Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Burmistrz Żnina

1341 odpowiedzi w tym temacie

#821 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 14:46:58

A co mam z toba dyskutować leszczyku.
Nie masz znajomych? </p></p>

nie zasługujesz na dyskusję. To nie twój zasięg intelektualny. A znajomych mam z innej półki. Poza twoim zasięgiem, Nie wiedziałbyś co powiedzieć. To nie dożynki i grill z kumplami na działce małomiasteczkowy prymitywny chłopcze.

#822 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 14:47:31

Tam jeden taki fąfel nawija podobnie to może z nim szybciej .
Jak by miał kluk przetrącony.

„jakby” Ośle

#823 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 14:48:27

Z osła to masz uszy jak Hobitt.

niezłe filmy oglądasz. Takie na twoim poziomie :) Za godzinkę leci Świnka Peppa. Spodoba ci się na pewno.

#824 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 14:52:52

Głowe sobie pokrop ale wątpie ze to w czymś pomoże.

Nie żądam byś twej rozgi trojnym umoczeniem dawał mym zmysłom pokrop letargowy :) Stawiam, że nie rozumiesz co do ciebie mówię.

#825 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 14:55:00

Nie żądam byś twej rozgi trojnym umoczeniem dawał mym zmysłom pokrop letargowy :) Stawiam, że nie rozumiesz co do ciebie mówię.

już upusciłes jadu.juz lepiej?haha

Spadaj smarku

#826 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 14:58:47

Я не хочу понимать, потому что мне все равно

#827 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 14:59:21

już upusciłes jadu.juz lepiej?haha
Spadaj smarku

no i widzisz ośle. I Ty na DYSKUSJĘ liczyłeś? Tak to jest jak osioł i prostak podskakuje do konia wyścigowego. Choćby osioł harował całe życie nigdy nie będzie koniem wyścigowym :) Nie znalazłeś tego nawet w Wikipedii twojej skarbnicy wiedzy. Mam nadzieje, że jesteś świadomy tego ile jeszcze Ci do mnie brakuje Ośle.

#828 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 15:02:04

no i widzisz ośle. I Ty na DYSKUSJĘ liczyłeś? Tak to jest jak osioł i prostak podskakuje do konia wyścigowego. Choćby osioł harował całe życie nigdy nie będzie koniem wyścigowym :) Nie znalazłeś tego nawet w Wikipedii twojej skarbnicy wiedzy. Mam nadzieje, że jesteś świadomy tego ile jeszcze Ci do mnie brakuje Ośle.

#829 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 15:03:13

Jak można zabierać się za język obcy mając tak marny poziom w swoim ojczystym języku. Może ma to sens, bo przed tymi, którzy nie rozumieją nie słychać tych błędów. Sprytne :) Ale to taki spryt handlarza bazarowego. W takiej dziurze jak Żnin może to działa. Kalafiorze :)

#830 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2019 - 15:11:01

Jak można zabierać się za język obcy mając tak marny poziom w swoim ojczystym języku. Może ma to sens, bo przed tymi, którzy nie rozumieją nie słychać tych błędów. Sprytne :) Ale to taki spryt handlarza bazarowego. W takiej dziurze jak Żnin może to działa. Kalafiorze :)

Być może ja tego nie wiem ja nie stąd. Mnie nie pytaj Brokule.

#831 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 07:40:16

To prawda, że pan burmistrz został wezwany przez Sąd na rozprawę w sprawie zwolnienia Pani Ewy G.? Czy ta rozprawa jest otwarta dla ludzi? Chętnie bym się wybrała. Na wokandzie sędzia zaplanował od 9.00 do prawie 14.00. Trzymam kciuki za Ewkę!

Trzymam kciuki. A może nawet wpadnę zobaczyć!

#832 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 07:45:42

czyli nie dosyć, że walikoń czyt. stary kawaler to w dodatku bezrobotny na socjalu. A tak się zarzekał. Normalny człowiek o tej godzinie pracuje. 

#833 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 07:52:15

Przykro mi „normalny człowieku” że ryrosz w niedzielę od rana. Ja zaraz wstaję na śniadanko. Ale jeszcze sobie poleżeć w łóżeczku.

#834 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 07:58:04

Ja się z koleżanką wybieram! Sprawa jest otwarta, wiec można iść. Media maja być

#835 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 08:09:06

Dajcie znać jak to wyjdzie.

#836 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 08:40:00

Dajcie znać jak to wyjdzie.

O której jest ta rozprawa?

#837 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 12:37:23

Od 9.00.

#838 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 14:52:31

Od 9.00.

o proszę w tym zadupiu jest zasięg internetowy ? Swoją drogą to ładnie jesteście trzepnięci, że ciągle w to samo miejsce jezdzicie. Nuda jak flaki z olejem i wasze życie. 

#839 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 15:45:30

o proszę w tym zadupiu jest zasięg internetowy ? Swoją drogą to ładnie jesteście trzepnięci, że ciągle w to samo miejsce jezdzicie. Nuda jak flaki z olejem i wasze życie.

po co te nerwy i agresja? Widać, że ten temat Cię boli. Ciekawe dlaczego? Nikt w tej sprawie nikogo nie obraza. A, że sprawa jest ciekawa i ważna, to ludzie pytają grzecznie.

#840 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 15 wrzesień 2019 - 16:40:28

To prawda, że pan burmistrz został wezwany przez Sąd na rozprawę w sprawie zwolnienia Pani Ewy G.? Czy ta rozprawa jest otwarta dla ludzi? Chętnie bym się wybrała. Na wokandzie sędzia zaplanował od 9.00 do prawie 14.00. Trzymam kciuki za Ewkę!

Czy to chodzi o te panią G która jest związana z afera w szpitalu i co ma wspólnego z tym Burmistrz

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych