Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

chamstwo, bezczelność i prymitywizm

14 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 11:01:45

Co w tym dziwnego POsadzkarzu, że B. Szydło szczerz powiedziała dlaczego nie obejrzy filmu, nie chce oglądać cierpienia dzieci. Ja też nie obejrzę z tych samych powodów albowiem widac wyraźnie, że zarówno narażenie niepełnosprawnych dzieci na cierpienie w czasie POlitycznego protestu to hucpa ich matek, POdobnie jak film Sekielskich puszczony akurat w czasie kampanii dla celów POlitycznych. Pedofilia była od dawna we wszystkich grupach zawodowych, nagonka jest na księzy. To jest wyjątkowo POdłe.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 11:05:36

Zapraszamy na „Polityczną kawę” Tomasza Sakiewicza o godz. 12.00 i 20.00 tylko w Telewizji Republika. Gościem specjalnym będzie premier Beata Szydło.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 maj 2019 - 11:42:36

przestań pizdunić, jątrzyć i gadać ze sobą, nie widzisz kretynie jaki jesteś żałosny?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 19:32:30

PiSuary jak zwykle odwracają kota ogonem... zamiast potępiać za tak niefortunną wypowiedź i (skądinąd) wyraźne ograniczenie b. Premier, wylewają pomyje na autora postu i plują na opozycję. Retoryka wypowiedzi tych troli nigdy się nie zmieni

Twoja też prostaku od glazury. Ty masz odwrócony system wartości i zaburzenia w trzeźwej ocenie rzeczywistości jak schizofrenik. Za skandalicznie zachowanie Nitrasa w Sejmie biłeś mu brawo. Żenująco prymitywne, nerwowe i chamskie zachowania premier Kopacz przed komisją d/s.VAT też nie wywołały u ciebie negatywnej reakcji. Natomiast ze szczerej i zupełnie normalnej wypowiedzi premier Szydło robisz sensację. Takie pomylenie z poplątaniem.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 21:33:25

co ty pizdunisz? znowu ci się POrypało, leki bierz natychmiast

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 19 maj 2019 - 21:34:12

Trzeba iść na wybory

iść to jedno, a mądrze zagłosować to drugie

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 06:45:19

o widzę, że i Tobie się nie podoba chamstwo, bezczelność i prymitywizm Broszki.Brawo !

Chamstwo, prymitywizm i bezczelność, to są cechy Tuska, Schetyny,Neumanna, Budki, Kamasza, Petru i innych"mądrych inaczej" politykierów.

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 11:47:21

B. Szydło u Ziemca.
- Obejrzy pani film Tomasza Sekielskiego o pedofilii? -
Nie sądzę...
Tzn.: nie będę sobie psuła śniadania oglądaniem cierpienia dzieci. Nie zepsuli mi humoru niepełnosprawni, zatem i ofiary pedofilii tego też nie uczynią...
ja pierdzielę, co za prymityw. I ona była premierem RP. Ciekawe, co jej syn, księżulek o tym myśli

Napisz coś, jeżeli potrafisz sklecić jedno zdanie, "mądry inaczej" po-wcu.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 13:44:05

Niewygodna prawda pisowcu?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 13:44:09

Niewygodna prawda pisowcu?

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 maj 2019 - 13:44:41

B. Szydło u Ziemca.
Nie sądzę...
Tzn.: nie będę sobie psuła śniadania oglądaniem cierpienia dzieci. Nie zepsuli mi humoru niepełnosprawni, zatem i ofiary pedofilii tego też nie uczynią...
ja pierdzielę, co za prymityw. I ona była premierem RP. Ciekawe, co jej syn, księżulek o tym myśli

Niewiarygodne

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 21:39:48

B. Szydło u Ziemca.
Nie sądzę...

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 maj 2019 - 21:44:40

JESTEM ZNANYM PEDOFILEM A ADMINISTRACJA O TYM WIE

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych