Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

96 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Jan~

~Jan~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 11:38:05

Panie, widzisz i nie grzmisz... Ludzie są cudowni. Potrafią krzyczeć, że Ksiądz jest tylko człowiekiem takim samym jak my, powinien mieć żonę i dzieci etc. Etc. A gdy tylko ktoś widzi, Księdza pijącego piwo, to zaraz problem... Bo co, bo Księdzu nie wypada bo jest księdzem? Przecież krzyczałeś człowiecze drogi, że kapłan jest takim samym człowiekiem jak ty, to dlaczego zatem nie może napić się kulturalnie piwa??? Ludzie.... Czas dorosnąć

#2 ~normalny~

~normalny~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 11:59:57

Donosiciwlstwo rozkwita wśród lewaków jak za komuny. Pewnie tatuś był TW albo w ORMO.

#3 ~hrabia z Torunia~

~hrabia z Torunia~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 12:16:46

Wypil piwo i co sie stalo.Kultularnie przy stolikuz z pokala nie jak menel po kryjomu.A ten co nagral to pewno chleje ile wlezie

#4 ~Tomaszek44~

~Tomaszek44~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 12:19:32

Donoszę że Jezus w Kanie Galilejskiej wodę w wino przemieniał .... Czyli co rozpijał towarzystwo.... ? :))

#5 ~Jon~

~Jon~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 12:25:49

Pił w miejscu dozwolonym i zakupione na miejscu, a ten psełdo fotograf niech się w głowę puknie, tam gdzie ma robić zdjęcia to nie robi, brawo dla konfidenta i podpier***acza,medal kolaboranta powinien dostać

#6 ~Lu~

~Lu~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 12:25:53

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 12:26:32

M. Z RYTLA WYGRAŁ Z CHOJNICKA KORUPCJA-BUŁAWĄ WAJLONISEM I ZABROCKA
ZNALEZIONE W SIECI
Ponieważ nicka działa niezgodnie z prawem prasowym usuwając tematy nie naruszajace regulaminu i jest opłacana przez przegranych konfidentów, wspomoge ponownie Pana Mirka i będę przez jakiś czas rozpowszechniał ta wspaniałą wiadomośc poniżej. Brawa Panie Mirku!!!
Z radością pragnę poinformować forumowiczów, że w dniu dzisiejszym (17.11.2015r. ) zostałem uniewinniony z zarzucanego mi czynu pomówienia na szkodę pewnej osoby z Rytla. Niezawisły bezstronny Sąd Okręgowy w Słupsku uchylil absurdalny wyrok Sądu Rejonowego w Chojnicach będący zaprzeczeniem zebranego materiału dowodowego i ekspertyz biegłych.
Przez 5 lat trwania procesu byłem tu oczerniany i pomawiany przez użytkownika (...) który rozpowszechniał na forum i w prywatnych wiadomościach do zalogowanych forumowiczów nieprawdziwe informacje o mnie. W prokuraturze chojnickiej toczy sie na mój wniosek postępowanie, w którym (...) jest głównym podejrzanym.
Mam nadzieję, że od dzisiaj skończą się chorobliwe ataki (***) na mnie. Każdy wpis jest przeze mnie drukowany i dosyłany do sprawy. W dniu dzisiejszym kiedy przebywałem w korytarzu sądu i na sali rozpraw (...) podszywał się pode mnie i obrażał mnie, dyskutował niby ze mną. Robi tak od lat-mnie nie ma na tym śmiesznym forum a (...) dyskutuje ze mną. Z wklejkami tasiemcami tez nie mam nic wspólnego a **/* ciagle bredzi że to ja.
Teraz macie dówód że chory *** to mistrz manipulacji, deinformacji i pomawiania forumowiczów i polityków.
Pozdrawiam nie (***). Mirosław Majerowski
P.S. Temat ten nie narusza żadnych zasad regulaminu i prawa dlatego jak nadgorliwa nicka go usunie, zamieszczę go ponownie. przez 5 lat byłem tu oczerniany a teraz po wyroku uniewinniajacym mam prawo napisać prawdę.

#8 ~Lu~

~Lu~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 12:27:35

#9 ~Lu~

~Lu~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 12:28:40

#10 ~Jon~

~Jon~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 12:30:09

Dla donosiciela.
PKT - Przypadkowe nieumyślne podpier***enie;
5 PKT - Niby nieumyślne podpier***enie;
10 PKT - Zwykła podpier***ka w cztery oczy z przełożonym bez
świadków;
20 PKT - Anonimowy donos na samego siebie, mimo, iż nie jest się
winnym, byle zaistnieć;
30 PKT - Podpier***enie w obecności świadków;
40 PKT - Samopodpier***ka w cztery oczy z przełożonym;
50 PKT - Samopodpier***ka przy świadkach;
60 PKT - Podpier***enie do przełożonego w obecności podpier***anego
bez innych świadków;
70 PKT - Podpier***enie w obecności podpier***anego przy większej
ilości świadków;
80 PKT - Podpier***enie w obecności podpier***anego, pomimo, iż ten
nie jest winny;
90 PKT - Podpier***enie w obecności podpier***anego, pomimo, iż ten
nie jest winny a czynu tego dokonał sam podpier***ający;
100 PKT - Podpier***anie w obecności podpier***anego, pomimo, iż ten
nie jest winny a czynu tego dokonał sam podpier***ający na spółkę z
przełożonym, do którego się podpier***a i wmówienie podpier***anemu
jego winy.

#11 ~Jurek~

~Jurek~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 12:36:13

Nie jestem sympatykiem kościoła ale tutaj to jakieś szukanie przysłowiowego ch.. do d. 

Browar zawsze ok, 3/4 ludzi w ogóle nie kuma na czym polega posługa i jakie ma prawa jako człowiek. 

Za sygnaliste zawsze plaskacz powinien być.

#12 ~Ircerz~

~Ircerz~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 12:36:48

Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Przebija ją tylko chory dewotyzm. Jesus w Kanie Galilejskiej pił wino. Tradycje piwowarskie na tych terenach zawdzięczamy głównie mnichom.

#13 ~Janusz kurła~

~Janusz kurła~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 12:41:33

Nie ma to jak wyssać podpier***anie z mlekiem matki...nie ośmieszaj się anonimowy donosicielu.Ustrój kapusiów już minął,bleee....nieładnie

#14 ~Mieczysław~

~Mieczysław~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 12:44:58

Tacy kapusie to najgorsze łajno jakie może być na ziemi co takiemu parchowi przeszkadza że ksiądz pije piwo ?

#15 ~Mieczysław~

~Mieczysław~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 12:45:25

Tacy kapusie to najgorsze łajno jakie może być na ziemi co takiemu parchowi przeszkadza że ksiądz pije piwo ?

#16 ~Gucio~

~Gucio~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 12:45:28

Choć ksiądz ten daleko jest od czołówki moich ulubionych kapłanów, to jednak nie widzę w tym nic zdrożnego. Gyby chwiał się na nogach po n-tym piwie, bełkotał czy zanieczyszczał wagon byłoby to naganne. Ale w kulturalnym wypiciu browarka nie widzę nic złego...

#17 ~Berbla~

~Berbla~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 12:49:22

Durne donosu

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 12:58:52

A gdzie służby specjalne i na co czekają, aż do kolejnej trgedii dojdzie ?! :ph34r:

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 13:02:10

A może to ten znany  sygnalista z Rytla ? B)

#20 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 10 luty 2019 - 13:14:39

A co to już piwa wielebny nie może wypić kulturalnie??? Co to za hiena robi sensacje z niczego, pewnie zrobił to donosiciel z zazdrości ,że go nie stać :)

Brak słów na tych konfidentów fuj,ohyda

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych