Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Brawo, prezes Sp-ni, z ul. Moniuszki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 12:49:36

Prezes SM rozklepał tego pajeża jak dzieciaczka. W końcu pajeża sprowadzono na ziemię. Pajeż niech lepiej zainteresuje się wałkiem na termometry w Szpitalu, 50 szt za 47 tys zł gdzie wartość rynkowa tych termometrów to max 11 tys zł !!!

#82 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 12:52:28

RACJA!

Jak chcę lans, to polecam targowisko na Kosynierów.  Jak jeszcze raz zobaczę go, płacę połowę abonamentu do kablówki.

#83 ~GOŚĆ~

~GOŚĆ~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 13:51:36

RACJA!

Jak chcę lans, to polecam targowisko na Kosynierów.  Jak jeszcze raz zobaczę go, płacę połowę abonamentu do kablówki.

POPIERAM !

#84 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 13:54:43

RACJA!

Myślę,że nie trzeba,żadnych radykalnych środków aby przerwać parcie na szkło pana Napolskiego i innych.

Załóżcie sobie panowie swoją telewizję i możecie tam brylować 24 h.

#85 ~spółdzielca~

~spółdzielca~
  • Goście

Napisano 26 marzec 2020 - 19:35:11

Myślę,że nie trzeba,żadnych radykalnych środków aby przerwać parcie na szkło pana Napolskiego i innych.

Załóżcie sobie panowie swoją telewizję i możecie tam brylować 24 h.

Dokładnie, nie chcemy oglądać pana Napolskiego w naszej telewizji. Koniec z lansem, to kablówka przyczyniła się ,że został  ponownie wybrany radnym bo pokazywali jak kupił 3 kg jabłek i przed wyborami rozdawał przy WC na PL. Stycznia.

#86 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 06:26:34

Kowarowski Napolski tych panów nie chce widzieć w kablowce!
Kowar nie masz jaj!Nawet pracy nie potrafisz sobie poszukać a co dalej

#87 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 06:55:41

Niusia.

#88 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 marzec 2020 - 07:15:08

A ja nie chcę oglądać w ogóle żadnego  radnego .Gdzie oni teraz sa czyżby szukali termometrów. Czy liczą diety za nic nie robienie. Gdzie pan jest panie Kowarowski w tym trudnym okresie.  Pan razem z posłem powinni donosić ludziom towary tym co sa na kwarantannie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych