Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Carrefour w Grudziądzu

mobing

156 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~zzz~

~zzz~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 10:36:09

W Grudziądzu już mało co mnie dziwi... Może kontrola Sanepidu by się przydała?

#142 ~zbulwersowany~

~zbulwersowany~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2017 - 13:26:10

Takich gnojków Carefour powinien na roboty na winobranie zsyłac!!! Moze by sie nauczyli roboty i zaczeli szanowac prace!! We lbie sie przewraca tym ludziom a potem narzekanie ze w Grudziadzu nie ma pracy. A prawda taka, ze takich matolow predzej czy pozniej wywala z kazdej roboty bo to dwie lewe rece maja!!!! I potem wielce placz bo co nie ma co do gara wlozyc i do opieki "daj bo nie mam"!!! Pasozyty!!!

#143 ~Wojciech~

~Wojciech~
  • Goście

Napisano 06 październik 2017 - 15:36:07

Nagrywajcie ich bez skrupułow to się pochamują a co do inspekcji pracy to Grudziądz sobie odpuście bo najpierw oni zadzwonią, że przyjdą na kontrole i nic nie stwierdzą po prostu ściema

Zgadzam się PIP to parodia jakaś instytucja która powinna stać na straży przestrzegania KP robi sobie z ludzi żarty i powinna być rozwiązana. Miałem taką sytuację że w jednym z punktów skargi do PIP napisałem że wykonujemy codziennie pracę na zewnątrz magazynu (opisywałem szerzej tą sytuację na forum GP) pal licho w lato ale w zimę bez rękawiczek kurtek w cieniutkich spodniach takich jak na lat przy minusowych temperaturach było już mniej ciekawie Uwaga co stwierdził kontroler PIP na podstawie informacji przedstawionych przez kierownika placówki (zakładu pracy który był przeze mnie skarżony!) stwierdził że żadne prace nie są wykonywane na zewnątrz magazynu. Ludzie kochani to woła o pomstę do nieba. To tak jak by prokurator zapytał złodzieja że ten coś ukradł ten by powiedział że nie i prokurator umorzył bo sprawę. Kpina z ludzi i tych wszystkich przepisów BHP. Tym bardziej że na terenie zakładu jest pełno kamer poza tym wystarczyło zapytać jakiegoś innego pracownika lub przyjść wcześnie rano do zakładu aby przekonać się na własne oczy. No ale jak ktoś nie chce to i tak tego by nie zauważył.

#144 ~Wojciech~

~Wojciech~
  • Goście

Napisano 06 październik 2017 - 15:41:45

Zgadzam się PIP to parodia jakaś instytucja która powinna stać na straży przestrzegania KP robi sobie z ludzi żarty i powinna być rozwiązana. Miałem taką sytuację że w jednym z punktów skargi do PIP napisałem że wykonujemy codziennie pracę na zewnątrz magazynu (opisywałem szerzej tą sytuację na forum GP) pal licho w lato ale w zimę bez rękawiczek kurtek w cieniutkich spodniach takich jak na lat przy minusowych temperaturach było już mniej ciekawie Uwaga co stwierdził kontroler PIP na podstawie informacji przedstawionych przez kierownika placówki (zakładu pracy który był przeze mnie skarżony!) stwierdził że żadne prace nie są wykonywane na zewnątrz magazynu. Ludzie kochani to woła o pomstę do nieba. To tak jak by prokurator zapytał złodzieja że ten coś ukradł ten by powiedział że nie i prokurator umorzył bo sprawę. Kpina z ludzi i tych wszystkich przepisów BHP. Tym bardziej że na terenie zakładu jest pełno kamer poza tym wystarczyło zapytać jakiegoś innego pracownika lub przyjść wcześnie rano do zakładu aby przekonać się na własne oczy. No ale jak ktoś nie chce to i tak tego by nie zauważył.

Tekst poprawiony :)

Zgadzam się PIP to parodia jakaś. Instytucja która powinna stać na straży przestrzegania KP, przepisów BHP robi sobie z ludzi żarty i powinna być rozwiązana. Miałem taką sytuację że w jednym z punktów skargi do PIP napisałem że wykonujemy codziennie pracę na zewnątrz magazynu (opisywałem szerzej tą sytuację na forum GP) pal licho w lato ale w zimę bez rękawiczek kurtek w cieniutkich spodniach (takich samych jak nosiliśmy w lato) przy minusowych temperaturach było już mniej ciekawie Uwaga co stwierdził kontroler PIP na podstawie informacji przedstawionych przez kierownika placówki (zakładu pracy który był przeze mnie skarżony!) stwierdził że żadne prace nie są wykonywane na zewnątrz magazynu. Ludzie kochani to woła o pomstę do nieba. To tak jak by prokurator zapytał złodzieja czy  coś ukradł ten by powiedział że nie i prokurator umorzyłby sprawę. Kpina z ludzi i tych wszystkich przepisów BHP. Tym bardziej że na terenie zakładu jest pełno kamer poza tym wystarczyło zapytać jakiegoś innego pracownika lub przyjść wcześnie rano do zakładu aby przekonać się na własne oczy. No ale jak ktoś nie chce to i tak tego by nie zauważył.

