Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

BURMISTRZ PIOTRKOWA - dlaczego znika temat !

659 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 08:15:03

Dlaczego temat osiąga 30 tys wejść i jest kasowany. Kto i czego się boi, komu zależy na tym aby nie znać prawdy

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 08:23:16

Szanowny Panie
Obowiązkiem moderacji jest dbanie o porządek i kulturę na forum pomorska również moderacja zobowiązana jest regularnie o dbanie czy nikt z użytkowników nie narusza dóbr osobistych danego człowieka jak w tym temacie poprzez pomówienia , natarczywe obrażanie i pisanie nieprawdy , gdyby temat nie naruszał regulaminu forum myśle ze istniałby dalej a jak w każdym przypadku łamania jakichkolwiek zasad przez osoby które w sposób rażący naruszyły regulamin portalu z pewnością zostaną wyciągnięte konsekwencje .

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 08:23:57

Dlaczego temat osiąga 30 tys wejść i jest kasowany. Kto i czego się boi, komu zależy na tym aby nie znać prawdy

Po takich zajściach ten człowiek nie powinien już startować na Burmistrza. Od dawna było słychać o odchodzeniu od normy w zachowaniach tego człowieka który od początku nie nadawał się aby pełnić taką szczytną funkcję. Nikt z Państwa nie wierzył , ale teraz macie !

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 08:34:40

Szanowny Panie
Obowiązkiem moderacji jest dbanie o porządek i kulturę na forum pomorska również moderacja zobowiązana jest regularnie o dbanie czy nikt z użytkowników nie narusza dóbr osobistych danego człowieka jak w tym temacie poprzez pomówienia , natarczywe obrażanie i pisanie nieprawdy , gdyby temat nie naruszał regulaminu forum myśle ze istniałby dalej a jak w każdym przypadku łamania jakichkolwiek zasad przez osoby które w sposób rażący naruszyły regulamin portalu z pewnością zostaną wyciągnięte konsekwencje .

Niech Pan nie straszy obywateli, nikt tak z rękawa nie wyciągnął tematu . No właśnie tym tematem powinna się zająć Policja Wojewódzka jeżeli już nie są pozacierane ślady ! A także powinien interweniować Wojewoda ! Człowiek o tak zoranej psychice nie powinien zajmować takiego Urzędu !

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 08:40:38

Po takich zajściach ten człowiek nie powinien już startować na Burmistrza. Od dawna było słychać o odchodzeniu od normy w zachowaniach tego człowieka który od początku nie nadawał się aby pełnić taką szczytną funkcję. Nikt z Państwa nie wierzył , ale teraz macie !

Zachowanie które się pojawia wśród zawistnych złych osob które z chęci zemsty posuwają się do rzeczy okrutnie podłych musi być tępione , temat który jest tutaj zakładany przez te chore osoby normalnych mieszkańców Piotrkowa przyprawia o wstyd ze w naszym mieście ludzie zdolni są do tak podłego zachowania co powoduje śmiech wszystkich ,,sąsiadów,, Piotrkowa.
Wszędzie każda osoba w swojej indywidualnej ocenie potrafi stwierdzić na kogo odda swój głos w wyborach bez żadnych prób manipulacji i chamstwa a u nas ?
Gdyby jeszcze rzeczywiście to ,, lud ,, piotrkowski pisał , ludzie z czystym sumieniem ale nie tacy co nie jedno maja na sumieniu ,
Szkoda słów ....dla mnie wstydem jest to ze właśnie przez takie osoby nazywają nas Meksykiem

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 08:45:24

Niech Pan nie straszy obywateli, nikt tak z rękawa nie wyciągnął tematu . No właśnie tym tematem powinna się zająć Policja Wojewódzka jeżeli już nie są pozacierane ślady ! A także powinien interweniować Wojewoda ! Człowiek o tak zoranej psychice nie powinien zajmować takiego Urzędu !

Szanowny Panie
Moja informacja jest odpowiedzią na pańskie pytanie które zadal Pan w pierwszy poście tego tematu a mianowicie ,, czemu temat zniknął ,, informuje nie straszą oraz uważam , ze osoby które okazały się tak straszna podłością są dorosle i świadome odpowiedzialności za swoje czyny . Ja wiem ze być cwaniakiem jest łatwo i myśleć ze jest się bezkarnym z doświadczenia zapewniam pana ze ta fałszywa świadomość prowadzi w złym kierunku
Pozdrawiam

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 09:07:11

I tu się z Tobą nie zgodzę bo patrzący obiektywnie odpowiedz mi
Jak zorana psychikę trzeba mieć aby dzień dnia życ życiem drugiej osoby , jak przestraszonym i przepełnionym nienawiścią trzeba być człowiekiem zeby posuwać się do takich rzeczy ?
Z tego co widać osoby te nic innego nie robią tylko w ich głowie ,, Bogucki , Bogucki , Jak go zniszczyć co jeszcze napisać czy zrobić zeby w końcu coś mu się nie udało i jak mu dokopać zeby udowodnić w jakikolwiek sposb ze nie jest lepszy od was , w waszych wypowiedziach odczuwam ogromny kompleks i strach , państwa zachowanie jest choroba , obsesja , przez która tez sami i waszy bliscy cierpicie i sami wpedzacie się ( nie wiem czy świadomie ) w jeszcze większe problemy . Proszę mi jeszcze odpowiedzieć Panowie poza ta chora obsesja macie choć namiastkę normalnego życia ?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 10:55:11

Dziś w Radziejowie przesłuchiwana była żona burmistrza została zabrana do osobnego pokoju w celu prawdopodobnie prostowania zeznań że małżonek nie był pijany wsiadając do samochodu nagrania oficera dyżurnego są archiwizowane trzeba za tą sprawę się zabrać

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 10:58:07

Dziś w Radziejowie przesłuchiwana była żona burmistrza została zabrana do osobnego pokoju w celu prawdopodobnie prostowania zeznań że małżonek nie był pijany wsiadając do samochodu nagrania oficera dyżurnego są archiwizowane trzeba za tą sprawę się zabrać

Prostowania zeznań czy zrobienia porządku z tym buractwem które tutaj panuje ?

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 11:01:28

Czyli to wszytko była nieprawda? 

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 11:04:43

Żadnych informacji nawet wśród ludzi pytając czy szukając u samego źródła nikt mi nie potwierdził tego co jest tutaj napisane do tego wczoraj widziałam Tych państwa których tu opisują w naszym radziejowskim kościele , po tym wszystkich nie chce mi się wierzyć ze dzień wcześniej takie rzeczy się działy ze chcieli się zabić jak to państwo opisują jeżeli rzeczywiście ktoś widział dziś żonę tego pana to wcale się nie dziwie ze po tym co tu zostało napisane chcą wyciągnąć konsekwencje wobec tych podłych ludzi

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 11:46:26

Szanowny Panie
Moja informacja jest odpowiedzią na pańskie pytanie które zadal Pan w pierwszy poście tego tematu a mianowicie ,, czemu temat zniknął ,, informuje nie straszą oraz uważam , ze osoby które okazały się tak straszna podłością są dorosle i świadome odpowiedzialności za swoje czyny . Ja wiem ze być cwaniakiem jest łatwo i myśleć ze jest się bezkarnym z doświadczenia zapewniam pana ze ta fałszywa świadomość prowadzi w złym kierunku
Pozdrawiam

To na co czekasz oddaj tę sprawę do prokuratury a przy okazji wyjaśni się ta akcja sobotnia poszukiwania burmistrza . Są nagrania u oficera dyżurnego jak jego żona zgłaszała i jak dyżurny powołał dwie jednostki Radziejów i Piotrków Kujawski do poszukiwania burmistrza który ma sobie życie odebrać to piąć się w wodzie według kodeksu walki z alkoholizmem jest to jeden z objawów alkoholizmu danego człowieka który chce się targnąć na własne życie a Wiemy że burmistrz za kołnierz nie wylewa

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 11:48:59

Żadnych informacji nawet wśród ludzi pytając czy szukając u samego źródła nikt mi nie potwierdził tego co jest tutaj napisane do tego wczoraj widziałam Tych państwa których tu opisują w naszym radziejowskim kościele , po tym wszystkich nie chce mi się wierzyć ze dzień wcześniej takie rzeczy się działy ze chcieli się zabić jak to państwo opisują jeżeli rzeczywiście ktoś widział dziś żonę tego pana to wcale się nie dziwie ze po tym co tu zostało napisane chcą wyciągnąć konsekwencje wobec tych podłych ludzi

Chłopie ta akcja była w sobotę o 16:00 już burmistrz był w domu mylisz dni a podpuszczaj tak dalej to ktoś się odważy i zgłosi ten sprawę do Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy a komendant w Radziejowie wyleci z roboty

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 11:55:02

Prawda na 1000% a dowodem jest to że dziś była przesłuchiwana żona burmistrza Jakby nic się nie działo to w jakim celu by ją przesłuchiwali a jak masz gdzieś tam kolegów na Kościuszki to Popytaj się może się dowiesz

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 12:08:24

Dość często konieczność wyższa decyduje o stanie rzeczy ! ... :ph34r:

Nie ma ludzi niezastąpionych i dożywotnich posad, ale tą prowokację pod względem prawa prokuratura sprawdzi, a nie wykluczone, że i ten jazgot się skończy ?!!! :unsure:

Super czas najwyższy sprowadzić prokuratora w tej sprawie i nie tylko w tej sprawie

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 12:11:53

Szanowny Panie

A jakie pan posiada dowody że ludzie piszą nieprawdę w tej sprawie

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 12:17:38

Są nagrania u oficera dyżurnego jak jego żona zgłaszała i jak dyżurny powołał dwie jednostki Radziejów i Piotrków Kujawski do poszukiwania burmistrza który ma sobie życie odebrać to piąć się w wodzie według kodeksu walki z alkoholizmem jest to jeden z objawów alkoholizmu danego człowieka który chce się targnąć na własne życie a Wiemy że burmistrz za kołnierz nie wylewa

Poważnie? 

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 13:03:44

Poważnie? 

Jak słyszymy przesłuchanie Pani Burmistrzowej w celu sprostowania zeznań .  Wszystko wskazuje na to ,ze sprawa zostanie zamieciona pod dywan tak jak w innych przypadkach. Już widać ,ze  wiele ludzi pracuje na tym forum aby sprawie uciąć łeb.  ale jak tak się stanie to poprosimy Policję Wojewódzką Wydział Wewnętrzny aby zbadał sprawę ! Tak że nikomu nie ujdzie na sucho!

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 13:18:10

Jak słyszymy przesłuchanie Pani Burmistrzowej w celu sprostowania zeznań . Wszystko wskazuje na to ,ze sprawa zostanie zamieciona pod dywan tak jak w innych przypadkach. Już widać ,ze wiele ludzi pracuje na tym forum aby sprawie uciąć łeb. ale jak tak się stanie to poprosimy Policję Wojewódzką Wydział Wewnętrzny aby zbadał sprawę ! Tak że nikomu nie ujdzie na sucho!

A może trzeba ściągnąć TVN

#20 ~icek~

~icek~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2018 - 13:38:22

A może trzeba ściągnąć TVN

teraz meksykany zagryzą się wzajemnie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych