Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

52 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Simson~

~Simson~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2010 - 09:53:52

Witam!
Jestem osobą poszukującą pracy na terenie Bydgoszczy. Mam 30 lat i umiarkowany stopień niepełnosprawności. Z wykrztałcenia geograf-pedagog, a zainteresowania fotograf, grafi komputerowy i podróżnik. Mam także doświadczenie w pracy na stanowisku fakturzysta-handlowiec. Zapraszam do współpracy! PK
simoonkum@wp.pl

#22 ~studentka~

~studentka~
  • Goście

Napisano 15 październik 2010 - 21:11:44

Witam
studentka 5 roku pedagogiki z umiarkowanym orzeczeniem o niepełnosprawności poszukuje pracy w Bydgoszczy,Toruniu lub Inowrocławiu.Dodatkowe umiejętności Prawo jazdy kat B , roczne studium Arteterapii. Kontakt: alicjazm18@wp.pl

#23 sebyq

sebyq

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 październik 2010 - 20:39:20

Witam!
Absolwent resocjalizacji z umiarkowanym stopniem szuka pracy w Rypinie, Golubiu-Dobrzyniu, Grudziądzu, Toruniu, Brodnicy. Poza tym posiadam dobrą znajomość oprogramowania biurowego w szczególności Word, Excel i PowerPoint.Bliższe informacje można uzyskać drogą elektroniczną diligent@onet.pl.Pozdrwiam.

#24 ~Joanna~

~Joanna~
  • Goście

Napisano 25 październik 2010 - 14:57:18

Witam,
proszę o przysłanie aplikacji na adres j.stasiak@ochronaglobals.pl

Ewentualna praca w Bydgoszczy

Pozdrawiam

Witam
studentka 5 roku pedagogiki z umiarkowanym orzeczeniem o niepełnosprawności poszukuje pracy w Bydgoszczy,Toruniu lub Inowrocławiu.Dodatkowe umiejętności Prawo jazdy kat B , roczne studium Arteterapii. Kontakt: alicjazm18@wp.pl

#25 ~małgorzata~

~małgorzata~
  • Goście

Napisano 27 październik 2010 - 14:54:13

Witam posiadam orzeczenie o umiarkowanym stopniu niepełnosparwności na stałe (problemy z kregosłupem ale poruszam sie bez problemów) ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika poszukuje pracy lekkiej najlepiej biurowej. Dodatkowe informacje: znajomosc podstawowych programów mc office, prawo jazdy kat. B od niedawna, zdolnosci manualne, wieloletnie uczestnictwo w wolontariacie.

#26 ~małgorzata~

~małgorzata~
  • Goście

Napisano 27 październik 2010 - 14:57:49

Witam posiadam orzeczenie o umiarkowanym stopniu niepełnosparwności na stałe (problemy z kregosłupem ale poruszam sie bez problemów) ukończyłam studia magisterskie na kierunku pedagogika poszukuje pracy lekkiej najlepiej biurowej. Dodatkowe informacje: znajomosc podstawowych programów mc office, prawo jazdy kat. B od niedawna, zdolnosci manualne, wieloletnie uczestnictwo w wolontariacie.

dodam jeszcze ze pracy poszukuje na terenie Bydgoszczy.
kontakt: malgorzata2010z@onet.pl

#27 ~ivona001~

~ivona001~
  • Goście

Napisano 28 październik 2010 - 08:33:45

Małgosiu,

Tobie i wszystkim osobom z orzeczeniem o niepełnosprawności poszukującym pracy mogę polecić portal www.ale-praca.com

Byłam na nim wczoraj i powiem szczerze, że byłam mocno i mile zaskoczona, że ogólnodostępny portal posiada w swojej bazie ogłoszenia Fundacji. Jest tam całe mnóstwo ogłoszeń na rożne stanowiska. Warto zajrzeć może znajdziesz coś akurat dla siebie.

Trzymam kciuki:)

#28 ~malgorzata~

~malgorzata~
  • Goście

Napisano 28 październik 2010 - 22:37:39

dziekuje bardzo za namiar jednak w bydgoszczy nic nie znalazłam :(

#29 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 30 październik 2010 - 16:06:27

Witam,
nazywam sie Andrzej i szukam pracy jako ślusarz lub ochroniarz w Bydgoszczy. Jestem niepełnosprawnym (stopień umiarkowany - II grupa). Byłbym wdzięczny za pomoc i odpowiedź.
Proszę o kontakt pod numerem telefonu 0500616831,
Pozdrawiam

#30 ~ivona001~

~ivona001~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2010 - 09:40:20

~małgosiu~ a praca zdalna?? szukałaś coś w tym kierunku?

#31 ~malgorzata~

~malgorzata~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2010 - 19:28:22

~małgosiu~ a praca zdalna?? szukałaś coś w tym kierunku?

słyszłam o tym ale niestety jestem poza temat nie wiem nic na ten temat i pewnei dlatego nie poszukiwałam tez pracy w takiej formie.

#32 ~ivona001~

~ivona001~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2010 - 09:30:01

Praca zdalna polega na wykonywaniu określonych, zleconych czynności u siebie w domu. właśnie tam tzn. na

www.ale-praca.com

widziałam takie ogłoszenia. Jak dla mnie świetny pomysł na pracę.

#33 ~malgorzata~

~malgorzata~
  • Goście

Napisano 12 listopad 2010 - 00:00:20

Praca zdalna polega na wykonywaniu określonych, zleconych czynności u siebie w domu. właśnie tam tzn. na

www.ale-praca.com

widziałam takie ogłoszenia. Jak dla mnie świetny pomysł na pracę.

Od kilku dni jestem systematycznie na tej stronie i nic dla siebie nie znalazłam a szczerze ofert dla samych osób niepełnosparwnych w kujawko-pomorskim jest bardzo mało na dzien dzisiejszy tylko jedna- "konsultantka"
co do pracy zdalnej to chciała bym zdobyc jakies doswiadczenie na rynku pracy a nie siedziec w domu przy kompie cały czas, jestem sprawna ruchowo wiec wydaje mi sie ze taka praca bardziej przyda sie osobom które miały by probblemy w dotarciu do miejsca pracy. Ale to tylko moje skromne zdanie.

#34 ~Jagoda~

~Jagoda~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2010 - 12:29:19

Witam,

Firma RANDSTAD dla swojego klienta, firmy z branży spożywczej, poszukujemy osoby na stanowisko

sprzedawca

Zapraszamy również osoby z lekkim orzeczeniem o niepełnosprawności.

bydgoszcz@pl.randstad.com
+48 52 345 52 88

#35 ~KAROLINA~

~KAROLINA~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2011 - 12:18:37

Witam Nazywam się Karolina Mieszkam W Bydgoszczy Jestem na Rencie Socjalnej 2grupy Poszukuje Pracy jako Pakowaczka Pozdrawiam Miło

#36 ~KINGA~

~KINGA~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2011 - 09:47:17

Jestem osobą z lekkim stopniem niepełnosprawnosci szukam pracy jako sprzątaczka

#37 ~sylwia~

~sylwia~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2011 - 22:37:25

Cześć! Wszystkim poszukącym pracy, a ja musze przyznac ze znalazlam prace w firmie mikrotech w bardzo szybkim czasie po zlozeniu cv, takze polecam wam ta firme jets to zaklad pracy chronionej zdalna praca podaje stronke www.mikrotech.pl przyjmuja z znacznym, umiarkowanym a tez chyba lekkim.Natomiast dzisaj dostalam nastepny telefon w sprawie pracy bylam zaskoczona i to dlatego ze tutaj podalm ze posuzkuje pracy z poczatku myslalm ze to zart lecz pryzpomnialm sobie ze rzeczywiscie tutaj podalm ogloszenie, a to pracownik pomaga szefowi by znalesc pracownika i podal mi nr do tego szefa miejsce pracy bydgoszcz ja tam zadzwonie chcem miec dodatkowe pieniadze. Pozdrawiam i zycze powodzenia

#38 ~daniel~

~daniel~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2011 - 12:15:00

Jestem osobą z lekkim stopniem niepełnosprawnosci szukam pracy jako sprzątaczka

Kingo, jeżeli dalej szukasz pracy proszę o kontakt ( napisz chociaż sms) 504 872 284 pozdrawiam Daniel

#39 ~sylwia~

~sylwia~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2011 - 16:48:32

Witam! Szukam pracy dodatkowej na 4 godziny w dni powszednie na stanowisko: pomoc kuchenna,sprzątaczka, lub pomoc w biurze. Mam wykształcenie średnie,
doświadczenie: pracownik biurowy , stanowisko: staż
z zawodu kucharz.

Proszę o kontakt telefoniczny 661 983 083

#40 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 22 marzec 2011 - 20:25:08

c

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych