaję do tego, nie lubię ćwiczyć, a tak intensywnie to w ogóle. ja się odchudzam teraz tabletkami amlan forte z agrestem indyjskim i efekty prawie jak po chodzakowskiej a biorę dopiero 2 miesiące.

#56 ~kacper~

~kacper~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2017 - 12:44:49

wlasnie dziekui intensywnosci cwiczen sa jakies efekty, niestety trzeba sie troche wysilic nie ma nic za darmo bez wysilku. W Saturn Fitness tak sobie cwicze że co 2 tygodnie staram sie dokladac cos nowego  i zwiekszac ilosc albo intensywnosc cwiczen

#57 ~erstt~

~erstt~
  • Goście

Napisano 06 kwiecień 2017 - 13:49:25

Widzę dobre efekty po herbatkach odchudzających Slim Herbal System. W końcu mogę normalnie trawić jedzenie, nie mam tak jak wcześniej, że przez długi czas mi wszystko zalegało i czułam się bardzo ociężała przez to. Metabolizm zaczyna działać tak jak powinien i też kg spadają także naprawdę pomaga.

#58 Online Ekspert Big-Active

Online Ekspert Big-Active

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 25 kwiecień 2017 - 20:30:56

Ruch to oczywiście podstawa, warto jednak zadbać również o odpowiednią dietę i suplementację. W miejsce typowych herbat odchudzających, polecam herbaty funkcjonalne Big-Active Activ Burn ukierunkowane na spalanie tkanki tłuszczowej, kontrolę wagi oraz dostarczenie pozytywnej energii do ćwiczeń.

Zachęcam do spróbowania i zadawania pytań - chętnie pomogę w dobraniu wariantu herbaty, odpowiedniego dla stawianych celów w odchudzaniu.

Pozdrawiam,

#59 ~samik~

~samik~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2017 - 17:22:54

A te herbaty Big-Active Activ Burn to gdzie mógłbym ewentualnie nabyć? Pytam o to bo nie widziałem u siebie w sklepie nic z tych rzeczy ; )

#60 Online Ekspert Big-Active

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 27 kwiecień 2017 - 17:56:38

samik,

herbaty funkcjonalne Big-Active zakupisz w sklepach spożywczych, zielarskich oraz aptekach. Jeżeli interesuje Cię zakup online, zapraszam do skorzystania z możliwości zakupu w Sklepie online na naszej stronie internetowej.

Pozdrawiam,

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: chodakowska opinie, ewa chodakowska, odchudzanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych