Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Cena za ogrzewanie gazowe domku

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
212 odpowiedzi w tym temacie

#201 ~Michnio~

~Michnio~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2018 - 16:00:49

Podłogówkę też masz na poddaszu? Kto ci to robił, kto tak doradził? Podłogówki nie ma sensu robić na poddaszu, tylko grzejniki. Podłogówka na parterze sprawdza się najlepiej. 

Ale to trzeba trafić na dobrego, a nie taniego hydraulika. U mnie robił Bereda i wszystko działa jak należy. 

#202 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 16:22:08

Moi rodzice korzystali, przy całkowitej wymianie ogrzewania, z pomocy ludzi z ........ jak dla mnie są naprawdę świetna jakość wykonywanych usług, z tego co mi wiadomo, z samym ogrzewaniem nigdy nie było większych problemów, a i jego miesięczne utrzymanie nie jest wcale najdroższe, nawet w miesiącach grzewczych

Moi rodzice tez korzystali z okazji do pozycjonowania stron !

#203 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 wrzesień 2018 - 16:22:34

Moi rodzice korzystali, przy całkowitej wymianie ogrzewania, z pomocy ludzi z ........ jak dla mnie są naprawdę świetna jakość wykonywanych usług, z tego co mi wiadomo, z samym ogrzewaniem nigdy nie było większych problemów, a i jego miesięczne utrzymanie nie jest wcale najdroższe, nawet w miesiącach grzewczych

Moi rodzice tez korzystali z okazji do pozycjonowania stron !

#204 ~Agun~

~Agun~
  • Goście

Napisano 27 wrzesień 2018 - 11:56:31

Można płacić 300zł można 1300zł miesięcznie. Zależy od ustawienia temperatury w domu, jego metrażu i ocieplenia. My ogrzewamy gazem dom 170 metrów (kocioł kupiony stacjonarnie w Disanie), w środku 24 stopnie. Płacimy niecałe 600zł przy najgorszych mrozach. Dom ocieplony 20cm grafitowego styropianu. 

#205 ~Robert~

~Robert~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2018 - 13:25:12

Pamiętajcie, że odpowiednio dobrany kocioł, wzorowa instalacja także wpływają na ograniczenie kosztów ogrzewania. Dobry doradca i hydraulik to skarb (jakkolwiek to brzmi). My zdaliśmy się na pana Beredę z Mińska Mazowieckiego i to był najlepszy z możliwych wyborów. Mamy ekonomiczny kocioł, dobrze zrobioną instalację, podłogówkę, dobrze ocieplony dom i płacimy niewiele. 

#206 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 październik 2018 - 13:45:45

Ja właśnie chcę zrezygnować z dotychczas używanej kotłowni gazowej i zainwestować w pompę ciepła.... Wydaje mi się być bardzo dobrym rozwiązaniem. Czy jest tu może jakaś osoba, która by podzieliła się doświadczeniami?

Kiepski ten marketing, jaki idiota zmienia gazowe, na pompę ciepła ?!

#207 ~Klemens3~

~Klemens3~
  • Goście

Napisano 29 listopad 2018 - 13:07:36

Jak ktoś się teraz buduje to warto przeanalizować ogrzewanie podczerwienią. My mamy i w  porównaniu z tradycyjnym ogrzewaniem, jest to obecnie najtańsze ogrzewanie. Kupiliśmy panele od Infrashop - bardzo dobra firma. A co najwazniejsze to banalnie prosta i tania instalacja

#208 ~Aleksy~

~Aleksy~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2019 - 14:21:43

Ja polecam w stu procentach ogrzewanie gazowe. Nie będzie duzo droższe, o ile chata jest dobrze ocieplona. Oprócz tego mniej sprzątania (w sumie w ogóle), mniej obsługi (też w sumie w ogóle) i generalnie mniej nerwów. No i kwestia też jest wybrania dobrego pieca - ja mam piec od de dietrich MCR Home i jestem bardzo zadowolony. Bardzo dobry sprzęt, wart swojej ceny. Używam od 2 lat. Stąd polecam ogrzewanie gazowe - porównując czas i wszystkie nieprzyjemne aspekty związane z obsługa pieca węglowego nigdy nie przerzuciłbym się na piec na paliwo stałe. 

#209 ~Bingo~

~Bingo~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 14:24:50

Pamiętajcie, że odpowiednio dobrany kocioł, wzorowa instalacja także wpływają na ograniczenie kosztów ogrzewania. Dobry doradca i hydraulik to skarb (jakkolwiek to brzmi). My zdaliśmy się na pana Beredę z Mińska Mazowieckiego i to był najlepszy z możliwych wyborów. Mamy ekonomiczny kocioł, dobrze zrobioną instalację, podłogówkę, dobrze ocieplony dom i płacimy niewiele. 

Robił nam podłogówkę w całym domu i zakładał centralne ogrzewanie (gaz). Jak jest tylko podłogówka czyli ogrzewanie niskotemperaturowe, to spokojnie dom 150 metrów ogrzejecie za 350zł miesięcznie. 

#210 ~Dariusz~

~Dariusz~
  • Goście

Napisano 22 maj 2019 - 21:02:47

Witam , w moim przypadku to zamiana pieca węglowego na gazowy to był strzał w dziesiątkę :) . Okolice Krakowa dom 130m2 parter z poddaszem użytkowym , na parterze grzejniki plus ogrzewanie podłogowe , na piętrze grzejniki plus ogrzewanie podłogowe w łazience . Cały rok ogrzewanie , gotowanie plus ciepła woda to koszt 3300 zł przy temperaturze na parterze 23 do 24 i na piętrze 21-22 stopnie  także temperatura ok i bez brudu , syfu i roboty  :)) . Dom pustak ceramiczny winenberger 30 cm ocieplony styropian grafitowy 10 cm . wełna między krokwiami 15 cm i pod regipsami jeszcsze 5 cm w poprzek a do tego na suficie podwieszanym dwa razy po 15 cm na przekładkę i to zabudowane płytami osb :)) . Pozdrawiam .

#211 minnie

minnie

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 12 postów

Napisano 22 październik 2019 - 21:38:04

Trzeba szukać teraz ekologicznych rozwiązań. My w domu niedawno zamontowaliśmy panele fotowoltaiczne. Mamy z firmy Oze-Biomar - są świetni, bardzo polecam!

#212 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2019 - 07:28:52

Trzeba szukać teraz ekologicznych rozwiązań. My w domu niedawno zamontowaliśmy panele fotowoltaiczne. Mamy z firmy ...... - są świetni, bardzo polecam!

Marketing szemrany. Spadaj na te panele.

#213 ewe.jork

ewe.jork

Znajomy

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 30 kwiecień 2020 - 07:37:31

A może sprawdź, jakie możliwości daje kocioł na biomasę dostępny na eco-team.pl? To nie tylko ekonomiczny, ale też ekologiczny sposób na ogrzewanie domu, warto wziąć go pod uwagę podczas dokonywania kosztorysów.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych