Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Chodakowska odchudzanie opinie

chodakowska opinie ewa chodakowska odchudzanie

97 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2015 - 10:41:48

Czy ktoś ćwiczy może z wykorzystaniem ćwiczeń Ewy Chodakowskiej na odchudzanie? 

Jakie opinie? 

Czy i ile da się schudnąć z jej ćwiczeniami? 

Czym warto się wspomagać? 

#2 arek99

arek99

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 23 lipiec 2015 - 10:44:05

Witaj

a z czym masz dokładnie problem? 

NAJWIĘCEJ osób ma problemy z tym, że za dużo jedzą - i stad tyją. Ćwiczenia ok ale podstawa to DIETA. 

JA obecnie ograniczyłem apetyty o 50% z HIPNOZĄ - nagrania HIPNOSENCJA na odchudzanie - polecam Ci poczytac jesli też ma główny porblem z jedzeniem i podjadaniem szczególnie wieczorem. 

Ja dzięki tym nagraniom ograniczyłem apetyty, odstawiłem słodycze i schudłem już 9 kilogramów :)

Użytkownik arek99 edytował ten post 23 lipiec 2015 - 10:44:23

#3 arek99

arek99

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 23 lipiec 2015 - 11:11:41

a co do chodakowskiej to ćwiczenia sa ok p daja radę :)

Użytkownik arek99 edytował ten post 23 lipiec 2015 - 11:12:12

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2015 - 11:21:15

chodakowska ma dobre opinie 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2015 - 11:58:17

Witaj

NAJWIĘCEJ osób ma problemy z tym, że za dużo jedzą - i stad tyją. Ćwiczenia ok ale podstawa to DIETA. 

JA obecnie ograniczyłem apetyty o 50% z HIPNOZĄ - nagrania HIPNOSENCJA na odchudzanie - polecam Ci poczytac jesli też ma główny porblem z jedzeniem i podjadaniem szczególnie wieczorem. 

Ja dzięki tym nagraniom ograniczyłem apetyty, odstawiłem słodycze i schudłem już 9 kilogramów :)

Kiedyś orzystałam z hipnozy na odchudzanie i bardzo pomogło. 

Schudłam 20 kilo w ciągu roku i przez 4 lata nie mam porblemów z nadwagę w ogóle - polecam

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2015 - 07:12:34

Siostra ćwiczy z Chodakowską i widać efekty, sam też kiedyś próbowałem ale jakoś nie przypadły mi do gustu jej ćwiczenia. Wolę bardziej siłowe, do tego mam afirmacje na odchudzanie i efekty jak dla mnie bomba :) wagowo przytyłem bo sporo mięśni przybyło a tłuszczyk znika :)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2015 - 08:31:41

Testuję tą hipnozę - wczoraj faktycznie wieczorem już nic nie jadłam

Ćwiczenia Chodakowskiej pomagają świetnie w ujędrnieniu sylwetki. 

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2015 - 10:49:14

Ćwiczenia Chodakowskiej działają świetnie, tylko moim największym problemem jest regularność. Mam za mało motywacji do ćwiczeń, nie objadam się ani nic, ale po prostu czas mi się nie chce ćwiczyć :(

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2015 - 13:07:34

Ćwiczenia Chodakowskiej działają świetnie, tylko moim największym problemem jest regularność. Mam za mało motywacji do ćwiczeń, nie objadam się ani nic, ale po prostu czas mi się nie chce ćwiczyć :(

To serio wypróbuj tą hipnozę. Teoretycznie działa na motywacje i zmianę złych nawyków żywieniowych, więc powinna pomóc, zwłaszcza w połączeniu z ćwiczeniami. 

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2015 - 07:10:51

Ćwiczenia Chodakowskiej obciążają kręgosłup, mnie bardzo bolał przy jej ćwiczeniach i nie mogłam kontynuować

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2015 - 11:15:47

Witaj

Nie spodziewałam się że tak szybko i bezproblemowo oduczę się podjadania :) wielki pozytyw 

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 07:24:38

Witaj

to działa na odchudzanie - 100% efektów już po 5 dniach :) :) :)

A odchudzanie chodakowskiej także można łączyć bo wspaniale wpływa na jędrność ciała :)

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 07:45:43

Ewa Chodakowska ma bardzo dobre efekty w odchudzaniu tak więc na pewno warto sprawdzić jej ćwiczenia. 

Teraz z jej zespołu sa tez ćwiczenia dla mężczyzn 

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 08:02:58

Testuję tą hipnozę - wczoraj faktycznie wieczorem już nic nie jadłam

Ćwiczenia Chodakowskiej pomagają świetnie w ujędrnieniu sylwetki. 

i jak dalej? 

Nadal mniejszy apetyty? 

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 08:43:24

i jak dalej? 

Nadal mniejszy apetyty? 

TAK - mija już któryś dzień z kolei gdzie raz dziennie odsłuchuję nagrań hipnozy i jest efekt :)

Apetyty faktycznie znacznie mniejszy :)

Polecam bardzo :)

Ocena moja 5/5

#16 ~witoo~

~witoo~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 08:53:22

Hipnoza w odchudzaniu jest naprawde bardzo skuteczna - co raz więcej osób decyzuje sie własnie na terapię z wykorzystaniem hipnozy i bardzo dobrze. 

Główne zalety to:

- brak efektu jojo

- odchudzanie jest zdrowe (chudnie się zgodnie z naturą)

- z łatwością utrzymuje się osiągniętą wagę

- organizm sam dąży do zredukowania wagi dzięki zakorzenionym pozytywnym nastawieniom i przekonaniom, które daje nam stan hipnozy. 

- 100% bezpieczne w porównaniu do tabletek na odchudzanie

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 09:13:49

Hipnoza w odchudzaniu jest naprawde bardzo skuteczna - co raz więcej osób decyzuje sie własnie na terapię z wykorzystaniem hipnozy i bardzo dobrze. 

Główne zalety to:

- brak efektu jojo

- odchudzanie jest zdrowe (chudnie się zgodnie z naturą)

- z łatwością utrzymuje się osiągniętą wagę

- organizm sam dąży do zredukowania wagi dzięki zakorzenionym pozytywnym nastawieniom i przekonaniom, które daje nam stan hipnozy. 

- 100% bezpieczne w porównaniu do tabletek na odchudzanie

Dzięki, sprawdzę tą hipnozę Hipnosencja na odchudzanie, a mam jeszcze pytanie

czy ta hipnoza działa na każdego? 

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 10:14:34

Hipnoza działa na około 95% osób na świecie - także mała szansa że jesteś w tych 5% :)

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 11:04:50

ewa chodakowska ma bardzo fajne cwiczenia moje opinie pozytywne jak najbardziej cwicze z nia od dluzszego czasu i chudne ale te mam diete i mniej jem

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2015 - 12:28:20

A jak oceniacie Sklapel ewy chodakowskiej? 

Czy ten trening skalpel odchudza? 

Jak efekty? 

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: chodakowska opinie, ewa chodakowska, odchudzanie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych