Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

CGD kontra KURIER

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Hay~

~Hay~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2013 - 09:16:20

Gdzie jest ten co krzyczał najgłośniej ,że CGD łupi . Sprawa wygląda tak ,że Kurier jest dwa razy droższy od CGD.  Kurier za 1,40 zł ma 16 stron , a CGD  za 1,49 aż 32 strony.

Czytelnik pyta "KURIER" interweniuje. Jak wygląda sprawa lasu, który został wycięty ? Może coś więcej napiszecie o Jacku M, i Jerzym O ? Kolejne zarzuty dla człowieka burmistrza art 231.

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2013 - 13:46:39

Gdzie jest ten co krzyczał najgłośniej ,że CGD łupi . Sprawa wygląda tak ,że Kurier jest dwa razy droższy od CGD.  Kurier za 1,40 zł ma 16 stron , a CGD  za 1,49 aż 32 strony.

Czytelnik pyta "KURIER" interweniuje. Jak wygląda sprawa lasu, który został wycięty ? Może coś więcej napiszecie o Jacku M, i Jerzym O ? Kolejne zarzuty dla człowieka burmistrza art 231.

Ale sie nerwowi ci od cdg zrobili!!! Czegos sie boją?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2013 - 18:17:58

Ale sie nerwowi ci od cdg zrobili!!! Czegos sie boją?

Ci od CDG nie mają się czego bać bo "Kurier" nie jest dla nich żadną konkurencją. To widać w sklepach na pułkach ile tej taniej popeliny zalega, nikt tego nie chce kupować, może gdyby był za darmo to ludzie by brali "Kuriera" do rozpałki w piecu bo papier ma do tego dobry?

#4 ~gośka~

~gośka~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2013 - 12:01:25

Jak na razie obserwuje, to w Kurierze są same obiektywne artykuły, nie szkalujące nikogo, i to mi się podoba. Tak trzymać

#5 ~Pafnucy~

~Pafnucy~
  • Goście

Napisano 19 grudzień 2013 - 13:19:39

Jak na razie obserwuje, to w Kurierze są same obiektywne artykuły, nie szkalujące nikogo, i to mi się podoba. Tak trzymać

Zobaczymy, co napiszą gdy zapadnie prawomocny wyrok w "sprawie drwala".

#6 ~czytelnik~

~czytelnik~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2013 - 17:19:03

Kurier to gazeta wyborcza burmistrza...zniknie po wyborach a CGD zostanie

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 10:23:16

dzis kurier za darmo pod biedronka :)

nikt nie chce tego kupowac.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 10:30:28

Poczytacie o likwidacji targowiska zwierzęcego.

Jedni piszą, że skandal a drudzy, że "będzie nowa jakość handlu"

A może by ktoś się zajął targowiskiem "niezwierzęcym"- gdzie od lat jakość handlu urąga wszelkim standadom.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 10:41:08

dzis kurier za darmo pod biedronka :)

nikt nie chce tego kupowac.

A ja tam sie cieszę, że mam fajne informacje za darmo. Artykuły ciekawe. Szczególnie te o bombach w szafie starostwa. Co sie martwisz o sprzedaz, czy to twój biznes? Ważne, ze ludzie beda czytać. Więcej takich akcji rozdawnictwa.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 10:49:23

Jak dla mnie to świetna reklama Kuriera, zwłaszcza ten numer z bombami   :) Piątek - dzień targowy. Cała masa ludzi z wiosek z powiatu się tu zjeżdża. Mają co czytać! :D

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 11:01:16

Ciekawe jak długo mogą funkcjonować media rozdawane za darmo ? Sytuacja pokazuje, że może być różnie. Ogólnopolska "Gazeta Wyborcza" od dłuższego czasu ponosi starty, ale w nagrodę za trzymanie się prorządowej linii różne ministerstwa wykupują tam całe strony z ogłoszeniami za horrendalne kwoty. Z drugiej strony "rządowosceptyczna gazeta "Uważam Rze" aby utrzymać się na rynku musiała zmienić swój charakter i z tygodnika stała się miesięcznikiem.

Z drugiej strony na co komu gazety skoro jest internet ?  :)

Bo niektórzy lubia czytać gazety?Dzis wezma za darmo, a może jutro kupia? Ważne, że jest kolejne żródło informacji. To jest właśnie jeden z elementów demokracji. To takie proste, że szkoda, że tego nie pojmujesz. To czytelnik decyduje co czyta, gdzie i za jakie pieniadz, czy za darmo. Tez tego nie rozumiesz?

Gratulacje dla redacji Kuriera, ze nie boi sie trudnych tematów.

#12 ~Antykomuch~

~Antykomuch~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 12:23:13

Bo niektórzy lubia czytać gazety?Dzis wezma za darmo, a może jutro kupia? Ważne, że jest kolejne żródło informacji. To jest właśnie jeden z elementów demokracji. To takie proste, że szkoda, że tego nie pojmujesz. To czytelnik decyduje co czyta, gdzie i za jakie pieniadz, czy za darmo. Tez tego nie rozumiesz?

Gratulacje dla redacji Kuriera, ze nie boi sie trudnych tematów.

Tu się mylisz, kolego. Gazety dzisiaj nie informują. funkcję informacyjną spełnia internet.* Weź pierwszą lepszą dzisiejszą gazetę codzienną i sprawdź o czym pisze. Ano o tym, co internet zdążył wczoraj już przemielić i przetrawić. Dzisiejsze gazety powinny opiniować a nie informować. Im prędzej z tym się pogodzą, tym większa dla nich szansa na przetrwanie.

* wiem, wiem, społeczeństwo golubsko-dobrzyńskie w przeważajacej większości nie ogarnia jeszcze internetu i korzysta zeń tylko poprzez fejsa, kwejka i demoty, ale jednak coraz więcej ludzi dojrzewa do samodzielnego wyszukiwania inforamcji.

#13 swojak@autograf.pl

swojak@autograf.pl

Bywalec

• Użytkownicy
  • PipPipPip
  • 67 postów

Napisano 10 styczeń 2014 - 12:46:18

Internet to śmietnik. Możesz tu znaleźć rzeczywiście potrzebne i prawdziwe informacje, ale więcej w nim śmieci i badziewia. Ja korzystam dużo z internetu, ale gazety to wolę poczytać tradycyjne, papierowe. Już nawet samo to, że papierową gazetę czyta się wygodniej - za przeproszeniem - jednak trochę niewygodnie iść do kibla z laptopem. A taka gazeta to co innego. Poza tym czytanie dłuższych tekstów z monitora jest męczące, niewygodne i niezdrowe dla oczu. 

It's almost like you live two different worlds and you completely vanish and then you go back to your regular life

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 12:58:55

Internet to śmietnik. Możesz tu znaleźć rzeczywiście potrzebne i prawdziwe informacje, ale więcej w nim śmieci i badziewia. Ja korzystam dużo z internetu, ale gazety to wolę poczytać tradycyjne, papierowe. Już nawet samo to, że papierową gazetę czyta się wygodniej - za przeproszeniem - jednak trochę niewygodnie iść do kibla z laptopem. A taka gazeta to co innego. Poza tym czytanie dłuższych tekstów z monitora jest męczące, niewygodne i niezdrowe dla oczu. 

Też tak uważam. jedno nie wyklucza drugiego. Fajnie, że jest Kurier, a na moje to mogą byc jeszcze nastepne lokalne gazety. Nie rozumie tylko tych, którzy denerwuja się, że jest ta czy inna gazeta. Przecież nie ma przymusu ich czytania a tym bardziej kupowania. A jesli by kłamali czy pomawiali, to oczywiście są sądy

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 13:02:27

Też tak uważam. jedno nie wyklucza drugiego. Fajnie, że jest Kurier, a na moje to mogą byc jeszcze nastepne lokalne gazety. Nie rozumie tylko tych, którzy denerwuja się, że jest ta czy inna gazeta. Przecież nie ma przymusu ich czytania a tym bardziej kupowania. A jesli by kłamali czy pomawiali, to oczywiście są sądy

Czy normalnym jest wydawanie gazety przez najbliższa rodzinę Romana która go wspiera i nie widzi brudu za jego paznokciami?
Szlyszales kiedyś o etyce?

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 13:15:33

Czy normalnym jest wydawanie gazety przez najbliższa rodzinę Romana która go wspiera i nie widzi brudu za jego paznokciami?
Szlyszales kiedyś o etyce?

Nie normalne jest twoje myslenie.  To co, rodzina Romana nie ma prawa do niczego? Mogę zapytać , czy normalne jest wypowiadanie sie nt. Romana przez kogos kto go nienawidzi czysta nienawiscia , a do tego chciałby zajać jego stanowisko?

Nie rozumiesz w swojej nienawiści, że to czytelnicy decyduja, a ty nie możesz nikomu nic nakazywać, bo jesteś zwyczajnie śmieszny? Naprawde boli cie Kurier, oj boli. Czego sie boisz?

#17 ~Dobromir życzliwy z resztą~

~Dobromir życzliwy z resztą~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 13:19:36

Roman sprzedaj to na makulature może zwrócą ci się koszty skoro nikt tego nie kupuje a i za darmo też nie chcą brać xD  został już tylko recykling XD

#18 ~Antykomuch~

~Antykomuch~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 13:24:51

Ja korzystam dużo z internetu, ale gazety to wolę poczytać tradycyjne, papierowe. Już nawet samo to, że papierową gazetę czyta się wygodniej 

Jeśli chodzi o papier, to zdecydowanie wolę książki  :) a z gazet to owszem zdarzy się wziąć do ręki jakiś opiniotwórczy tygodnik albo prasę branżową. Ale te dzienniki to na ogół szmatławce  :)

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2014 - 15:30:02

Na jednym kole trudno pojechać. Mają więc mieszkańcy taki "rydwan"  tj. bigę.

I zapewniam Państwa, że żaden z naszych włodarzy nie powozi tą dwukółką.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych