Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Były dziennikarz TVN Kamil Durczok miał pić 4 dni, a na drogę wypił jeszcze 2 piwa! "Jestem świadomy końca kariery"

2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 11:21:03

Szokujące ustalenia "SE". Tabloid dotarł do zeznań Durczoka.

Po 4 dniach pijaństwa we Władysławowie wsiadł do samochodu i ruszył w drogę do Katowic. Trudno w to uwierzyć, ale rano, przed samym wyjazdem, wypił kolejne, niecałe dwa piwa. W luksusowym BMW obok Kamila Durczoka (51 l.) siedziała 20-letnia Karolina, którą niedawno poznał

—czytamy w „SE”.

Niewiele pamiętam. Wiem, że to koniec mojej kariery - wykrztusił prokuratorowi pytany o pijacki rajd

Według zeznań Durczoka, które cytuje tabloid, dziennikarz do Władysławowa udał się w poniedziałek, 22 lipca. Jego towarzyszką była 20-letnia Karolina, którą poznał, jak czytamy, pod Krakowem.

—cytuje Durczoka „SE”.

Czułem, że mogę prowadzić auto. Na trasie nic złego się nie działo. W mojej ocenie nie przekraczałem prędkości

Durczok w rozmowie z prokuratorem miał żalić się na trudny czas, który go ostatnio spotkał.

To mój największy błąd, bardzo mi wstyd. Jestem świadomy końca kariery. (…) Szukałem rozluźnienia w alkoholu. Całe moje życie legło w gruzach. Moja psychika jest w rozsypce

—miał powiedzieć Durczok.

Nie dość, że były szef Faktów TVN przejechał przez pół Polski pijany, to w samochodzie wiózł jeszcze broń.

kk/”Super Express”

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 14:19:11

Jacy ci ludzie są słabi kończy się kariera kończy się wszystko.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 sierpień 2019 - 15:03:05

i sukę

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych