Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Były p.o komendant Straży Leśnej z Nadleśnictwa Włocławek zaśmiecił teren leśny


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 fred13

fred13

    Swojak

  • Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 1942 postów

Napisano 02 październik 2019 - 21:42:48

Były komendant straży leśnej z Nadleśnictwa Włocławek wyrzucił niedopalonego papierosa przy furtce leśniczówki Mursk. Zaśmiecił  w ten sposób teren leśny i dał zły przykład.Po zwróceniu mu uwagi, podniósł tego niedopalonego papierosa. Taka osoba nie daje rękojmi aby była strażnikiem leśnym i zwracała uwagi innym aby nie zaśmiecali lasów.W związku z tym proszę Pana Nadleśniczego Nadleśnictwa Włocławek aby odwołał tę osobę ze strażnika leśnego i przydzielił mu stanowisko poza Służbą Leśną.#2 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 13:45:56

Najgorzej jak ktoś jest świętszy od papieża. Zamiast zajmować sie ważnymi sprawami zajmuje sie duperelami. Szkoda zycia, zdrowia na takie idiotyzmy.

#3 ~Mądrala~

~Mądrala~
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 16:40:19

Tego jeszcze nie grali, bidulek przejął sie jednym papierosem, natura sama sie rozłoży. Bez obaw szkód papieros nie narobi. Nie ma nic poważniejszego i ciekawszego na tym forum?

#4 ~Pajacuj dalej~

~Pajacuj dalej~
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 18:17:28

Prawdopodobnie zaniedbał kartę wypróżnień . Niech oczyści Zuzałkę z odpadów po rozbiórkach samochodowych syna. Pet ( prawdopodobnie  darowany z litości ) rozkłada się w dwa tygodnie. Plastiki po działalnosci synka w 400 lat. .#5 ~Henryk~

~Henryk~
  • Goście

Napisano 04 październik 2019 - 00:57:44

Moim zdaniem pan Fred ma rację. Należy natychmiast zwalniać z pracy każdego co rzuci niedopałek na matkę ziemię. W ten sposób rozwiążemy problem bezrobocia. Ten pan powinien zostać conajmniej doradcą w Ministerstwie Środowiska . Mądry człowiek. 

Dodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych