Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

CBA kontroluje gminę, na razie nie gmine Lipno

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 10:15:04

"W urzędzie jest prowadzona kontrola CBA i dotyczy określonych przypisami prawa wybranych procedur i realizacji decyzji w przedmiocie rozporządzania mieniem Gminy Dubiecko w latach 2010-18"

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 11:47:22

Przyjdzie czas i na gminy powiatu lipnowskiego ;) spoko.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 11:53:45

Cieszysz się ? Co ?

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 12:00:59

Cieszysz się ? Co ?

:( Mam mieszane uczucia, ale jest  potrzeba oddać co się nie należało. ;) Takie pensje np, za nicnierobienie lub odpier'dalanie na szt. O "racjach" nie wspomnę, bom nie widział do której kieszeni trafiały.  :ph34r: Ale CBA sie dowie, na bank. :angry:  

#5 ~Stary chłop z PSL~

~Stary chłop z PSL~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 22:33:58

Przyjdzie czas i na gminy powiatu lipnowskiego ;) spoko.

Wy pisiory tylko straszyć Baranowskiego, Szychulskiego, Dąbkowskiego, Poliwko, Predkiewicza potraficie.

A żadnych dowodów na oszustwa, na nepotyzm nie potraficie udowodnić. Za to na donoszenie i grożenie to wy pierwsi z nieudolnymi służbami.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 marzec 2019 - 23:51:41

Wy pisiory tylko straszyć Baranowskiego, Szychulskiego, Dąbkowskiego, Poliwko, Predkiewicza potraficie.

A żadnych dowodów na oszustwa, na nepotyzm nie potraficie udowodnić. Za to na donoszenie i grożenie to wy pierwsi z nieudolnymi służbami.

spokojna twoja rozczochrana :) przecież wszystko widać gołym okiem, to i dowodów nie trzeba 

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 06:37:27

A ja powiem, że ZUS prowadzi intensywne kontrole zatrudniania i to firmy i zakłady płacą ogromne kwoty kar . Przyjdzie kryska i na Matyska..    .

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2019 - 06:42:11

A ja powiem, że ZUS prowadzi intensywne kontrole zatrudniania i to firmy i zakłady płacą ogromne kwoty kar . Przyjdzie kryska i na Matyska..    .

:(  ale Matysek już tu nie robi, a i co ma zus do zatrudniania ? ma ubezpieczać a kontrolować to sobie może ... np. L4. I już medyki mają d'upe zmoczoną :D

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 20:06:59

czekac cierpliwie, na razie cele w Mielęcinie zajęte

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2019 - 20:34:42

czekac cierpliwie, na razie cele w Mielęcinie zajęte

Coś mi się zdaje ze to są groźby karalne. Proszę zrobić porządek z takimi wpisami. Dziś jakiś urzednik a jutro ktoś inny dość obrazania ludzi.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 11:17:14

Coś mi się zdaje ze to są groźby karalne. Proszę zrobić porządek z takimi wpisami. Dziś jakiś urzednik a jutro ktoś inny dość obrazania ludzi.

:)  Masz rację, coś się Tobie zdaje. :D

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 13:53:26

[quote name="Gość" post="3583016" timestamp="1553768234"]
:) Masz rację, coś się Tobie zdaje. :D[/quote
Dla mnie nie jesteś czlowiekiem w pełni normalnym. Normalny człowiek zglasza gdzie potrzeba skoro ma dowody a nie normalny pluje na kogo się tylko da bo ma żółte papiery i policja ani prokurator mu żadnej krzywdy nie zrobią.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 marzec 2019 - 14:07:52

[quote name="Gość" post="3583016" timestamp="1553768234"]
:) Masz rację, coś się Tobie zdaje. :D[/quote
Dla mnie nie jesteś czlowiekiem w pełni normalnym. Normalny człowiek zglasza gdzie potrzeba skoro ma dowody a nie normalny pluje na kogo się tylko da bo ma żółte papiery i policja ani prokurator mu żadnej krzywdy nie zrobią.

:( Co mam zgłosić ? To, że masz rację, że Tobie się wydaje ? Weź przestań. :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych