Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gromek~

~Gromek~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 10:41:34

Co z tego, że nie wiadomo kiedy zakończy się remont na Focha. Co z tego, że w tej chwili tylko 7ka jeździ po stałej trasie. Co z tego, że zamykając kolejne odcinki tras, wszystkie wozy kieruje się na inne, tak że dochodzi do przeciążenia elektryki, a tory eksploatowane są w kilkukrotnie szybszym tempie. Co z tego, że tak naprawdę remontowane są śmiesznie krótkie odcinki nie przekraczające nawet długości 100 m.
I tak ZDMiKP zapowiada kolejne remonty, których termin zakończenia nie jest znany, bo przecież na mróz i inne obiektywne przeszkody nic się nie poradzi. I tak ZDMiKP polubiło ogłoszenie: "zamknięte do odwołania". I tak, też będzie za rok. I tak, się tam nic nie zmieni, bo przecież nie ma pieniędzy. I tak właśnie zaczynamy przypominać stolicę, po której jeździć pod rządami HGW to dramat.
Ot taka platformerszczyzna.

#2 ~Wojciech~

~Wojciech~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 16:08:37

I tak jeżdżę po mieście rowerem, mogą sobie remontować do kiedy im się podoba. Niech ceny biletów jeszcze podniosą bo na remonty może zabraknąć.

#3 ~Michał~

~Michał~
  • Goście

Napisano 27 sierpień 2012 - 16:52:32

Tak to jest jk się remontuje 100-200m torowiska rocznie zamiast wzorem Poznania, Gdańska czy Krakowa zamknąć cały odcinek od razu i zrobić całość. Ale po co skoro można zamiast 2-3 km remontować po 20 j rocznie tak jak na Gdańskiej czy Wojska Polskiego. Ciekawe kiedy ZDMiKP weźmie się za remont kapitalny torów przez Babią Wieś i na Łęgnowo? Pewnie wcale więc jeszcze troszkę i tramwaje po Toruńskiej będą jeździć 5km/h.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: ZDMiKP, tramwaje, PO

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych