Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Chinska zaraza

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 swiniopas

swiniopas

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 924 postów

Napisano 25 styczeń 2020 - 11:47:21

Kto był w Chinach, ten nie ma wątpliwości, dlaczego wszelkie "zarazy" w ostatnich latach pochodzą stamtąd. Niestety.

me (fatso change)
10:39 (less than a minute ago)
Wirusy laboratoryjne potrafia byc szalenie niebezpieczne.
Pamietam wypadek w Birmingham, koniec lat 70-tych ub.stulecia.
Lab studiowal tam wirusa Variola vera-Ospy prawdziwej. Wirus zabil
laborantke i bodajze fotografa klinicznego.Ponadto z zalu i rozpaczy popelnil samobojstwo profesor, kierownik laboratorium. Byl to ostatni wypadek ospy w ludzkiej populacji. Na polecenie WHO wszelkich badan zaniechano w swiecie a pozostaly co jedynie dwa laby gdzie sa skladowane wirusy-w Rosji i USA. Tak na wypadek gdyby jakis Chinczyk nie kisil gdzies po cichu broni wirusowej by spowodowac zaglade naszego swiata. No ale miejmy nadzieje,ze jakis James Bond nas teraz ocali. Na razie sprawy maja sie zle-widzialem zdjecia ludzi co padaja jak muchy na ulicach Wuhan.

Po prostu sobie idzie-pada-i trup!

#2 swiniopas

swiniopas

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 924 postów

Napisano 31 styczeń 2020 - 20:30:17

Witaj smutku! Czarna Smierc juz u nas,za rogiem. Wlasnie podano, ze pare chinczykow

zabrano z pobliskiego hotelu do izolatki.Pan Hrabia Mendewesz wykupil bilety na lot do swej willi

w Malezji pod koniec miesiaca. Poradzilem mu,ze nie zdazy bo wczesniej zamkna powietrzne szlaki komunikacyjne. Niechaj lepiej przyjedzie do mnie,zrobimy sobie Bal na Titanicu. W tym celu nabylem wlasnie dwie ulepszone i nie tanie maski anty-wirusowe.Nalezy je nosic niczym namordniki u buldoga a uchylac gdy sie nam zechce napic piwa.

Jajoglowy Anglik w AlJazeera wytlumaczyl dobrze o co tu chodzi z tym Coronavirus. Wzial jako model to co sie przytrafilo Australii z krolikiem. Z takim zwyczajnym milym ciapciusiem co wyzre trawe wokolo i sie rozmnozy-wlasnie jak krolik. No i farmerzy w dalekiej Australii sprowadzili kroliki, na mieso. Te sie tak rozmnozyly ze ich miliard wyzeral ostatnie zdblo trawy kangurom. Co zrobic? Farmerzy podrapali sie w glowe, sprowadzili kroliki zarazone wirusem-myxomatoza.Efekt spektakularny-poglowie krolikow spadlo o 99%. Ale Myxomatosis virus nie jest glupi, on wie ze jesli wybije wszystkie kroliki to i samemu przyjdzie mu zginac. Wiec zmodyfikowal sie, przystosowal do zycia w krolikach.Dzis ich polowa zdycha a druga polowa w symbiozie z wirusem-zyje.

No, zobaczymy jak to bedzie. Stad zreszta moj projekt Balu na Titanicu. Bedziemy razem sie bawic z Panem Hrabia. Pic i patrzec,kto przezyje. HrMendewesz sporo starszy ode mnie ale on jest tzw "suchy staruszek"a ja staruchem jestem "mokrym", biore stosowne leki. Wiec jesli polowa populacji mego domu ma zginac to ja bym obstawial,ze Hrabia przezyje.Tez dobrze, przynajmniej mnie wyciagnie za nogi przed dom i przywola grabarzy.

#3 swiniopas

swiniopas

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 924 postów

Napisano 01 luty 2020 - 14:09:29

693e9d5167031031dd5c0043466de4d44e976436

Powyzej mamy Madrosc Chinska, oddana wizualnie, zakleta w rzezbie Filozofa konfucjanskiego.

Rzezbe podarowala mi metressa Pana Hrabiego-Chinka co dba o polskiego arystokrate tak jak by on sam byl cesarzem. Filozof trzyma w reku Drzewo Zycia-widac jak z niego wyrastaja zyciodajne orchidee. Ja sam mam tam biegac za tego kurdupla co sie chwyta kurczowo zycia,nogami jeszcze w ludzkiej gnojowce,na polskim gumnie a niezdatny dostrzec nad swoja glowa Kwiatu Lotosu.

Ot,zycie!

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 luty 2020 - 00:38:28

Dobra a gdzie ten Piotrek ??

#5 swiniopas

swiniopas

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 924 postów

Napisano 06 luty 2020 - 17:39:42

W UK odnotowano wlasnie 3-ci przypadek. Wszystkie wirusy przybyly z zewnatrz. W Chinach mlody lekarz co zbytnio podskakiwal jeszcze w grudniu,alarmowal i mial zalozona sprawe na policji za zlosliwe rozprzestrzenianie plotek-wlasnie wzial i sam umarl na ta brzydka chorobe.
A ja otrzymalem kurierem dzis rano 2 maski. Zgrabne i z filtrem. Pojechalem z maska do szczurolapow bo dzis moj dzien na badanie krwi na trutke na szczury.
Patrze a tam jak zwykle poczekalnia pelna staruchow. Kwekaja,pokasluja,czekaja na Hitlera pewnie by ich wepchnal do gazu.Ale nikt nie ma maski na twarzy wiec i ja wstydzilem sie zalozyc swoja. Zobaczymy za 2 tygodnie, gdy bede mial nastepna wizyte.Jesli zobacze staruchow lezacych pokotem to wtedy juz chyba maske zaloze.

#6 Ateistka

Ateistka

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 266 postów

Napisano 08 luty 2020 - 00:32:56

Ja mam 2 maski na smog  :) Może to być specjalny wirus... jak kiedyś grypa hiszpanka zaraz po objawieniach w Lourdes... Redukcja populacji wg. teorii E. von Danikena ... Kto czytał jego książki ten wie o co kaman... :)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 luty 2020 - 00:58:21

W UK odnotowano wlasnie 3-ci przypadek. Wszystkie wirusy przybyly z zewnatrz. W Chinach mlody lekarz co zbytnio podskakiwal jeszcze w grudniu,alarmowal i mial zalozona sprawe na policji za zlosliwe rozprzestrzenianie plotek-wlasnie wzial i sam umarl na ta brzydka chorobe.
A ja otrzymalem kurierem dzis rano 2 maski. Zgrabne i z filtrem. Pojechalem z maska do szczurolapow bo dzis moj dzien na badanie krwi na trutke na szczury.
Patrze a tam jak zwykle poczekalnia pelna staruchow. Kwekaja,pokasluja,czekaja na Hitlera pewnie by ich wepchnal do gazu.Ale nikt nie ma maski na twarzy wiec i ja wstydzilem sie zalozyc swoja. Zobaczymy za 2 tygodnie, gdy bede mial nastepna wizyte.Jesli zobacze staruchow lezacych pokotem to wtedy juz chyba maske zaloze.

Staruchów mówisz? Współczuję twoim rodzicom.
Takiego szacunku Ciebie nauczyli do ludzi starszych, którzy może wylewali asfalt przed twoim domem a dzisiaj z tego powodu chorują np na raka płuc ?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2020 - 20:54:46

Babciu, nie denerwuj sie. Ja to pisalem na tzw sciepe-grupe swiatowcow. A wiec i jezykiem tam zrozumialym. Zreszta znaj proporcyja-mocium pani. W Wuhan pala juz chinczykow ponoc na wolnym powietrzu. Ogien z trupow widac z kosmosu. 

#9 swiniopas

swiniopas

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 924 postów

Napisano 20 luty 2020 - 13:19:12

Panie,swiec nad jego dusza! W chwili gdy ja te slowa pisze,Hr Mendewesz juz siedzi na pokladzie Boeinga.Leci do swej willi w dzungli malezyjskiej. Pozegnalem sie wczoraj-obawiam sie,ze nie wroci. Jedna madrosc zyciowa otrzymalem od Pana Hrabiego przed laty-pozyczyl mi ksiazke o Chinach polskiego globetrottera,goscia o nazwisku Kalicki-podobnie jak ow slynny general z WATu co Gierka oglupial pomyslami z laserem. Moze on synalek.
Moj Kalicki to podroznik z kluczykiem.Zadna dla niego tam jakas chinska propaganda.Chinskie Mury,Palace Niebianskiego Spokoju. Facet dostal dobre kontakty w Berlinie.Mieszkal po wioskach, kontaktowal sie z szara chinska masa. No i poznal ich,opisal-jak nikt inny. Opisze jedna zapamietana anegdote z ksiazki:u chinczyka na kanapie w domu rozwala sie piesek. Wypieszczony,najedzony, prawdziwy mandaryn. Na podworku zas w budzie siedzi smetny kot na lancuchu. Dlaczego tak?-pyta zaciekawiony podroznik Kalicki?
Aa-bo pies to rozumne zwierze. Rozkazu poslucha i wysokiego muru nie przeskoczy. Kot jest glupi-mur przeskoczy z latwoscia a tam za murem przeciez smierc czeka za rogiem. Dopadnie  go pierwszy napotkany chinczyk z nozem i widelcem.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych