Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

chełmża

ludzie

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~ciezka~

~ciezka~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 09:39:27

czy ja tak tylko uwazam , ale chyba nie! czy ludzie w chelmzy cale zycie -nie wszyscy! chca siedziec w domach i cieszyc sie pieniedzmi z mopsu? nie pracuja, siedza, wieczorami libacje, dzieciaki lataja po miescie ,lepiej dostwac z mopsu kase chyba niz isc do pracy!!!

#2 ~Mona~

~Mona~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 10:15:15

A tak w ogóle, to o co Ci chodzi ? Chcesz zbawić Świat? Chełmża liczy ok. 15 tyś mieszkańców, korzystających z MOPS-u jest niewielki procent, reszta to uczciwie pracujący ludzie. Poza tym emeryci i renciści, którzy również uczciwie pracowali. A jeżeli przeszkadzają Ci libacje w najbliższym otoczeniu,dzieci biegające bez opieki, to zgłoś na Policję.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2017 - 12:50:25

czy ja tak tylko uwazam , ale chyba nie! czy ludzie w chelmzy cale zycie -nie wszyscy! chca siedziec w domach i cieszyc sie pieniedzmi z mopsu? nie pracuja, siedza, wieczorami libacje, dzieciaki lataja po miescie ,lepiej dostwac z mopsu kase chyba niz isc do pracy!!!

Prostakowi do szczęścia dużo nie potrzeba.

#4 ~emeryt~

~emeryt~
  • Goście

Napisano 16 luty 2018 - 15:54:38

Co za idiota tak obraza ludzi .Na zasilkach z MOPS siedza młodzi ,bo tacy jak ja juz wyrobili sobie emerytury ,pracując po 40 czy 42 lata na umowach o prace ,i teraz ,ż esiedża w domu to chyba maja prawo ??????????????? to nie tacy jak ja ,chodza po zasilki ,za moich czasów nie bylo zasiłkow za nic -nierobienie "
Więc zanim zaczniesz obrazac ,to popatrz dookola ilu jest lewusow a ilu jest emerytow - nie wrzucaj wszystkich do jednego worka .Bo tacy jak ja i ludzie mojego rocznika ,to byli ludzie pracy a nie leniwe pierdoły i lesery .Pozdrawiam emerytów z Chełmży :

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ludzie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych