Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#21 Anna_J

Anna_J

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 10 czerwiec 2015 - 14:21:57

Przy zakładaniu każdej firmy należy dobrze przemyśleć temat. Nic nie robić pochopnie i dobrze zbadać rynek. Bo niestety większość pomysłów po roku okazuję się klapą i ludzie tylko z długami zostają. Niestety...

#22 proepk123

proepk123

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 74 postów

Napisano 04 lipiec 2015 - 13:40:39

Wiem z doświadczenia, że biznesowi partnerzy zagraniczni bardziej ufają transportowi specjalistycznemu. Polecam przetestowanie na małym gabarycie, np. kilku podmiotów z branży.

Elementy zaawansowanych linii produkcyjnych przewozi mi logistyka.pawbol.pl. Powierzam im od lat mienie naprawdę wysokiej wartości, wymagające bardzo delikatnego traktowania podczas transportu. Zlecałem im zadania wymagające użycia specjalistycznego sprzętu, często w trudnych warunkach pogodowych i technicznych. Zawsze wywiązywali się z założonych obowiązków.

Powysyłaj zapytania ofertowe do kilku firm i zapoznaj się z wynikami. Zobaczysz, jak sektor transportowy podchodzi do współpracy. Według mnie po pierwszym zleceniu już będziesz wiedział, czy warto z konkretnym podmiotem współpracować.

#23 ~wixaa~

~wixaa~
  • Goście

Napisano 06 październik 2015 - 09:59:05

jaki samochód polecacie na początek do firmy transportowej? Mysle nad sprinterem i ducato, ewentualnie boxer

#24 lornon

lornon

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 październik 2015 - 07:55:21

Warto od razu wynająć firmę, która zajmie się kadrami i płacami. To dużo żmudnej pracy, więc lepiej ją komuś oddelegować.

#25 hanianow

hanianow

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 20 październik 2015 - 13:34:29

Założenie firmy transportowej nie jest takie proste. No i wymaga wielkich nakładów finansowych.

#26 ~antoni~

~antoni~
  • Goście

Napisano 25 luty 2016 - 16:53:59

Jeśli szukacie solidnej firmy transportowej to polecam partner z andrychowa 

#27 ~arek~

~arek~
  • Goście

Napisano 28 luty 2016 - 18:50:48

My od roku współpracujemy z Partnerem z Andrychowa. Są terminowi a ceny sąok.Zawsze można się z nimi dogadać codo terminu dostawy. A kierowcy nigdy się nie spóźniają 

#28 ninaaa

ninaaa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 17 marzec 2016 - 14:48:57

Najlatwiej doswiadczonym kierowcom zalozyc taka firme, przyklad moj brat - jezdzil 3 lata pod szyldem prywatnej firmy, a w tamtym roku zdecydowal sie zalozyc wlasna. W getruck dali rade mu pomoc, bo z reszta swiata nie mogl sie dogadac. Bardzo zadowolony teraz, duzo jest przy tym pracy fakt, ale nie zaluje ze tak zrobil.

#29 miki789

miki789

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 29 postów

Napisano 15 kwiecień 2016 - 14:47:26

Do Holandii jeżdżę busami z firmą Efectbus (efectbus.pl). Jak mam do wyboru ich, autokar, czy samolot, to najwygodniej mi się z nimi zabrać mimo wszystko. Praktycznie mam z nimi kurs od drzwi do drzwi, nie muszę jechać specjalnie do większego miasta na ich przystanek.

#30 ~DaroKr~

~DaroKr~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2016 - 11:32:44

Niełatwa sprawa, konkurencja jest duża. My w obrębie Pomorza korzystamy z Auto-transport Ryszard Falkiewicz. Trzeba się poważnie zastanowić, czy kolejna firma na sens.

#31 ~jacek~

~jacek~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2016 - 18:50:35

Sporo firm transportowych jest na terenach wiejskich i ja nie widze w tym nic złego, że osoba mieszkająca na wsi otwiera dużą firmę, daje ludziom pracę i rozkręca niezłą firmą. W okolicach Poznania, Obornik, jest duża firma MW Spedition, nie wiem dokładnie jak wyglądają sprawy księgowe, ale wiem, ze mają szybkie terminy płatności

#32 biedronazielona

biedronazielona

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 21 listopad 2016 - 20:56:37

Trudno jest się przebić, ponieważ na naszym rodzimym rynku jest kilka "potężnych" firm transportowych, które trzęsą rynkiem, bo mają najlepsze oferty i szeroki wachlarz usług. Jedną z lepszych jest HiT Transport. Firma, w której pracuje, jako logistyk od lat współpracuje z HiTem i nasza współpraca jest owocna. 

#33 ~AgencjaPracy~

~AgencjaPracy~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2017 - 16:27:35

Rekrutacja kierowców z Ukrainy (kat. C+E)!              

Drodzy Państwo,

Jesteśmy polską agencją pracy oferującą współpracę w zakresie rekrutacji pracowników z Ukrainy. Specjalizujemy się min. w dostarczaniu kierowców posiadających prawo jazdy kat. C+E do pracy na terenie Polski. W zależności od potrzeb klienta przeprowadzamy również rekrutację kandydatów na inne stanowiska. Jako doświadczona agencja pracy gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług.

Poszukujesz zmotywowanych pracowników?          

Skontaktuj się z nami: tel.: 734 171 565, mail: hrservices@loyd.international

#34 ~barski~

~barski~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2017 - 08:54:29

Pytanie w jakim kierunku uderzyć? Myślę, że w transport osób, ale pod szczególne imprezy, nie na połączenia liniowe. Współpracujemy na takiej zasadzie z Dar-trans. Tzn. nie wiem czy to jest dochodowa działalność, bo jednak stawki, które płacimy są naprawdę niskie, ale zakładam, że nikt za darmo nie pracuje. Inna kwestia, że flotę samochodów mają naprawdę wypasioną.

#35 ~czopers~

~czopers~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2017 - 13:53:51

A z innej beczki - zakładając taką działalność jest sens startować od razu z czymś takim jak Dar-trans? W sensie - tyle busów? Jak na to patrzą klienci? Firma mająca wiele busów wygląda wiarygodnie, czy po prostu nie ma to znaczenia? Napiszcie jak to wygląda z Waszej perspektywy.

#36 ~kodan~

~kodan~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2017 - 06:38:24

No właśnie - pytanie czy to jest biznes, który warto podjąć. Współpracujemy z Dar-trans. Widzę jaką mają flotę, co ile pojawia się nowy samochód, jak wysróbowane są stawki i jakość usług. Nie sądzę, aby świeży gracz był w stanie rzeczywiście szybko sobie na tym rynku poradzić, ale oczywiście do odważnych świat należy. 

#37 ~hasses~

~hasses~
  • Goście

Napisano 17 maj 2017 - 08:16:46

Tak, Dar-trans. Działamy od dosyć dawna, a problemów nie ma żadnych. Nie są to stałe zlecenia, tylko bardziej zlecenia doraźne, kiedy faktycznie mamy taką potrzebę, a ta jednak pojawia się często. Niby mamy własną flotę, ale często nie jest ona wystarczająca. Samą firmę na pewno cechuje słowność i punktualność. Jeszcze się nie zdarzyło, żebyśmy mieli z wypożyczonym autem jakieś problemy. 

#38 ~daro~

~daro~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2017 - 09:06:54

dobrze miec zawsze wlasna flote i byc niezaleznym od innych ale czasami mozna tez wynajmowac auta jak sie oplaca

#39 ~filip~

~filip~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2017 - 09:08:46

Sporo ludzi wynajmuje a wiekszosc bierze ciezarowki w leasing, to sie oplaca przy tak drogich cieżarówkach. Dużo kierowców C+E jeździ dla M&W Spedition z okolic Poznania, warto rzeczywiscie miec swoje auto ale nie koniecznie na wlasnosc, firma daje cały czas ladunki, glownie na zachód, kasa dobra, zawsze na czas

#40 paker

paker

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 449 postów

Napisano 27 wrzesień 2017 - 09:38:12

Dar-trans organizował nam kilkukrotnie transport towarów z Warszawy na Pomorze i zawsze było ok. Porządna flota, nasz kierowca, auto podstawione w idealnym stanie, nigdy nie sprawiło problemów. Przynajmniej w naszym przypadku żadne komplikacje się nie pojawiały i usługę na pewno możemy polecić. 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: transport

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych