Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Chcemy Petra zamiast Petru

PE Petr Mach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~przyjaciel Petra~

~przyjaciel Petra~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2016 - 17:57:24

Chcemy Petra zamiast Petru. Czeski eurodeputowany Petr Mach bronił Polski przed atakiem uniokratów w PE. W klapie marynarki miał przypiętą plakietkę "Jestem Polakiem". Zyskał sympatię i wdzięczność wielu Polaków. Retorycznie pytał o to co tak naprawdę przeszkadza Komisji Europejskiej, partia która wygrała wybory? To skandaliczna ingerencja w sprawy suwerennego państwa

Jak na tym tle wyglądają nasi jurgieltnicy?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2016 - 18:36:17

Do czego to doszło?! Żeby Czech musiał nas bronić przed bulterierami Angeli a nasi ciecie pochowani w norach

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2016 - 19:18:43

Do czego to doszło?! Żeby Czech musiał nas bronić przed bulterierami Angeli a nasi ciecie pochowani w norach

Ano do czego to doszło.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2016 - 21:53:15

Bezpieka wyjęła żebro z Palikota i tak narodził się Petru

W mrocznych czasach, gdy jeszcze Schetyna szedł ramię w ramię z Tuskiem, PO mogła się położyć do góry brzuchem i tak leżeć......

Całą robotę odwalali za partię kolesiów najemnicy medialni, którzy z każdego słowa Tuska robili poezję i z każdego zdania Kaczyńskiego wojnę domową. ..... tę technikę stosuje się nagminnie wszystko zależy jaki Gepetto bierze się za struganie Pinokia.

W Polsce od lat mamy dwóch rzeźbiarzy zbiorowych, jednym jest WSI, drugim SB. Platforma Obywatelska, według wszelkich znaków na niebie i Ziemi, oraz zapewnień Czempińskiego, powstała z drewna wystruganego przez SB i trzeba przyznać, że na długo starczyła. Właściciele teczek zawsze zajmowali się produkcją władzy......

Chronologicznie patrząc, pierwszym rewolucjonistą był Lepper, potem dopiero pojawił się bimbrownik z Biłgoraja i teraz Petru........

W pierwszym kroku odpowiednie czynniki najpierw wybierają odpowiedniego człowieka i uczą go na pamięć odpowiedniej „narracji”.........

Ten sam Gepetto wyrzeźbił pana Ryska, który na szybko strugał Janusza.

Media stają na głowie, żeby z Ryśka zrobić Donalda i tutaj właśnie doskonale widać ile znaczy materiał wyjściowy i jak bardzo rzeźbiarz musi się do roboty przyłożyć.

Z lipy, na szybko WSI wyrzeźbiła świeckiego świątka i gdy pokazała go światu od razu się okazało, że Pinokio z telewizji nie może wychodzić, inaczej nikt go nie kupi. Rysiek śpi w redakcjach, ale wszyscy fachowcy dookoła widzą i wiedzą, że cała krew, pot i łzy idą w piach.

Same błędy w produkcji i lipa w materiale sprawiły, że powstał Rysiek nie do użycia.

Jaki profesjonalista struga takiego wariata, który reprezentuje banki i zachodnie korporacje? Gdzie tutaj jest lep na lud, bez czego żadne ogłupianie się nie powiedzie?

Ile razy można patrzeć na pajacyka opowiadającego bajki dla potłuczonych, choćby tę o „Sześciu królach”?

Największa sraczka medialna i pompowanie sondaży nie uczynią z Ryśka lidera opozycji, a o liderze partii rządzącej w ogóle nie ma mowy..........

Nie ma w tej chwili w Polsce żadnej opozycji i to jest stan, który naprawdę mnie cieszy, ale i zadziwia. Wygląda na to, że stare kadry się zgrały do imentu, nowe nie mają odpowiednich kwalifikacji i wszystko miało działać na zasadzie „nikt nam nie podskoczy, możemy z kucharki zrobić premiera”. Wcale nie przesadzam i nie czaruję, w Polsce jest jedna profesjonalna partia, która nazywa się PiS, reszta to na kwadratowo rzeźbione Pinokia, przez nie trzeźwiejących Gepettów.

Przestrzegam jednak politycznego monopolistę przed samozadowoleniem, Rysiek konkurencją nie jest, ale profesjonalna partia na użytek poważnych mecenasów z całą pewnością powstanie i będzie cholernie groźna.

/ kontrowersje/

Jakie to prawdziwe. 

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2016 - 21:55:57

w następnych wyborach głosuję na Petru

#6 ~miś~

~miś~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2016 - 00:09:01

Petru na zmywak

#7 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2016 - 18:21:09

Ale Ryszard Petru kpił dzisiaj z przygotowywanej ustawy budżetowej przez PiS. Obawiam się, że ma rację, pomimo całej sympatii dla akcji 500+...Petru to człowiek ogromnej wiedzy ekonomicznej (uczeń L.Balcerowicza), i niezachwianych poglądów w tej dziedzinie.

#8 Jumanji.

Jumanji.

**

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 6962 postów

Napisano 22 styczeń 2016 - 18:58:55

"Misschien ben ik te optimistisch, maar ik geloof dat de boel in elkaar zal donderen. Kaczynski is tijdelijk. Ja, zijn partij heeft een absolute meerderheid. Maar als we nu verkiezingen houden, wint PiS niet meer. Bij de 38,7 procent van de kiezers die voor PiS stemden, zitten er veel die gewoon van de regering van het Burgerplatform af wilden. Die willen deze blitzkrieg helemaal niet."

"Wraak. Sommigen zeggen dat Kaczynski een visie heeft van een katholiek, traditionalistisch Polen, maar dat geloof ik niet. Hij wil wraak. En hij gaat snel omdat hij het ijzer wil smeden als het heet is.”

"Wat hier gebeurt is eigenlijk veel erger dan in Hongarije. PiS breekt de wet. Orbán mocht de grondwet veranderen met zijn tweederdemeerderheid. Maar er zijn meer verschillen: daar is geen sterke oppositie, hier wel. Als de publieke omroep propaganda begint te maken, zullen de mensen hier gewoon stoppen met kijken. Dat geloof ik echt. Er zijn genoeg private media over om tegengewicht te bieden. De Polen laten hun democratische wortels niet zo makkelijk uittrekken."

#9 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2016 - 04:28:52

A ja głosowałem na Petru!

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: PE, Petr Mach

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych