Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Burmistrz Żnina

1332 odpowiedzi w tym temacie

#741 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 19:27:33

Panie Burmistrzu my mieszkańcy Żnina dziękujemy Panu i pańskiemu zespołowi za wkład zaangażowanie w budowę tego pięknego obiektu

#742 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 20:38:07

Co w tym pięknego Robert? Hala jak hala. Szału nie robi.

#743 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 20:39:23

Panie Burmistrzu my mieszkańcy Żnina dziękujemy Panu i pańskiemu zespołowi za wkład zaangażowanie w budowę tego pięknego obiektu

a ja to jestem roszczarowany , myslałam rze lidla budujom a tu hala. Ja to jusz na skladke daje rzeby lidla wybodowali a tó nic

#744 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 21:13:08

Ja jestem rozczarowana bo myślałam ze tam basen dla młodzieży będzie. A tu hala. Hala jak hala. Szału nie robi.

#745 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 21:16:57

Dobrze Robert.

#746 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 21:50:03

Ja też dziękuję ale ptakowi bo to dzięki konsultacjom zresztą wielokrotnym jest ta hale. Tylko zauważam że tych palantow na czele z inżynierem z Trzemeszna już nawet wykonawca ma dawno dość. Ptak na burmistrza !

#747 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 00:48:35

Łale ło co choooodzi? A , tak prosze nalejcie! lalalalalala , żono moja serce moje lalalalalalala. 

#748 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 01:31:45

Tymczasem rano we wtorek  po otwarciu hali..........?

#749 ~Gosc~

~Gosc~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 06:56:50

Ciekawe czy Naczelny Likwidator Gminy Znin Radny z Podgorzyna i Król Midas 1- szy zmienia zdanie na temat rozwoju Gminy Znin po obejrzeniu tej inwestycji bo myśle ze Pan Wojewoda Ksiądz Prymas Marszałek Sejmiku Pani Poseł Radni Wojewodztwa Powiatu i Gminy Znin chyba się nie pomylili będąc na tej uroczystości

#750 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 07:04:54

Dobrze Robert

#751 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 07:09:17

Ciekawe czy Naczelny Likwidator Gminy Znin Radny z Podgorzyna i Król Midas 1- szy zmienia zdanie na temat rozwoju Gminy Znin po obejrzeniu tej inwestycji bo myśle ze Pan Wojewoda Ksiądz Prymas Marszałek Sejmiku Pani Poseł Radni Wojewodztwa Powiatu i Gminy Znin chyba się nie pomylili będąc na tej uroczystości

wojewoda to jeździ i maśli przed wyborami do senatu. Prymas to się zna na halach sportowych tak jak Nergal na kościele. Pani Poseł tez teraz wszędzie jeździ i chwali. To są jacyś jurorzy? Przecież nie zaprosiliscie ich po to żeby narzekali. I już przestań zionąć nienawiścią. Midas dał ci popalić co nie? A radny tez swoje dołożył. I przestań wypisywać te pochwały na siebie, bo to słabe jest.

#752 ~OTYLIA~

~OTYLIA~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 07:28:49

wojewoda to jeździ i maśli przed wyborami do senatu. Prymas to się zna na halach sportowych tak jak Nergal na kościele. Pani Poseł tez teraz wszędzie jeździ i chwali. To są jacyś jurorzy? Przecież nie zaprosiliscie ich po to żeby narzekali. I już przestań zionąć nienawiścią. Midas dał ci popalić co nie? A radny tez swoje dołożył. I przestań wypisywać te pochwały na siebie, bo to słabe jest.

MIDAS WAS ZAŁATWI PIERWSZY ten  z 4 a drugi TŁUMACZ!!!!!!

#753 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 07:52:06

to Pawełek :)

#754 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 08:58:34

Midasa to ja sobie na deser zostawiłem. Poczekam do czasu aż skuma się z tym pedałkiem pobitym rzekomo.

#755 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 10:24:41

Liczyłeś, że jest „pedałkiem”, ale nie wyszło. No i widać, czego się najbardziej boisz.

#756 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 11:34:02

Mamy czas.

#757 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 11:47:01

16 września o godz. 9.00 w Sądzie Pracy w Bydgoszczy na wniosek sędziego rozprawy ma stawić się Burmistrz w sprawie zwolnienia Pani Ewy G.

#758 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 11:53:41

16 września o godz. 9.00 w Sądzie Pracy w Bydgoszczy na wniosek sędziego rozprawy ma stawić się Burmistrz w sprawie zwolnienia Pani Ewy G.

G ówno mnie to obchodzi.

#759 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 11:55:26

Czyżby?

#760 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 wrzesień 2019 - 11:58:50

A mnie to interesuje. I to bardzo. Trzymam kciuki za tych państwa!!!!!!!!!!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych