Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Chodakowska odchudzanie opinie

chodakowska opinie ewa chodakowska odchudzanie

97 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 10:45:54

ćwiczenia Chodakowskiej na odchudzanie to strzał w 10 polecam to bo to świetnie działa i odchudza

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2015 - 19:37:35

Tutaj pisze jedna osoba. Super reklama dla pani Chodakowskiej..... tylko efektów brak. "Strzał w 10, polecam".

BZDURA!!!

#23 palmauderza

palmauderza

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 04 sierpień 2015 - 12:47:11

ćwiczenia Chodakowskiej są ok ;) sa to typowe ćwiczenia na ruszanie się :P   jeżeli nie znasz ćwiczeń i nie potrafisz ułożyć sobie planu sama to super możesz z tego skorzystać ;)

tylko pamiętaj że dieta to 90% sukcesu - ćwiclkzenia nie odchudzają tyko modelują sylwetke - odchudza deficyt kaloryczny.

Pozdrawiam

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2015 - 12:42:49

Odchudzanie z chodakowską jest skuteczne. Opinie potwierdzają bo jest ich cala masa u chodakwsiej na facebooku

#25 ~Lilia~

~Lilia~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2015 - 17:25:51

Ja korzystałam z tych ćwiczeń przy odchudzaniu i dodatkowo wspomagałam się suplementem Be Slim 3. Nareszcie mam płaski brzuszek :)

#26 ~Kryspin~

~Kryspin~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2015 - 16:41:48

Mimo,że jestem facetem ćwiczę z Panią Chodakowska codziennie plus stosuje Therm Line Man-suplement wspomagający odchudzanie jakby ktoś nie wiedział :) U mnie efekt 2 miesiące -11kg na wadze.

#27 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 21 październik 2015 - 20:04:28

Mi same ćwiczenia nie pomagały. Do tego musiałam zacząć zdrowe odżywianie. Wspomogłam się też be slim 3 i dopiero teraz widać efekty.

#28 slaway

slaway

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 7 postów

Napisano 30 październik 2015 - 13:44:35

jak dla mnie to wiele oprócz ćwiczeń zależy też dobra i zdrowa dieta, trzeba wprowadzić do niej dużo warzyw i owoców, wyzbyć się wszelkich chipsów czy słodyczy, a oprócz tego należy ćwiczyć, i nie ważne jest czy się ćwiczy z Chodakowską, czy z kimś innym, ważne, żeby się regularnie poruszać, teraz w wielu siłowniach są programy na odchudzanie, do tego można sobie zamawiać posiłki zrównoważone, tak, żeby nie trzeba było ich samemu przygotowywać, a w cudowne preparaty na odchudzanie, niestety nie wierzę :)

#29 ~Zadowolona~

~Zadowolona~
  • Goście

Napisano 15 grudzień 2015 - 12:03:33

Ja się odchudzam z jagodami ACAI BERRY, które zamawiam sobie przez internet, tam gdzie są sprawdzone, dobrego sortu:
BESTACAIBERRYPLUS 
Działają świetnie- czuję się lepiej, mam więcej energii no  i przede wszystkim chudnę zdrowo.

#30 ~Pawełek~

~Pawełek~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2016 - 21:45:40

Ćwiczenia rzecz ważna podczas odchudzania jednakże czy to z Chodakowską w domu czy na siłowni najpierw należy zrobić badania aby dowiedzieć się na ile zdolny jest nasz organizm.U mnie na siłowni można wykonać badanie genetyczne Genetic Lab dzięki,któremu trener personalny ustala treningi.Najważniejszych informacji na temat badania można zaczerpnąć na stronie geneticlab.com.

#31 amela.88

amela.88

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 09 luty 2016 - 18:31:24

Od dwóch tygodni robię z Ewą Skalpel - pierwsze efekty to mniejsza oponka i zakwasy w nogach. 
Ćwiczę w nierównych odstępach czasu - po prostu gdy mam czas, ale poza tymi ćwiczeniami, jeszcze chodzę na siłownię.
Do ZWOWów nie potrafię się przekonać, chociaż bardzo wyczerpujące niektóre, to tylko 15 min. Jestem zwolenniczką dłuższych ćwiczeń, z godnie z "teorią", że tłuszcz zaczyna się spalać dopiero po pół godzinie. Mam nadzieję że już niebawem efekty będą jeszcze większe choć nie liczę na efekty w miesiąc 

#32 ~ANONIM~

~ANONIM~
  • Goście

Napisano 15 luty 2016 - 14:25:07

Ćwiczę z Ewką dwa tygodnie trening cały ewy Chodakowskiej wykonuje który trwa ponad 30 min do tego wspomagam sie tabletkami przy odchudzaniu novoslim i schudłam już 2 kg.

#33 ~kiszka88~

~kiszka88~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2016 - 06:37:43

Hej, mogę Wam polecić coś czego jeszcze nie znalazłam wcześniej na polskim rynku. Suplement i dieta, do tego dają jeszcze pas wyszczuplający. Mega efekty schudłam 6 kg w miesiąc, wcześniej miałam problem ze schudnięciem dlatego tym bardziej cieszę się z efektów. 

Mozna znalezc na allegro

#34 ~alex67~

~alex67~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2016 - 08:44:38

Jeżeli zastanawiacie się nad skutecznością suplementów, to mogę Wam powiedzieć, że miałam okazje ostatnio przetestować super suplement - Greeen Power Slim. Dają do tego pas wyszczuplający gratis. Rewelacja mój brzuch wreszcie wrócił do formy przed ciąży. 
można to kupić na allegro. 

#35 ~balonówka~

~balonówka~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2016 - 19:07:18

Ćwiczenia chodakowskiej są dobre, ale trzeba zaznaczyć, że panie ważące 100kg i więcej powinny się ich wystrzegać! Powód? Strasznie obciążają stawy i można się łatwo nabawić kontuzji! Osoby, które mają olbrzymią nadwagę powinny raczej zacząć od spacerów szybszym tempem lub zacząć uprawiać nordic-walking, a nie próbować swoich sił ćwicząc skalpel!

A jak schudnąć? Przede wszystkim dieta MŻ + ruch. Warto łykać olej z wiesiołka np. Gal w kapsułkach, ponieważ ułatwia on odchudzanie, a także wzmacnia włosy, które zazwyczaj przy dietach odchudzających zaczynają wypadać. 

#36 ordel

ordel

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 09:21:30

Na początku swojej drogi do odchudzania ćwiczyłam z Chodakowską, ale z czasem zaczęłam zauważać, że jej programy przestają działać albo mój organizm się przyzwyczaił, a robiłam różnorodne treningi, nie w kółko ten sam. 

Poza tym nie podobało mi się, że nie robi ani jednej dłuższej przerwy, a moja kondycja i problemy z sercem wymagają chociaż minuty odpoczynku więc niewygodnie mi się przerywało ćwiczenia i wracało do nich. No i ma bardzo dużo skokowych ćwiczeń, które przy takim tempie strasznie obciążają stawy więc musiałam się z nią rozstać, bo bałam się, że koniec końców skończy się to kontuzją. 

Tak naprawdę to indywidualna kwestia naszego organizmu, jak zareaguje na ćwiczenia, a Facebook Ewy udowadnia, że wielu kobietkom i panom pomogły ;)

#37 Online Ekspert Big-Active

Online Ekspert Big-Active

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 31 postów

Napisano 19 maj 2016 - 09:32:39

Ruch to oczywiście podstawa, warto jednak zadbać również o odpowiednią dietę i jej wsparcie. Ze swojej strony polecam Big-Active Activ Burn - herbatę funkcjonalną, która wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej, kontrolę wagi oraz dostarcza ćwiczącym więcej energii.
Jeśli chciałyby Panie na początek zredukować apetyt, spróbujcie także herbaty Slim Plus o smaku grejpfruta.
Zachęcam do zadawania pytań w przypadku wątpliwości - chętnie pomogę w dobraniu herbaty odpowiedniej dla Was.
Pozdrawiam,
Online Ekspert Big-Active

Użytkownik Online Ekspert Big-Active edytował ten post 19 maj 2016 - 09:33:25

#38 ~Gracek~

~Gracek~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 09:23:59

Polecam wam African Mango. Świetny produkt.

#39 chuck76

chuck76

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 06 sierpień 2016 - 15:05:41

Polecam tabletki na odchudzanie , ale bez diety i ruchu nie ma co oczekiwać cudów. Tabletki mają jedynie wspomagać.

#40 ~Iga~

~Iga~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2016 - 23:52:32

Chodakowska i jej ćwiczenia to przede wszystkim biznes a nie jakieś tam jak to się teraz modnie mówi "propagowanie zdrowego stylu życia" Ta Pani zaczyna przypomnieć anorektyczkę, no bo któż nie będzie drogie Panie wygląda jak z wybiegu jak będzie jeść tylko sałatę i może czasem marchewkę, popijając to litrów wody a do tego zabójczy trening... to i ze słonia zrobi mrówkę. Nie dajcie się nabrać na ten słodziutki głosik. To nie jest zdrowy styl życia to wykańczanie organizmu. Ważne by być szczęśliwym samym że sobą i żadna chodakowska ci tego nie da w prezencie. Na prawdę są w życiu ważniejsze rzeczy niż wyschnięta d...a. Pozdrawiam
Ps. Zajżyjcie na jej stronkę, tam widać że to czysty biznes.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: chodakowska opinie, ewa chodakowska, odchudzanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych