Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
43 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~andrzej~

~andrzej~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2013 - 11:52:36

lepiej i łatwiej taką firmę otworzyć w Niemczech na terenie byłej NRD nie dość,że potrzeba mniej papierów i kasy to jeszcze można liczyć na jakąś pomoc ze strony urzędów no i znacznie niższe koszta miesięczne.

#2 ~Partyzant~

~Partyzant~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2013 - 21:29:51

Szczerze,to w Polsce niema sensu niczego zakładać bo państwo zedrze z nas wszystko co mamy.W najgorszym wypadku pójdziemy siedzieć lub zostaniemy z długami do trzeciego pokolenia.

#3 ~Konrad~

~Konrad~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2013 - 13:09:29

Na rynku jest już naprawdę dużo firm transportowych, dlatego należy zastanowić się czy taka działalność będzie opłacalna. Poza tym trzeba jednak sporo zainwestować i mieć oszczędności, bo nie zawsze dostawcy płacą na czas.

#4 ~Radek~

~Radek~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2014 - 20:07:42

Na rynku jest już naprawdę dużo firm transportowych, dlatego należy zastanowić się czy taka działalność będzie opłacalna. Poza tym trzeba jednak sporo zainwestować i mieć oszczędności, bo nie zawsze dostawcy płacą na czas.

Poza tym trzeba zainwestować w hale. Można zobaczyć ile to kosztuje http://www.cobouw.pl/ Biznes dobry, ale tylko dla doświadczonych i więdzących jakie kroki podjąć

#5 ~tomek~

~tomek~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2014 - 10:13:11

Należy dobrze przemyśleć czy zakładać firmę w tej branży. Ciężko się wpić świeżej firmie w zatłoczony rynek. Transport ciężarowy oferuje mnóstwo firm. Zastanów się sto razy.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2014 - 12:44:40

Z tymi firmami transportowymi nie jest tak źle, patrząc zasięg dzialalności,taka spedycja międzynarodowa jak wrocławski FRACHT to już trzeba byc lepszym, nie tylko od polskiej konkurencji.

#7 Szabla

Szabla

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 marzec 2014 - 09:50:13

Można też zadbać o dobrą reklamę powołać odpowiednią grupę i wypromować swój wizerunek na rynku, przyda się też dość duży wkład budżetowy wiadomo im wiecej się zainwestuje tym wieksza szansa na osiągniecie celu ale także jeśli się nie uda większy dług. Jeśli chodzi o firmy transportowe to jest tak jak z wszystkim innymi branżami, albo wzlot albo upadek, firm w tych czasach jest pełno i to od reklamy i marketingu zależy czy się utrzymasz na rynku czy nie.

#8 hodanav

hodanav

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 kwiecień 2014 - 12:36:44

Z tymi firmami transportowymi nie jest tak źle, patrząc zasięg dzialalności,taka spedycja międzynarodowa jak wrocławski FRACHT to już trzeba byc lepszym, nie tylko od polskiej konkurencji.

Zależy jak się firma rozwinie i wgl. Niekiedy firma pada po pół roku a niekiedy trzyma się przez lata zarabiając niezłe pieniądze... To głównie zależy od naszego podejścia jak chcemy tą firmę rozwinąć i od tego jak nasze zlecenia będą wykonywane... Więc trzeba mieć dobrych i zaufanych pracowników którzy znają się na swojej pracy i nie tyle co posiadają prawko jazdy ale także potrafią jeździć i mają odpowiednie doświadczenie... Czasem tylko szczęście trzyma naszą firmę... Nigdy nie wiesz co może się stać...

#9 ~Murzyn~

~Murzyn~
  • Goście

Napisano 13 kwiecień 2014 - 12:10:27

Mam Volkswagena LT i zdarza mi sie ciągnąć przyczepę jak pomyśle przez co muszę przejść żeby mieć licencje Transportową żebym mógł prawnie jechać z tą przyczepką to mi sie chce rzygać co za kraj !!!!!!Mieszkam w małej miejsowości dorabiam na transporcie tj wożę stal zbrojeniową na budowe mam 2 lub 3 kursy na tydzień za kurs od 50 zł do 150 max  I jest to praca sezonowa bo w zimie stali sie nie wozi jak zapnę przyczepę do LT to mój zestaw przekracza 3.5 t czyli według państwa Polskiego lepiej stać pod sklepem i pić piwo niż pracować a co miesiąc do kasy państwa wpłacam 270 zł mam dwójke dzieci żona nie pracuje !!! I dziwią sie że idzie niż demograficzny jak bym miał 20 lat to pierwsze co bym zrobił to spier***ił z TĄD 

#10 adi22

adi22

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 14 kwiecień 2014 - 09:05:09

Każdy orze jak może... Nie jest lekko w tym kraju a wszystko kosztuje. Ciężko jest lekko żyć ale to wiadomo nie od dziś. Żona pewnie zajmuje się dziećmi. Norma u nas bo jak jedna osoba w domu pracuje to nie strać nas na opiekunkę :/ Ja jestem pełen podziwu, że dajesz radę. Może myślałeś, żeby stąd wyjechać? To też nie jest głupia opcja.

#11 ~santig~

~santig~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2014 - 13:59:28

ja korzystam z usług TSH Polmar - według mnie jeśli ktoś myśli o własnej firmie to powinien najpierw u kogoś porobić, zobaczyć jak to działa, nauczyć się etc. a potem próbować samodzielnie :)

#12 ~raddko~

~raddko~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2014 - 13:43:28

ja korzystam z usług TSH Polmar - według mnie jeśli ktoś myśli o własnej firmie to powinien najpierw u kogoś porobić, zobaczyć jak to działa, nauczyć się etc. a potem próbować samodzielnie :)

a tam teraz kogoś szukają?

#13 ~santig~

~santig~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2014 - 14:06:56

oj tego nie wiem, niby na stronie wisi cały czas tshpolmar pl - współpraca

zawsze możesz spróbowac, zadzwonić, dowiedziec isę co i jak :) stracić nic nie stracisz :)

#14 ~brygadier~

~brygadier~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2014 - 17:21:06

a powiedzcie mi, co myślicie o egzaminie na certyfikat przewoźnika? szykuję się do niego, otwieram firmę, siedziby będzie miała dwie- w bydgoszczy i w warszawie. na razie chodzę na szkolenie w wawce z tego zakresu na modlińskiej 6, szczerze polecam, konkrety walą. ale słyszalem, że egzamin ciężki, jakie macie doświadczenia?

#15 ~mirkoo~

~mirkoo~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2014 - 16:31:10

oj tego nie wiem, niby na stronie wisi cały czas tshpolmar pl - współpraca

zawsze możesz spróbowac, zadzwonić, dowiedziec isę co i jak :) stracić nic nie stracisz :)

tsh polmar akurat to jedna z lepszych firm na dolnym slasku o ile nie najlepsza

#16 ~zuza~

~zuza~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2014 - 21:11:30

Zakładając firmę pomyślcie nad ofertą kupna gotowychspółek.Ominą Was kolejki w urzędach i zbedna papierologia. Dobrą ofertę ma  sprzedaz-firm. pl

#17 klapo

klapo

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 69 postów

Napisano 16 wrzesień 2014 - 10:11:45

Oj, chciałbym, ale koszta astronomiczne

#18 ~Kacper~

~Kacper~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 14:51:43

Przecież nikogo kto dopiero zaczyna nie będzie stać na kupno gotowej spółki. Co wy! Co do certyfikatu, to zawsze ci się przyda, więc rób. Najwyżej nie dasz rady, ale co szkodzi ci sprobować? Nie wiem czy zaraz najlepszy na Dolnym Śląsku jest wspominany Polmar, ale firma faktycznie dość kojarzona przy zachodniej granicy.

#19 rolando1

rolando1

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 04 kwiecień 2015 - 10:47:22

Jak się ma pieniądze to można kupić gotową spółkę :) ale to zazwyczaj w momencie kiedy nasza dobrze prosperuje ; )

#20 proepk123

proepk123

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 74 postów

Napisano 08 czerwiec 2015 - 13:21:39

Można dołączyć wizytówkę swojej firmy do serwisu mbooking.pl. Tu jest opcja rezerwacji usług, kalendarz, kolejkowanie, powiadomienia sms, pomyśleli o wszystkim co ważne przy nowoczesnej internetowej komunikacji z klientem.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: transport

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych