Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

CCC w Świeciu (Multibox)

świecie multibox ccc buty sklep sklepy galeria reklamacja osługa

4 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Świecie CCC Multibox (0 użytkowników oddało głos)

Czy podoba ci się sposób załatwiania reklamacji w świeckim CCC?

1. Tak (0 głosów [0.00%])

Procent z głosów: 0.00%

2. Nie (0 głosów [0.00%])

Czy jesteś zadowolony z obuwia z CCC?

Czy poleciłbyś znajomemu ten sklep?

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1 VeniVici

VeniVici

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 31 styczeń 2016 - 14:58:04

Witam forumowiczów

Zakładam temat w związku z reklamacją obuwia w CCC w galerii Multibox. Chciałabym się dowiedzieć o waszych odczuciach i przygodach związanych z tym sklepem.

Buty które tam kupiłam nie wytrzymały nawet jednego sezonu, bo kupiłam je jesienią, i przenosiłam je dwa miesiące, po czym były tak przetarte (w miejscach, w których nie wyobrażałam sobie, że buty mogą się przetrzeć) i rozklejone, odchodziła skóra od buta, no cuda niewidy. Odłożyłam je do szafy i chodziłam w innych, ale w końcu znalazłam trochę czasu i poszłam oddać je do reklamacji. Tam od razu zaskoczenie, bo nie ogląda ich żaden pracownik tylko dają czas dwóch tygodni na sprawdzenie stanu. No dobra. Wracam po dwóch tygodniach chodzenia w obcasach po śniegu, bo kozaki zabrane. Reklamacja odrzucona, ze względu na... świadome dalsze użytkowanie buta. No tak. Pracownica zaproponowała ponowną reklamację. I znów czekam dwa tygodnie.

Jeszcze żal mi było kobiety, która oddawała buty córki tuż przede mną. Dziewczynka ponosiła jeszcze krócej niż ja, też w bezśnieżnych miesiącach. Zelówka odpadła, a reklamacja odrzucona. Też przyjęła propozycję ponownej reklamacji, tylko dziecka jej było żal, że kozaków nie ma.

No i tu mam do was pytanie: jak wy się zapatrujecie na ten sklep? Też macie takie nieprzyjemne przygody z CCC?

Pozdrawiam

Użytkownik VeniVici edytował ten post 31 styczeń 2016 - 14:59:16

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 01 luty 2016 - 10:41:46

Takie problemy z trwałością buta występują u wielu marek. Kwestia reklamacji to inna sprawa. Ja akurat nie miałem z tym problemów. Ale proponuje odwoływac sie do skutku. W koncu chodzi o nasze pieniądze.

#3 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2017 - 18:17:48

Witam, ja mam tak samo, odmowa buty 2 miesiące użytkownika przez córkę firmy sprandi pękły jeden po drugim przy podeszwie śmiech na sali i nie popuszczę

#4 ~Dorota~

~Dorota~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2017 - 00:25:55

Dobrze,ze jest ten watek mi...buty skorzane podobno Lasockiego za 400 stowy w zime jeden miesiac nie posluzyly.Masakra.

#5 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2017 - 17:44:52

Obsługa sklepu CCC w Grudziądzu w Alfie beznadziejna. Od samego wyjścia panie wrecz z musu mówią dzień dobry że sztucznym uśmiechem. Nie dadzą klientowi spokojnie pooglądać asortymentu tylko nachalnie usiłują pomoc . Dział obsługi serwisowej porażka. Pani która przyjmowałam reklamacji arogancka, nie znając przepisów z k.c. dotyczących sprzedaży konsumenckiej chciała wprowadzić mnie w błąd. Myślała że trafiła na idiotkę która nie zna swoich praw. Nigdy już nie kupię tam nic. Jakość obsługi i towaru beznadziejna. Wystarczy o jakości towarów sprzedawanych w sklepach CCC poczytać na forum.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: świecie, multibox, ccc, buty, sklep, sklepy, galeria, reklamacja, osługa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych