Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Bydło w Siniarzewie

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 luty 2019 - 23:35:51

Sklep Twoje Delikatesy.Jest to fajny sklep,można tam kupić świerze mięso z kurczaka,kaczkę np,oraz wiele innych rzeczy.Niestety w godzinach wieczornych speluna,chlanie piwska i innych jaboli.Codziennie wieczorem złażą się tam obleśnie,śmierdzące moczem "wiepsze", "chlory",pijusy i inne "bydło".Się żygać chce jak sie na to patrzy,a co mówić wejść po zakupy.To jest sklep? Czy "ogiernia",knajpa lub h wie co jeszcze.Czy do jasnej kwy nie idzie coś z tym zrobić?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 07:03:37

Sklep Twoje Delikatesy.Jest to fajny sklep,można tam kupić świerze mięso z kurczaka,kaczkę np,oraz wiele innych rzeczy.Niestety w godzinach wieczornych speluna,chlanie piwska i innych jaboli.Codziennie wieczorem złażą się tam obleśnie,śmierdzące moczem "wiepsze", "chlory",pijusy i inne "bydło".Się żygać chce jak sie na to patrzy,a co mówić wejść po zakupy.To jest sklep? Czy "ogiernia",knajpa lub h wie co jeszcze.Czy do jasnej kwy nie idzie coś z tym zrobić?

My naród.

#3 ~piszę z innego miasta~

~piszę z innego miasta~
  • Goście

Napisano 21 luty 2019 - 11:56:51

Jak to,to w tym sklepie "Delikatesy"tak chleją ? Właścicielom sklepu chyba nie zależy na dobrych klientach.Skandal  !

#4 ~robota~

~robota~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 14:38:54

po twoim słownictwie mogę tylko napisac tak przestan ku*** stekac

#5 ~Ala~

~Ala~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 15:23:59

Ok ...

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 15:35:10

Sklep Twoje Delikatesy to bardzo fajny sklep w którym pracują bardzo miłe panie zawsze jest tam miła i przyjazna atmosfera nie rozumiem dlaczego człowieku wypisujesz takie bzdury. Chyba nie masz zajęcia o zajmujesz się glupotami nie rozumiem jak wypisywać publicznie takie rzeczy!!!

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 19:31:35

Cała wiocha to bydło

#8 ~Czytelnik~

~Czytelnik~
  • Goście

Napisano 23 luty 2019 - 21:30:46

Niektórzy gospodarze krowy mają.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 09:24:05

My naród.

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 09:28:24

Widać że to wszystko jest napisane złośliwie.To słownictwo okropne jak można wypisywać takie bzdury i wyzywać tak ludzi

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2019 - 10:43:44

Niestety,taka prawda,lubilam zakupy robic w tym sklepie,ale jadac czasami po poludniu,czest w sklepie lub przy sklepie stija mezczyzni,pijacy alkohol.to bardzo zniecheca do zakupow...

#12 ~kierowca~

~kierowca~
  • Goście

Napisano 26 luty 2019 - 07:42:56

Zgadzam się z autorem tematu.Praktycznie codziennie przejeżdzam tamtędy w godzinach wieczornych,i muszę powiedzieć że co wieczór to samo.Ta sama banda ludzi którzy chyba mieszkają w tym sklepie.To zniechęca zo zatrzymania się i zrobienia zakupów,kiedy na wejściu musi człowiek się przedzierać miedzy nimi.Sklep to nie knajpa

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 09:04:46

A gdzie jest dzielnicowy ? Może wreszcie ktoś z posterunku z konecka zajrzy w to miejsce?

#14 ~achujma~

~achujma~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 09:59:32

Zaraz zacznie rosnąć trawa,to bydło w Siniarzewie pójdzie się tam paść.

#15 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 13:39:33

Hakdj

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 13:41:57

Niew wiem co wy ludzie wypisujecie ja jestem tam często i jest bardzo miła obsługa nie to co w innych sklepach nie wiadomo czy wejść czy wyjść ale jak ktoś komuś zazdrości to z nudów nie wie co ma robić i wypisuje glupoty

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 20:55:30

Niew wiem co wy ludzie wypisujecie ja jestem tam często i jest bardzo miła obsługa nie to co w innych sklepach nie wiadomo czy wejść czy wyjść ale jak ktoś komuś zazdrości to z nudów nie wie co ma robić i wypisuje glupoty

No właśnie,wieczorem zwłaszcza nie wiadomo, czy wejść,czy wyjść.Bo jak wejść to trzeba się przecisnąć między owymi(baardzo kulturalnymi,często z piwem w dłoni)panami.

Obsługa jest bardzo miła,asortyment bogaty,świerze mięso z kurczaka,wystrój sklepu baardzo fajny.Nie ma się do czego przyj...ć.A z nudów to Ty gościu nie wiesz co masz zrobić,więc przez cały dzień łazisz od sklepu do sklepu,i siejesz zamieszanie(klekoty potocznie).

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych