Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Burmistrz Żnina

1184 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 lipiec 2019 - 09:15:57

Piękny kapelusz ze sztucznej słomy. Brawo Ty

On nie ma się podobać Tobie tylko kobietą ofiaro losu. Z kolei twoje okulary są takie super - męskich nie było ?

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 06:46:46

On nie ma się podobać Tobie tylko kobietą ofiaro losu. Z kolei twoje okulary są takie super - męskich nie było ?

twojej kobiecie kupujesz męskie okulary? Ciekawe dlaczego... wypierz sandały, bo ci powiem, że nie jest fajnie stać obok ciebie. Korzystaj częściej ze słownika jak chcesz się podobać „kobietą”

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 07:56:31

twojej kobiecie kupujesz męskie okulary? Ciekawe dlaczego... wypierz sandały, bo ci powiem, że nie jest fajnie stać obok ciebie. Korzystaj częściej ze słownika jak chcesz się podobać „kobietą”

Ktoś kiedyś powiedział, żeby nie dawać głupcowi okazji do odpyskowania, więc goń się ciapo (usuń A)

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 08:39:26

Ktoś kiedyś powiedział, żeby nie dawać głupcowi okazji do odpyskowania, więc goń się ciapo (usuń A)

Napij się wody, ochłoń. Słomkę podać, czy sobie wyciągniesz z sandałów? A może z kapelusza...

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 09:41:00

Napij się wody, ochłoń. Słomkę podać, czy sobie wyciągniesz z sandałów? A może z kapelusza...

Twojej żonie z dupy bo ostatnio na słomie ją brali

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 10:00:55

prostaki nie wytrzymują, a potem obrażeni ze mówią o nich chamy. Idź do wróżki ikono stylu rodem z Pędzewa. Przynieś mi na tacy placek albo arbuza. Migusiem mi

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 10:06:41

nie dla psa kiełbasa

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 19:56:38

Panie burmistrzu, co z odpowiedziami na problemy poruszane przez pana Kaźmierczaka na sesji.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 20:42:00

Pan burmistrz czeka na wizytę cioci Basi z Andrychowa i nie będzie zajmował się takimi bzdurami.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 20:48:15

A pani z Milionerów, czyli Pani Agnieszka z Częstochowy przyjechała na te Dni Żnina, czy nie? Tak cudownie ją zapraszał na fejsbuku

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 20:49:33

Smieszni wypoceńcy , jak będziesz półsołtysem to bedziesz działał.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 20:56:18

Smieszni wypoceńcy , jak będziesz półsołtysem to bedziesz działał.

ty nim za kilka lat nawet nie pomarzysz. Podziękujemy wam szybciej niż sobie z tego sprawę zdajesz

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 20:58:20

Panie burmistrzu, co z poważnym naruszeniem dyscypliny finansów publicznych? Czy mamy my obywatele prawi wysłać pismo z zapytaniem do RIO? Oczywiście podpiszemy się nazwiskiem i imieniem.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 21:02:06

ty nim za kilka lat nawet nie pomarzysz. Podziękujemy wam szybciej niż sobie z tego sprawę zdajesz

Sobie podziękuj bo ja jestem zwykłym obywatelem śmiejący się z waszej nieludzkiej zawiści.Tyle

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 21:04:58

Panie burmistrzu, o co chodzi z tym anulowanym przetargiem na obsługę prawną? Dlaczego anulowano przetarg? No i dlaczego wystawiacie jako warunek w promieniu 50 km? O co chodzi? Czy teraz przetarg wygra firma, ta która złożyła najwyższą kwotę w anulowanym przetargu? Pytam się, bo jako mieszkanka Żnina mnie to niepokoi

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 21:07:20

Panie burmistrzu, dlaczego w konkursie na dyrektora finansów ustaliliście jako warunki dodatkowe minimum 15 letni staż? Jeszcze takich warunków nie widziałam. Pytam bo mnie to interesuje. Skąd takie wygórowane wymagania? Dziś na runku pracy tendencja jest zupełnie inna.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 21:17:13

Panie burmistrzu, czy ta uchwała w której radni nie zgodzili się na rozwiązanie umowy o pracę jest zgodna z prawem? Czy my jako obywatele poprzez stowarzyszenie mamy to zgłosić do Sądu aadministracyjnego? A może pani dyrektor musi to zgłosić? Przecież ten kto widzi złamanie prawa musi zawiadomić onpopelnieniu przestępstwa odpowiednie instytucje....... Co robić? Jak żyć panie burmistrzu?

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 lipiec 2019 - 21:35:33

Panie burmistrzu, dlaczego pana żona przesunięta do zmsówień publicznych z tabliczką jako główny specjalista wróciła do ewidencji ludności? Ciekawi mnie to.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 08:19:43

Dajcie już mu spokój. On dawno się pogubił w tych kretacwach. Jego strój na zakończenie zawodów motorowodnych świadczy o tym że chyba nie wiedział gdzie idzie. Kolejny WSTYD dla miasta za takiego reprezentanta.

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2019 - 08:41:16

Za to na prezentacji siłowni pięknie wykonywał ćwiczenia w garniturze. Nie czepiajcie się tego kapelusza!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych