Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

chłodnia grudziądz

• Zamknięty Temat jest zamknięty
28 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Michał***24~

~Michał***24~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 10:38:38

Ja ci nie powiem ja pracowałem za starego kierownika także także nie wiem czy ta pania znam.Praca jak praca lekka nie jest ale tez nie jest ciezka jedyny minus to smak cebuli a może bardziej jej ostry zapach pracowalem tam prawie rok.

#2 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 17 listopad 2010 - 11:21:53

To jest smutne :unsure: ale prawdziwe i nikt nic z tym nie zrobił DLACZEGO!!!! :angry:

#3 ~prawnik~

~prawnik~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 19:11:06

za ujawnianie danych osobowych grozi sąd proszę przeczytać regulamin gazet pomorskiej

#4 ~Lolek~

~Lolek~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 20:08:21

Do prawnik niestety mamy wolność słowa i niby demokrację więc będziemy pisać co chcemy i o kim chcemy. Po drugie każda plotka ma w sobie ziarno prawdy. Pozdrawiam wszystkich pracowników

#5 ~-max-~

~-max-~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2010 - 17:28:49

To wszystko prawda,Pani Ola celuje wysoko w karierkę,a ustrzeliła prostaka,który skacze jak pajac wokoło niej.Para jak z gara!!!Ciekawe jak to się zakończy? Pewnie będzie beka na zmianie!!!

#6 ~cebulka~

~cebulka~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2010 - 17:19:02

Chłodnia to typowa mordownia - nie polecam tego zakładu pracy (chyba ze z biedy..to wiadomo )Pracowałam tam dobre 4 lata i cos otym wiem. A ''pani kierownik '' to po prostu gruba, zakompleksiona i bardzo głupiutka dziewczyna, która szuka szczescia gdzie popadnie (przykład akcja ''lodzik'' :) - przykre ale prawdziwe - lizneło sie jej troche i jakims cudem siedzi w tym swoim smiesznym śmierdzącym kantorku udając wielką paniusie ! Jest niekompetentną osobom na tym miejscu ! _ mysle ze powinna wrócic na kase do bilii :) takiego chłodnia ma kierownika. BEZNADZIEJA.

#7 ~michalek~

~michalek~
  • Goście

Napisano 18 luty 2011 - 20:00:41

No proszę... kto by pomyślał że napiszecie o naszej kochanej kierowniczce OLI.
Byłem na jej zmianie i faktycznie jest je***nieta na punkcie Dawidka. Ja rozumiem że można znaleźć w pracy na zmianie swojego pupiltka i jego chronić jak własną kieszeń, a z ludzi robić roboli od brudnej roboty. Cebula nie cebula Ola stoi jak kiepura. :)))
Nie polecam i zgadzam się z opinia niech spada na kase, to tam z pampersem se usiądzie za najniższa krajową i niech je*bie PIK PIK na kodach kreskowych.
A dawidek ? niech go gnebia z pozdrowieniem dla P. Aleksandry.

z Poważaniem
JA

#8 ~Gilotyna~

~Gilotyna~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2011 - 16:55:46

ostatnio miałem przyjemność pracować z panią Olą i faktycznie stoi na hali jak esesman

#9 ~Gilotyna~

~Gilotyna~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2011 - 09:31:09

czytałem nie dawno artykuł w którym napisali że chłodnia chce przyjąć 50 osób tylko tak się zastanawiam kto przyjdzie do tej mordowni za najniższą krajową w dodatku tylko na sezon. taka mała ciekawostka dla tych co chcieli by tam pracować, w zeszłym sezonie przez chłodnię przewinęło się ponad stu ludzi z czego wytrwało do dnia dzisiejszego może 20 osób. kto chce tam pracować niech poważnie się nad tym zastanowi

#10 DeGie

DeGie

DeGie

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1366 postów

Napisano 19 kwiecień 2011 - 16:11:52

blisko bym miał :)

toruń chce zmienić nazwę lotniska bydgoskiego... Nie chcę mieszkać w takim województwie.
Całbecki jest osobą klasy "T"

Szukam maltańczyka dla fajnej maltanki

http://forum.pomorsk...kiwany-t177539/

#11 ~wytrwały~

~wytrwały~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2011 - 07:26:47

Przewinęło się około 300 osób z czego zostało 20 :)

#12 ~rzeżnik~

~rzeżnik~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2011 - 11:24:16

to wszystko to prawda, ale teraz jest nowy kierownik, a w zasadzie to kierowniczka : Alicja B. kto tam pracuje lub pracował to wie o kogo chodzi. na początku sezonu szło się jeszcze z nią dogadać, ale teraz to czepia się wszystkich o byle co, no może z wyjątkiem swojej koleżanki Reni z którą biegają na fajkę gdzie się da . jest też druga koleżanka kierowniczki: Katarzyna która za to że dobrze podpier***a stoi przez osiem godzin przy wadze i tylko zapisuje ile ton było zrobione bo tylko tony się liczą, ludzie z produkcji są dla nich nikim, Ala z Renią( koszykarą ) zaorały by każdego, ciągle tylko podkręcają tempo,ciągle siedzą w kontroli jakości na kawie, a jak za grubo pójdzie na taśmie i zapcha się w tunelu to czepiają się tunelowego

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2011 - 16:56:16

Witam proszę o opinie na temat pracy w chłodni Grudziadz a konkretnie na temat zmiany którą kieruje Pani Aleksandra Wrzos.Uważam że jest okropna kierowniczka!!!!! goni ludzi do pracy a swojego przydupasa Dawida chroni i oszczedza!!!! Kto pracuje u tej Pani na zmianie to wie o co chodzi!!!!!

jena co tam się dzieje.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2011 - 16:57:49

No proszę... kto by pomyślał że napiszecie o naszej kochanej kierowniczce OLI.
Byłem na jej zmianie i faktycznie jest je***nieta na punkcie Dawidka. Ja rozumiem że można znaleźć w pracy na zmianie swojego pupiltka i jego chronić jak własną kieszeń, a z ludzi robić roboli od brudnej roboty. Cebula nie cebula Ola stoi jak kiepura. :)))
Nie polecam i zgadzam się z opinia niech spada na kase, to tam z pampersem se usiądzie za najniższa krajową i niech je*bie PIK PIK na kodach kreskowych.
A dawidek ? niech go gnebia z pozdrowieniem dla P. Aleksandry.

z Poważaniem
JA

jesteś delikatnie mówiąc "niemądry" to tyraj było się uczyć

#15 artix

artix

Tomasz Węgrzyn

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 2422 postów

Napisano 30 listopad 2011 - 20:24:59

Do prawnik niestety mamy wolność słowa i niby demokrację więc będziemy pisać co chcemy i o kim chcemy. Po drugie każda plotka ma w sobie ziarno prawdy. Pozdrawiam wszystkich pracowników

TO nie jest osoba publiczna:) instytucję oceniać można, ale nie osoby prywatne.
CO innego politycy, urzędnicy, w ramach sprawowanego mandatu-pracy.

Ci mają rekompensatę za to :)

Użytkownik artix edytował ten post 30 listopad 2011 - 20:25:28

#16 ~Florencja~

~Florencja~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2011 - 21:49:48

za ujawnianie danych osobowych grozi sąd proszę przeczytać regulamin gazet pomorskiej

Z taką wiedzą to jestes prawnikiem, ale chyba po zawodówce na Kasprowicza..

#17 ~Czas na zmiany~

~Czas na zmiany~
  • Goście

Napisano 30 listopad 2011 - 21:54:45

Z tego co czytam czas na zmiany. Trzeba zrobic przeciąg i po sprawie. Nie ufam grubym, rudym i brzydkim. Kurduplom też nie.

#18 ~ert~

~ert~
  • Goście

Napisano 01 grudzień 2011 - 13:33:22

Z tego co czytam czas na zmiany. Trzeba zrobic przeciąg i po sprawie. Nie ufam grubym, rudym i brzydkim. Kurduplom też nie.

Jakie zmiany masz na myśli?

#19 ~niqa~

~niqa~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2011 - 14:29:08

to wszystko to prawda, ale teraz jest nowy kierownik, a w zasadzie to kierowniczka : Alicja B. kto tam pracuje lub pracował to wie o kogo chodzi. na początku sezonu szło się jeszcze z nią dogadać, ale teraz to czepia się wszystkich o byle co, no może z wyjątkiem swojej koleżanki Reni z którą biegają na fajkę gdzie się da . jest też druga koleżanka kierowniczki: Katarzyna która za to że dobrze podpier***a stoi przez osiem godzin przy wadze i tylko zapisuje ile ton było zrobione bo tylko tony się liczą, ludzie z produkcji są dla nich nikim, Ala z Renią( koszykarą ) zaorały by każdego, ciągle tylko podkręcają tempo,ciągle siedzą w kontroli jakości na kawie, a jak za grubo pójdzie na taśmie i zapcha się w tunelu to czepiają się tunelowego

#20 ~niqa~

~niqa~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2011 - 14:41:24

rzeźnik jak ci praca nie odpowiada to wiesz że zamiast do chłodni możesz się udać na parkową i wypełnić uroczą żółtą kartę, w którą podejrzewam poza danymi osobowymi dużo nie masz do wpisywania hehehehe!!!! nie rozumiem takich ludzi jak ty!!! nie chcesz nie pracuj!!! to twój wybór gdzie i za ile robisz!!! jak to mówią nie chciało się nosić teczki trzeba dźwigać woreczki:) a że czepiają się? no trudno takie mają prawo, jeżeli mają czego to się czepiają, wcale im się nie dziwię

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych