Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Burmistrz Żnina

1184 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 11:04:57

Złożył jak zwykle „z klasą” życzenia na Dzień Ojca. Zdjęcie z demotywatorów Ojca Chrzestnego. Poczułam zażenowanie. Takie rzeczy nie przystoją jednak powadze sprawowanej funkcji. No śle cóż...

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 12:56:58

On już taki jest i tego nie zmienisz. Jego elektorat pewnie zachwycony stylem życzeń. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Ojca

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 13:58:28

Oczywiście że jestem zachwycona. Burmistrz to także człowiek, ma swoje poglądy do których posiada pełne prawo oraz gust i poczucie smaku, takie jakie uważa za stosowne. I tyle.

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 14:04:28

Tylko że bycie burmistrzem jako reprezentacyjna także funkcja wymaga tego, żeby jednak nie robił tego, co uważa za stosowne, lecz żeby unikał zachowań które nie przystoją burmistrzowi. Jeśli zachwyca się składanie życzeń na Dzień Ojca na profilu burmistrzowskim ze zdjęciem Ojca Chrzestnego mafii sycylijskiej, to nie mam o czym z tobą rozmawiać. ON JAKO BURMISTRZ NIE MOŻE ROBIĆ TEGO CO UWAŻA ZA STOSOWNE. Piastowanie takiego stanowiska do czegoś zobowiązuje. A to my jako mieszkańcy ma prawo te zachowania oceniać, a nie on nasze. Dla mnie to mało poważne zachowanie.

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 14:05:30

Duży nietakt. Tyle w temacie

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 14:58:56

Oczywiście że jestem zachwycona.To Także człowiek, ma swoje poglądy do których posiada pełne prawo oraz gust i poczucie smaku, takie jakie uważa za stosowne. I tyle.

obiecał Ci mieszkanie czy dał etat za najniższą krajową i ty uciekłać po 6 miesiącach na macierzyńskie warchole  :lol:

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 16:02:02

Gdyby to zrobił na swoim prywatnym profilu, uszłoby. Ale na profilu burmistrza to już spory nietakt. Ale gawiedzi to się pewnie podoba.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 18:06:01

Jak będzie Dzień Żołnierza, to poprosimy o mema z Rambo!

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 19:36:41

Ja pierdziu,co też wóda może zrobić z mózgu!

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 20:08:07

Panie burmistrzu. Za te życzenia na Facebooku z okazji Dnia ojca opatrzone zdjęciem mafiozy z wiadomego filmu powinien pan dostać z liścia a następnie udać się do lekarza odpowiedniej specjalności i to nie z powodu tego liścia. A może te życzenia składał pan pod wpływem środków dopingujacych. WSTYD , WSTYD, WSTYD.

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 20:33:30

Jak dla mnie ten wpis pokazuje na jakim on jest stadium intektulanym,moralnym i emocjonalnym.

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 23 czerwiec 2019 - 22:11:55

Jak będzie Dzień Żołnierza, to poprosimy o mema z Rambo!

Rambo to postać pozytywna, wiec nie w ten deseń.

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 06:36:28

Jak pisał życzenia na Dzien Ojca to było coś z nim nie tak. Pytanie co ? Rządzenie gmina przypomina postępowanie tego że zdjęcia. Dla niezorientowanych przypominam że na zdjęciu jest ojciec chrzestny włoskiej mafii.

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 06:38:17

Nie jaraj się tak.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 07:02:37

Na zdjęciu jest aktor grający ojca chrzestnego mafii, a nie on sam. To wielka różnica.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 07:19:30

Nie tłumacz się. Słabe to było i tyle.

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 07:32:47

Ja pierdziu,co też wóda może zrobić z mózgu!

Można zaobserwować w sąsiednim do UM budynku.

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 07:45:10

Można zaobserwować w sąsiednim do UM budynku.

Obserwując na biesiadach go bijeszgo na głowę pajacu. Polewają przy każdym stoliku a potem opowiadają co wyprawiasz.

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 09:05:27

Dziś dał kolejny popis na fejsie. Jakieś krzyki, ze jest satysfakcja! Jest zwycięstwo!!!!! Jakoś tej satysfakcji na sesji nie było widać. Wręcz przeciwnie. Wyraz twarzy mówi wszystko. Zwycięstwo? A to pan Luchowski z kimś walczy? Wszystko to jest takie sztuczne. Robienie dobrej miny do złej gry. Panie Luchowski, a kto z opozycji mówił, ze w gminie nic się nie dzieje? Oj, dzieje się. I to dużo. A najlepsze kwiatki dopiero wyjdą. Martwi mnie ostatnia forma fejsbukowa burmistrza.

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2019 - 09:12:32

Oczywiście że jestem zachwycona. Burmistrz to także człowiek, ma swoje poglądy do których posiada pełne prawo oraz gust i poczucie smaku, takie jakie uważa za stosowne. I tyle.

sam o tym napisał, że to DOBRY humor... czyżby?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych