Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Burmistrz Żnina

970 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 08:41:16

Za to na prezentacji siłowni pięknie wykonywał ćwiczenia w garniturze. Nie czepiajcie się tego kapelusza!

#62 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 09:46:13

Panie burmistrzu, wszystkiego najlepszego z okazji 30 roku bycia dorosłym! Dużo splendoru i chwały, wielu medali i grawertonów, wielu skutecznych wyjazdów na szkolenia, wielu udanych imprez, strażackich, na uniwersytecie trzeciego wieku, z morsami, woprami, wielu wygranych w procesach sądowych, udanych biesiad, smacznego jedzonka na nich. Moc życzeń. No i dosiego roku

#63 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 10:17:43

Panie Burmistrzu. Jak pan uważa, czy decyzja Rady w sprawie nie wyrażenia zgody na zwolnienie radnego jest słuszna czy nie? Jakie jest pana stanowisko w tej całej sprawie? No i czy ta uchwała jest w ogóle zgodna z prawem?

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 11:54:13

Panie Burmistrzu. Czy Szkoła w Januszkowie będzie likwidowana za rok, czy możemy być spokojni?

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 11:58:49

Panie burmistrzu, czy wiadomo o co chodzi z tym spotkaniem z przedstawicielami Dino? Czy to prawda, ze radni spotkali się z nimi nieoficjalnie? O co chodzi? Niepokoi mnie to.

#66 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 13:19:28

Martwi mnie to, że ktoś z radnych jakieś spotkania miał nieoficjalne. Niech pan to wyjaśni żeby chryi nie było czasem. Trzymam za was kciuki. Nie popieram przemocy i jakiś dziwnych niejasnych spotkań z inwestorami. Miłego weekendu życzę panie burmistrzu

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 13:51:32

Martwi mnie to, że ktoś z radnych jakieś spotkania miał nieoficjalne. Niech pan to wyjaśni żeby chryi nie było czasem. Trzymam za was kciuki. Nie popieram przemocy i jakiś dziwnych niejasnych spotkań z inwestorami. Miłego weekendu życzę panie burmistrzu

Dziękuję za tą informację. Jest bardzo cenna finansowo i operacyjnie. Również życzę miłego weekendu.

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 14:01:17

Już nie przesadzajcie. Burmistrz jest osobą dorosła. I to od 30 lat!

#69 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 17:53:22

Burmistrzu mam pytanie? Jak to jest? Kto w twoim epicyntrum chujozy odpowiada za stan wody w gąsawce? Dzień wcześniej prawie że sucha, pracownicy koszą brzegi. Dzień drugi prawie że sucha pracownik chodzi po dnie i robi oprysk kamieni RUNDUPEM ku*** a na drugi dzień woda płynie sobie normalnie. Czy ty sobie sam regulujesz? Są chyba od tego jakieś służby a za ten RUNDUP w wodzie to cię ujebią, filmik i próbkę wysłałem gdzie trzeba.

#70 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 20:58:46

a czy to myśli

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2019 - 01:00:22

Och Carrol, dostałeś świniaka w stanie surowym, czy przerobionego made in wieś na kiełbasy? Ni chyba ze w papierach nędznych. Wtedy możesz se nabyć kiełbachę smaczniejsza i lepszej jakości.,Smacznego och Carroll. Żebyś czasem na kolejna przeprowadzkę się nie musiał zbierać... Przejdź na warzywa. Od żarcia mięcha luDZUE RZUCAJĄ się na siebie rzucają. dlatego oni tacy agresywni są i nachalni.

#72 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2019 - 11:59:57

Panie Burmistrzu. Chciałabym się dowiedzieć, czy pani Agnieszka z Częstochowy przyjechała na Dni Żnina? Chodzi o tą panią co w teleturnieju Milionerzy wspomniała o Żninie, że jak mało wygra to przyjedzie do nas. Jak pan o tym się dowiedział, to ruszyliscie z kamerą i tak pięknie pan z kolei wąskotorowej na filmiku zapraszał ją do Żnina i Wenecji. Wygrała mało w teleturnieju, ale czy skorzystała z pana zaproszenia? Jestem fanka Milionerów i bardzo mnie to ciekawi.

#73 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 lipiec 2019 - 13:14:27

Robota onego i jego 12 nastki tylko ośmiesza Żnin. I tyle.

#74 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2019 - 19:39:24

Mam pytanie. Pan ogłosił konkurs na DYR ZDK . Chciałbym się zgłosić tylko nie wiem czy jest sens. Dzisiaj się dowiedziałem że dyrem ma jednak być niedawny komendant ten z Szubina. A konkurs to fikcja ?

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2019 - 20:05:28

Czy chodzi o pana Artura K.?

#76 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 lipiec 2019 - 20:57:41

Ależ oczywista. Tylko tego pajaca do kompletu brakuje w Zninku. Ciekawe czy już znaleźli głupca co mu napiszę program działania. Poprzednio znaleźli takiego ale się wystraszył że będą podejrzewani o plagiat. A były policmajster wie co to znaczy i wie że to przestępstwo.

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 12:37:14

No to jak to jest ? Jest pewniak do ŻDK z  Szubina czy też nie ?

#78 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 lipiec 2019 - 13:11:00

pewniak

#79 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 05:49:38

Burmistrzu jak to jest że w mieście nie ma kasy na remonty ulic a kasa na zrobienie drogi do swojego domku się znalazła? To mnie zastanawia

#80 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2019 - 08:26:00

pewniak

To po co ten konkurs?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych