Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Budowa domu

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Bartekk~

~Bartekk~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2020 - 11:48:17

Witam szanowne grono i chciałbym zasięgnąć informacji od szczęśliwych posiadaczów drewnianych domów. Mamy w planach wybudować z żoną taki dom (ok. 120 metrów kwadratowych) – żona bardzo nalega, ale ja nie jestem do końca przekonany. Czy moglibyście pomóc mi w zrobieniu takiego bilansu zalet i wad takiego budownictwa. Wolelibyśmy to dobrze przemyśleć, bo niestety inwestycja nie jest mała.

#2 ~Robert78~

~Robert78~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 15:28:02

Mamy dom o powierzchni 84 m2, użytkowej powierzchni jest w sumie 62 m. Budowała nam firma Ekodom. Zapłaciliśmy ze wszystkim ponad 160 tysięcy. Tutaj jest adres ich strony eko-domydrewniane.pl. Z tego, co wiem, to mają bardzo mało reklamacji i mnie to nie dziwi.

#3 ~Robert78~

~Robert78~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 15:28:31

Mamy dom o powierzchni 84 m2, użytkowej powierzchni jest w sumie 62 m. Budowała nam firma Ekodom. Zapłaciliśmy ze wszystkim ponad 160 tysięcy. Tutaj jest adres ich strony eko-domydrewniane.pl. Z tego, co wiem, to mają bardzo mało reklamacji i mnie to nie dziwi.

#4 bestmed90

bestmed90

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 13 luty 2020 - 11:43:30

Taki domek jest bardzo przyjemny, w środku czuć inną "aurę"(?) nie wiem jak to nazwać. Po prostu czuć że to nei cegła nawet jak sie tego nie widzi. Mimo wszystko taki dom to lepiej jako wypoczynkowy a nie normalny do mieszania.  Ogrzanie tego będzie kosztowne bo ściany nie beda sie tak dobrze nagrzewały przy np. ogrzewaniu podłogowym.

http://www.elevatio.pl/

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych