Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Carrefour w Grudziądzu

mobing

156 odpowiedzi w tym temacie

#21 red

red

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 03 czerwiec 2013 - 19:15:27

8888 - pisz do mnie na PW, chętnie opiszę.

#22 ~arriva enjoy~

~arriva enjoy~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2013 - 19:49:29

ten dyrektorek i jego taśmociąg menadżerka, powinni zostać poddani entuzjastycznemu samosądowi pracowników, ku uciesze zakupowej gawiedzi, splended.

#23 ~wspaniały~

~wspaniały~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2013 - 09:53:38

i tak się nic nie zmieni to więc po co to wszystko

#24 red

red

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 04 czerwiec 2013 - 21:12:46

Ok, ale serio, jak ktoś chce piszcie do mnie na PW, jestem z grudziądzkiego tygodnika.

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2013 - 23:28:18

Nie kupujemy w Carrefour !!!

#26 ~hahah~

~hahah~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2013 - 11:13:56

Dyrektorek niech zostanie w tym Gdańsku

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 czerwiec 2013 - 14:43:31

Ja od dziś też nie kupuję w tym syfie.  Cała moja rodzina ----zaznaczam duża też nie.!!!!!!!!!

#28 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2013 - 20:49:17

Jakby zwierzęta były tak traktowane to od razu by winnych wywalili lub zamknęli a tak to tylko ludzie.....co tam.

#29 ~Halszka~

~Halszka~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2013 - 20:53:49

Kolejki w Carrefourze długie jak cholera...

#30 ~niedobra~

~niedobra~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2013 - 13:25:42

świetnie że wkońcu zaczelście pisać ,ciekawe czy personalna z GDAŃSKA coś zdziała ,ale jeszcze nie wszyscy pracownicy powiedzieli o sytuacji panującej w sklepie o np.Danucie która zawsze potrafi się wszstkiego wyprzeć a z pracownika zrobić idiotę i nieroba który powinien podkręcić obroty żeby się wyrobił (jej słowa),no i jej brak zaufania do pracowników jest budujący aż chce się tego słuchać szczególnie o 6 rano kiedy zaczyna się pracę.

#31 Arriva_Enjoy

Arriva_Enjoy

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 14 czerwiec 2013 - 18:52:17

nic sie nie zmieni, lody dalej sie kreca, mrowki pracuja, swinie sie pasa, folwark wre. Daj Boze sile tym ludziom, aby naprzeciw k***stwu staneli pewnie. Wierchuszka kerfura musi pamietac, ze nic nie trwa wiecznie.

#32 draw

draw

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 5275 postów

Napisano 14 czerwiec 2013 - 20:46:27

nic sie nie zmieni, lody dalej sie kreca, mrowki pracuja, swinie sie pasa, folwark wre. Daj Boze sile tym ludziom, aby naprzeciw k***stwu staneli pewnie. Wierchuszka kerfura musi pamietac, ze nic nie trwa wiecznie.

Sorry, ale nie bardzo wiem jaki cel ma powyższy post ?

#33 ~.....WOJOWNICZKA....~

~.....WOJOWNICZKA....~
  • Goście

Napisano 17 czerwiec 2013 - 18:09:21

Carrefour  -banda prostaków !!!!!!!!!!!

kilka lat wstecz myśleli że są "Bogami" pozwolili sobie oskarżyć sumiennie pracujących ludzi i przylepić błędy popełnione "wyżej" -szefowej 

trafili na silne charaktery, doświadczenie bogate o wiedzę tego jak mozna postawić "Bogów"
w kąt !!!!!

#34 ~8888~

~8888~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 19:38:48

Danusia jeszcze robi? :D. Jestem ciekaw czy na alkoholach jeszcze banderole w magazynie się przykleja ?

Przykleja się i to ostro,a Danusia ostro szaleje.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2013 - 21:48:39

A ja sie zastanawiam po jaka cholere to wszytsko pakuje sie na tzw daszki?zajmuje to mnostwo czasu ktory moznaby poswiecic na porzadkowanie polek mycie itp jaka to produktywnosc jak czlowiek musi wrzucic na dach 2 palety mixa wod bo na magazyn nie moze zjechac ciekaw jestem czy zacny Pan Dyrektor chcialby sam to wrzucac z zamalej drabiny a pozniej zciagac bo klienci wykupili przeciez takie ciezkie rzeczy powinny byc na magazynie opisane data i wywozone wtedy kiedy potrzeba dolozyc wieksza ilosc towaru w polki ......zero myslenia zwykly pracownik to dla  nich robal od zapieprzania musieliby sami tak sie nawrzucac ciezkich rzeczy przez 8 godz to moze by zmadrzeli.

#36 Arriva_Enjoy

Arriva_Enjoy

Swojak

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 102 postów

Napisano 04 lipiec 2013 - 23:35:16

draw, pytasz jaki sens? w sumie, to zaden. Tak samo, jak 90% rzeczy wypisywanych tu, bo co to wszystko zmieni.. ? ech, jest juz pozno...dobranoc.

#37 ~carrefour mobing~

~carrefour mobing~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2013 - 23:18:15

zatrudniani są pacholy, przydupasy i konfidenci. Taki nawet moze liczyc na powrot!!!!!

#38 ~8888~

~8888~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2013 - 08:04:55

zatrudniani są pacholy, przydupasy i konfidenci. Taki nawet moze liczyc na powrot!!!!!

Tacy sami jak ty

#39 ~pracownik~

~pracownik~
  • Goście

Napisano 27 lipiec 2013 - 20:03:38

Rozwala mnie ochroniarz, który zamiast pracować ciągle zarywa do jakiś lasek i liże d*** dyrowi. Myśli, że go wszyscy lubią, a tak naprawdę to każdy ma go gdzieś.

#40 ~klient~

~klient~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2013 - 22:25:51

najgorszy  pseudo market jaki istnieje w kraju

NIE KUPUJE W TYM PSEUDO SKLEPIE

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mobing

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych