Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

BYTOŃ- koniecznie kupcie "Wieś Kujawsko-Pomorską"- będzie w niej osoba z Bytonia

bytoń piotrków ug gmina

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
32 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Kondar~

~Kondar~
  • Goście

Napisano 08 sierpień 2014 - 10:57:20

Gazetę, której zdobi Pani Ewa- pracownica naszej gminy, można obejrzeć w urzędzie.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 sierpień 2014 - 02:14:42

nono, brawo dla pani ewy!! oby tak dalej!   

#23 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 19 sierpień 2014 - 09:06:53

dobre zdjecie

#24 ~Helena~

~Helena~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2014 - 10:21:47

A u nas w Bytoniu Panią którą się tak zachwycacie mamy na żywo , trzeba iść tylko po zapomogę lub zasiłek i mażna ją zobaczyć na żywo . Przy okazjimożna dostać bonus w postaci paru złotych z naszych podatków .

brzmi tak jakby w urzedzie gminy na prawo i lewo każdemu dawali parę złotych,

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2014 - 07:26:41

Gazetę, której zdobi Pani Ewa- pracownica naszej gminy, można obejrzeć w urzędzie.

Oj widzę że nasza Pani Ewa jest bardzo sławna i popularna w naszej gminie . Słyszałem że ktoś dmuchnął naszej Pani Ewie rower z pod naszej gminy . Widać że mieszkańcy wzięli do serca popularność Pani Ewy a co za tym idzie zaczęli kolekcjonować rzeczy przypominające im naszą celebrytkę

#26 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2014 - 08:08:26

smutne

#27 ~Helena~

~Helena~
  • Goście

Napisano 25 sierpień 2014 - 09:52:52

ja bym sobie  życzyła wyglądać jak ta Pani

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2014 - 10:36:02

Oj widzę że nasza Pani Ewa jest bardzo sławna i popularna w naszej gminie . Słyszałem że ktoś dmuchnął naszej Pani Ewie rower z pod naszej gminy . Widać że mieszkańcy wzięli do serca popularność Pani Ewy a co za tym idzie zaczęli kolekcjonować rzeczy przypominające im naszą celebrytkę

rower juz sie odnalazł 

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: bytoń, piotrków, ug, gmina

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych