Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Chełmża. Kobieta była więziona, bita i gwałcona. Zatrzymano podejrzanego

209 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 11:54:10

Przez kilka dni była przetrzymywana w pustostanie na terenie dworca kolejowego w Chełmży. Tam przeżyła prawdziwy horror. Była bita i wielokrotnie gwałcona.

O g.10,oo policja zatrzymała mężczyznę, który jest podejrzewany o uprowadzenie kobiety, pobicie oraz gwałt. 31-letni Michał K. trafił do aresztu.

#2 ~wąsik~

~wąsik~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 12:51:23

po pierwsze nie mial na imie michal siejacy ferment łbie a po drugie nie byla porwana tylko byla jego kurewka i razem w tym pustostanie mieszkali a po trzecie to miala obroze policyjna na nodze i zerwala ja, prawdopodobnie bala sie konsekwencji i powiedziala ze ja porwal i wiezil, co do gwaltu to lepper kiedys powiedzial jak mozna zgwalcic ........ 

#3 ~Świadek~

~Świadek~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 12:57:59

To ciekawe ,dlaczego była zmasakrowana( pobita ,pocieta, bez butów i ubrań !!! W samych majtkach !!!! I nikt tam nie mieszkał, ewentualnie od czasu do czasu bezdomni. Zajmij się swoim życiem Wąsik ty lbie skończony! Raczej sama sobie tego nie zrobiła ! Byli i widzieli to osoby które ja uratowaly. Więc szoruj i nie pier*** głupot .

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 12:58:26

zeznasz to na policji

#5 ~Świadek~

~Świadek~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 12:59:25

I to był niejaki kula !

#6 ~Kobieta~

~Kobieta~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 13:03:39

Zapamiętaj sobie głąbie chełmżyński, gwałt zawsze jest gwałtem, przemoc zawsze jest przemocą , agresja zawsze jest agresją, męski bokser to najgorsza ludzka łajza.

#7 ~G~

~G~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 13:26:12

Ja bym mu jajka obciela

#8 ~G~

~G~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 13:26:19

Ja bym mu jajka obciela

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 14:07:40

Uprowadzona, wykorzystywana seksualnie i pobita. Tragedia kobiety w podtoruńskiej Chełmży

W ciężkim stanie do szpitala w Chełmży trafiła kobieta, która jak zeznała, była uprowadzona i przez kilka dni przetrzymywana w jednym z pustostanów w pobliżu tamtejszego dworca kolejowego. Miała uszkodzenia nerek i głowy, a lekarze stwierdzili, że padła ofiarą ciężkiego pobicia. 

Lekarze powiadomili niezwłocznie policję.

O tej tragicznej historii informuje portal rmf24.pl.

"Kobieta zeznała, że została uprowadzona i przez kilka dni przetrzymywana w pustostanie na terenie dworca kolejowego w Chełmży. Tam oprawca bił ją i wykorzystywał seksualnie"

- czytamy na portalu rmf24.pl.

#10 ~Jola~

~Jola~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 14:31:07

A ta Pani to z Chelmzy?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 14:43:23

po pierwsze nie mial na imie michal siejacy ferment łbie a po drugie nie byla porwana tylko byla jego kurewka i razem w tym pustostanie mieszkali a po trzecie to miala obroze policyjna na nodze i zerwala ja, prawdopodobnie bala sie konsekwencji i powiedziala ze ja porwal i wiezil, co do gwaltu to lepper kiedys powiedzial jak mozna zgwalcic ........

Oby cię ludzie spod celi porządnie wyruchali za takie farmazony.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 15:57:44

To kulacha ?i cholystka Ania ?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 16:49:44

Tak to oni

#14 ~Bobi~

~Bobi~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 17:04:10

Kto to kulacha?

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 17:20:37

Karma za Donie wróciła..

#16 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 17:25:32

To ta kulawa w okularach z zezem ?

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 17:42:01

Tak to oni

. Tylko ze w prasie jest napisane Michał K a kulacha to Adrian K

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 18:03:25

Zapamiętaj sobie głąbie chełmżyński, gwałt zawsze jest gwałtem, przemoc zawsze jest przemocą , agresja zawsze jest agresją, męski bokser to najgorsza ludzka łajza.

no tak "męski bokser" "dość dyktatury kobiet" inteligencja osla. Brawo dla pani.

#19 ~Być hhj~

~Być hhj~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 18:12:16

To prawda że Ania zmarła?

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2019 - 18:34:58

wasik ty cwel... Choc powiedz .mi to w twarz zobaczymy. Czy bedziesz taki twardy ty bez imieny kur... Jestess taki sam jak kula rumun

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości, 0 anonimowych