#145 ~AD~

~AD~
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 11:27:16

Niech PIP się lepiej dobierze do tych co to nie wiedza co to zasady sanitarne. Jak można odchodami mazac produkty???? Jak można srac w magazynie i zostawić gowno żeby śmierdziało i inna zmiana miala przez to kłopoty???? To jest dopiero skanadal i na to PIP powinien zareagować!!!! Nie wiem co gorsze... praca na mrozie czy babranie się w czyims gownie...

#146 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2017 - 11:11:40

Niech PIP się lepiej dobierze do tych co to nie wiedza co to zasady sanitarne. Jak można odchodami mazac produkty???? Jak można srac w magazynie i zostawić gowno żeby śmierdziało i inna zmiana miala przez to kłopoty???? To jest dopiero skanadal i na to PIP powinien zareagować!!!! Nie wiem co gorsze... praca na mrozie czy babranie się w czyims gownie...

Hahahahahaha niee wierze!!! Slyszalem ze niezly meksyk sie tam dzieje na magazynie ale myslalem ze ludziom juz do reszty odbija i glupoty gadaja ale jednak chyba jest  w tym prawda. masakra jakaś!!!!

#147 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2017 - 13:59:35

Nie przesadzajcie.

#148 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 październik 2017 - 21:13:54

Hahahahahaha niee wierze!!! Slyszalem ze niezly meksyk sie tam dzieje na magazynie ale myslalem ze ludziom juz do reszty odbija i glupoty gadaja ale jednak chyba jest w tym prawda. masakra jakaś!!!!

Jest jest w tym prawda taka że słyszałeś/słyszałaś a nie widziałaś .I tu prawda się kończy a zaczyna odlot he he he he he

#149 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 październik 2017 - 13:28:25

No tak właśnie .

#150 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 październik 2017 - 13:11:07

mam nadzieje ze sprawcy zostana odpowiednio ukarani

#151 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 23 październik 2017 - 09:44:18

Całe szczęście kierownictwo już dowiedziało się o sprawie i odpowiednio zareagowało. Ci którzy wypróżniali się i zostawiali odchody na regałach sklepowych (a niestety - choć wierzyć się nie chce - tak się działo!), zostali już zwolnieni dyscyplinarnie z wpisem do akt. Ci mało rozgarnięci "pracownicy" nie byli świadomi, że akurat ich poczynania zostały nagrane przez kamerę. Tak więc, sprawa zamknięta i porządek powrócił.

#152 ~jack~

~jack~
  • Goście

Napisano 23 październik 2017 - 13:43:29

I bardzo dobrze!!! Ja mam wrażenie że przez to 500+ ludzie całkiem na głowy upadli i im się nie chce pracować. Jeszcze pare lat temu to bylo nie do pomyslenia a teraz patologia zatrudnia sie dla jaj zeby rznac głupa. Dokad zmierzasz swiecie........?!

#153 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 październik 2017 - 14:38:51

Całe szczęście kierownictwo już dowiedziało się o sprawie i odpowiednio zareagowało. Ci którzy wypróżniali się i zostawiali odchody na regałach sklepowych (a niestety - choć wierzyć się nie chce - tak się działo!), zostali już zwolnieni dyscyplinarnie z wpisem do akt. Ci mało rozgarnięci "pracownicy" nie byli świadomi, że akurat ich poczynania zostały nagrane przez kamerę. Tak więc, sprawa zamknięta i porządek powrócił.

Co ????? :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  :blink:  odchody ludzkie na regałach ? nie wierzę.

#154 ~lok~

~lok~
  • Goście

Napisano 24 październik 2017 - 17:57:19

Czy to zboczone bydło zostało przez Prokurature ukarane odpowiednio.pidze do ministra Ziobry

#155 ~elsa~

~elsa~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2017 - 13:20:44

Teraz to bydło wszędzie można spotkać. Współczuje ludziom co kupowali te osmarowane rzeczy i nawet nie wiedzieli, ze w pakiecie dostawali czyjes gowno. Obrzydliwe!!!

#156 ~elsa~

~elsa~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2017 - 13:20:57

Teraz to bydło wszędzie można spotkać. Współczuje ludziom co kupowali te osmarowane rzeczy i nawet nie wiedzieli, ze w pakiecie dostawali czyjes gowno. Obrzydliwe!!!

#157 ~Blik~

~Blik~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2017 - 10:20:17

Boże jakie wy głupoty wypisujecie....i ludzie którzy nie mają pojęcia co i jak czytają te brednie i wierzą w to

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mobing

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych