Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

chleb, zakup chleba

chleb zakup chleba

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~person~

~person~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2019 - 08:24:14

W golubiu-dobrzyniu od kilku lat nie można kupić wypieczonego chleba. Dostępne produkty w sklepach przypominają glinę, glamze, blade zakalce, Co się dzieje z tymi piekarniami, jaki one wypuszczają produkt? nikt tego nie kontroluje! wszystkim to pasuje, a tymczasem produkt nie spełnia podstawowych norm, w delikatesach sprzedawany jest chleb który zawiera w sobie substancje i dodatki wycofane i zakazane już w latach 60-tych. w innych marketach jest podobnie, Piekarnie kupują na chleb chińskie zmrożone ciasto, by wyłożyc je do formy i piec, potem z tego wychodzą piękne bladziochy, gratuluje 

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2019 - 23:38:59

A co to za piekarnia koło biedronki? Niby chleb za 50 groszy ale zawsze zamkniete. Akurat mi nie o kupno chleba chodzi, chciałem tam cv złożyć...

#3 ~k99~

~k99~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2019 - 07:27:35

A co to za piekarnia koło biedronki? Niby chleb za 50 groszy ale zawsze zamkniete. Akurat mi nie o kupno chleba chodzi, chciałem tam cv złożyć...

tu nie reklamuj piekarni. do reklamy utwórz sobie nowy temat

#4 ~Oh~

~Oh~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 10:54:47

A co to za piekarnia koło biedronki? Niby chleb za 50 groszy ale zawsze zamkniete. Akurat mi nie o kupno chleba chodzi, chciałem tam cv złożyć...[/quote]
Gdybyś na to nie wpadł geniuszu, piekarnie pracują w nocy. I żaden z piekarzy nie będzie tam siedział po pracy i czekał aż jakiś oszołom przyjdzie z CV. Gdybyś pomyślał albo też zapytał kogoś dowiedział byś się że piekarnia jest w innym miejscu niż biuro Spółdzielni.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2019 - 14:26:08

Gdybyście obaj pajace pomyśleli i nie pluli jadem jak to zawistne polaczki katolicy, to byście mogli użyć mózgu, aby skonstruować zdanie bez niepotrzebnego chrześcijańskiego jadu. 
I idąc waszym podstawowym wykształceniem: skoro są drzwi, z podpisem biuro to ono przecież powinno być w dzień otwarte, bo jakie inne biura w nocy funkcjonują.

Dobrze, przyniosę CV w nocy, jak piekarz pracuje a nie osoba w biurze. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych