Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Brawo PIS!

113 odpowiedzi w tym temacie

#41 Phoenix_7

Phoenix_7

* * 25 lat zatrudnienia na necie (...)

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 4191 postów

Napisano 02 październik 2019 - 10:40:43

DLATEGO PRZED ODDANIEM GŁOSU TRZEBA SIĘ GŁĘBOKO ZASTANOWIĆ !

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 10:49:08

Posłanka PIS do lekarzy: - Niech jadą! I wyjechali...

"Włocławek: Chirurgia dziecięca znika na dobre. 
Wczoraj, 1 października (12:23)

Oddział chirurgii dziecięcej w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. ks. Jerzego Popiełuszki we Włocławku został zamknięty na stałe. Przez kilka miesięcy był zawieszony, bo dyrekcja intensywnie szukała lekarzy, którzy mogliby tam pracować, niestety bezskutecznie. Przyjęcia na oddziale chirurgii dziecięcej włocławskiego szpitala wstrzymano pod koniec marca, w kwietniu jego działanie zostało zawieszone. Powód - brak rąk do pracy.

Ruszyły intensywne poszukiwania lekarzy specjalistów ­- Proponujemy sporo więcej niż w sąsiednich szpitalach, oferujemy też mieszkanie służbowe - mówił wtedy w rozmowie z RMF FMF ówczesny dyrektor szpitala Marek Bruzdowicz - To nie jest kwestia pieniędzy, to jest kwestia braku specjalistów - tłumaczył i dodawał, że na rynku jest ich po prostu za mało.

Pół roku później sytuacja wygląda dokładnie tak samo, więc zapadła decyzja o ostatecznym zamknięciu oddziału z końcem września - mimo to, jak wynika z zapowiedzi dyrekcji, poszukiwania chirurgów dziecięcych do pracy w szpitalu będą trwały".

#43 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 11:05:55

Wszędzie bieda. Tylko jakoś cały czas obowiązuje powiedzenie. Pokaż lekarzu co masz w garażu. Dopiero rząd Pis zwiększył o 7 tys limity przyjęć na medycynę. Do tej pory to też była kasta rodzinna. Na owoce tej reformy niestety trzeba poczekać.

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 11:14:05

Wszędzie bieda. Tylko jakoś cały czas obowiązuje powiedzenie. Pokaż lekarzu co masz w garażu. Dopiero rząd Pis zwiększył o 7 tys limity przyjęć na medycynę. Do tej pory to też była kasta rodzinna. Na owoce tej reformy niestety trzeba poczekać.

Ot mamy wiernego widza TV PIS!

"Brudne kulisy pracy w TVP. Przyznał się do propagandy i kłamstw. Ziemowit Kossakowski to młody człowiek, który najpierw starał się zostać politykiem PiS (kandydował bezskutecznie w 2014 r. w wyborach samorządowych), a potem dostał pracę za publiczne pieniądze w TVP.Info. Głośno zrobiło się o nim w czasie kampanii przed wyborami prezydenckimi. Kossakowski postanowił powtórzyć zachowanie młodego chłopaka, który wmieszał się w tłum wokół Komorowskiego i zadał mu kilka niewygodnych pytań. - Ja dzień poźniej zrobiłem to samo (...). Wtopiłem się w tłum a potem zadałem pytania prezydentowi i usłyszałem, żebym pojechał do Norwegii - mówi Kossakowski w wywiadzie dla Plusa Minusa. Dziś przyznaje, że chodziło o wywołanie skandalu. W środowisku dziennikarskim mówiło się, że praca w TVP była nagrodą za prowokację wymierzoną w Bronisława Komorowskiego. 

Samuel Pereira to z kolei Polak portugalskiego pochodzenia, który wkupił się w łaski partii, przesiadując całymi dniami w namiocie smoleńskim podczas protestów zwolenników PiS. Uważali oni, że w Smoleńsku doszło do zamachu.

Teraz Kossakowski wylewa żale na Pereirę, swojego byłego szefa. Przyznaje wprost, że w TVP.Info podawane są fałszywe informacje, które mają na celu prorządową propagandę i oczernianie opozycji. W rozmowie z "Rzeczpospolitą" opowiada o paszkwilu, w którym obrzucił błotem protestujących lekarzy rezydentów podając tam kłamliwe i niezgodne z rzeczywistością informacje. - Ten tekst zlecił mi Samuel Pereira, który jest dwulicową osobą - ujawnia propagandysta Kossakowski. - Narobił mi wiele problemów w życiu. Stałem się obiektem nagonki przez fejki Pereiry. Byłem lojalny nawet wobec tak kur*** zachowania, jak to Samuela, który wysyłał mi fejki na maila służbowego. Po publikacji dzwonił, że świetna robota, dwa dni później mnie zawiesił, a potem uciekł jak tchórz i do tej pory nie starczyło mu odwagi, żeby wyjaśnić ze mną sprawę w cztery oczy - opowiada w rozmowie z "Rzepą".

Deklaruje, że teraz żałuje, że okłamywał ludzi, preparując paszkwil na lekarzy rezydentów, w którym kłamał, że żyją wystawnie i mają pieniądze na wycieczki zagraniczne. W rzeczywistości te "wycieczki" były misjami humanitarnymi, podczas których lekarze pomagali ludziom w ubogich rejonach świata.

- Jestem świadom tego, co zrobiłem. Zaufałem portugalskiemu uchodźcy i to on wsadził mnie na taką minę - mówi Kossakowski.

"Portugalski uchodźca" to według Kossakowskiego Samuel Pereira, który nadal kieruje redakcją TVP.Info. Jak Pereira zareagował na słowa swojego byłego kolegi i podwładnego? Ujawnił jeszcze więcej brudów.

Pereira zasugerował, że Kossakowski pracując jeszcze w TVP oferował dziewczynom pracę w redakcji. To, według Pereiry, był sposób, by je uwieść, co sugeruje załatwianie pracy za seks. "Opowiada o tym jak próbował "podrywać" panie z TT sugerując, że załatwi im pracę w TVP?" - zapytał Pereira na Twitterze i dołączył do tego uśmieszek. Zapomniał widać, że jako przełożony Kossakowskiego nie powinien tolerować takiego zachowania. Jeśli o nim wiedział, to powinien ostro zareagować".

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 11:26:45

Ot mamy wiernego widza TV PIS!
"Brudne kulisy pracy w TVP. Przyznał się do propagandy i kłamstw. Ziemowit Kossakowski to młody człowiek, który najpierw starał się zostać politykiem PiS (kandydował bezskutecznie w 2014 r. w wyborach samorządowych), a potem dostał pracę za publiczne pieniądze w TVP.Info. Głośno zrobiło się o nim w czasie kampanii przed wyborami prezydenckimi. Kossakowski postanowił powtórzyć zachowanie młodego chłopaka, który wmieszał się w tłum wokół Komorowskiego i zadał mu kilka niewygodnych pytań. - Ja dzień poźniej zrobiłem to samo (...). Wtopiłem się w tłum a potem zadałem pytania prezydentowi i usłyszałem, żebym pojechał do Norwegii - mówi Kossakowski w wywiadzie dla Plusa Minusa. Dziś przyznaje, że chodziło o wywołanie skandalu. W środowisku dziennikarskim mówiło się, że praca w TVP była nagrodą za prowokację wymierzoną w Bronisława Komorowskiego.
Samuel Pereira to z kolei Polak portugalskiego pochodzenia, który wkupił się w łaski partii, przesiadując całymi dniami w namiocie smoleńskim podczas protestów zwolenników PiS. Uważali oni, że w Smoleńsku doszło do zamachu.
Teraz Kossakowski wylewa żale na Pereirę, swojego byłego szefa. Przyznaje wprost, że w TVP.Info podawane są fałszywe informacje, które mają na celu prorządową propagandę i oczernianie opozycji. W rozmowie z "Rzeczpospolitą" opowiada o paszkwilu, w którym obrzucił błotem protestujących lekarzy rezydentów podając tam kłamliwe i niezgodne z rzeczywistością informacje. - Ten tekst zlecił mi Samuel Pereira, który jest dwulicową osobą - ujawnia propagandysta Kossakowski. - Narobił mi wiele problemów w życiu. Stałem się obiektem nagonki przez fejki Pereiry. Byłem lojalny nawet wobec tak kur*** zachowania, jak to Samuela, który wysyłał mi fejki na maila służbowego. Po publikacji dzwonił, że świetna robota, dwa dni później mnie zawiesił, a potem uciekł jak tchórz i do tej pory nie starczyło mu odwagi, żeby wyjaśnić ze mną sprawę w cztery oczy - opowiada w rozmowie z "Rzepą".
Deklaruje, że teraz żałuje, że okłamywał ludzi, preparując paszkwil na lekarzy rezydentów, w którym kłamał, że żyją wystawnie i mają pieniądze na wycieczki zagraniczne. W rzeczywistości te "wycieczki" były misjami humanitarnymi, podczas których lekarze pomagali ludziom w ubogich rejonach świata.
- Jestem świadom tego, co zrobiłem. Zaufałem portugalskiemu uchodźcy i to on wsadził mnie na taką minę - mówi Kossakowski.
"Portugalski uchodźca" to według Kossakowskiego Samuel Pereira, który nadal kieruje redakcją TVP.Info. Jak Pereira zareagował na słowa swojego byłego kolegi i podwładnego? Ujawnił jeszcze więcej brudów.
Pereira zasugerował, że Kossakowski pracując jeszcze w TVP oferował dziewczynom pracę w redakcji. To, według Pereiry, był sposób, by je uwieść, co sugeruje załatwianie pracy za seks. "Opowiada o tym jak próbował "podrywać" panie z TT sugerując, że załatwi im pracę w TVP?" - zapytał Pereira na Twitterze i dołączył do tego uśmieszek. Zapomniał widać, że jako przełożony Kossakowskiego nie powinien tolerować takiego zachowania. Jeśli o nim wiedział, to powinien ostro zareagować".

Jak już dajesz kopiuj wklej to podaj źródło informacji...to dużo mówi o info i o tobie....lemingi

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 11:29:01

Jak już dajesz kopiuj wklej to podaj źródło informacji...to dużo mówi o info i o tobie....lemingi

Coś się nie zgadza? Znowu "fejk"... przygłupie? Masz napisane w podanym cytacie, ale u was z czytaniem ze zrozumieniem problem. W końcu jeszcze dziadek podpisywał się krzyżykami a dupę podcierał słomą:-)

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 11:35:34

Propagandowa TV już za komuny w PRL kłamała narod polski ! :(

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 11:39:30

Propagandowa TV już za komuny w PRL kłamała narod polski ! :(

Wierz mi, że za Urbana i Szczepańskiego w TVP było inteligentniej.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 11:44:01

Coś się nie zgadza? Znowu "fejk"... przygłupie? Masz napisane w podanym cytacie, ale u was z czytaniem ze zrozumieniem problem. W końcu jeszcze dziadek podpisywał się krzyżykami a dupę podcierał słomą:-)

K...a to kim ty jesteś jak przegrywasz z kimś takim jak ja? Ale spoko spina jeszcze tylko 2 tyg. Potem płacz przez 4 lata.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 11:46:01

...wiem wiem a stan wojenny to takie tam kulturalno-rozrywkowe atrakcje.

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 11:49:55

Nieprawidłowości w oczyszczalni i zrzut ścieków do Wisły, zepsuta spalarnia i wywożenie osadów na Mazury, dziesiątki zwierząt karmionych śmieciami, wrzucanie padniętych do rzeki. Wszystko w platformianej Warszafce. Jak myślicie, ile typowy ekodzban potrafi wytrzymać z głową w piasku, byle nie ruszać politycznych kumpli?

Oczywiście nie obyło się bez wyrzucenia publicznych pieniędzy w błoto. Warszafka za zajmowanie się kozami zapłaciła prawie 100 tys. zł jakiemuś imigrantowi. Za to imigrant do roboty wynajął sobie na czarno polskiego bezdomnego płacąc mu co miesiąc pięć dych z parówkami.

Nie maglują tego w TVN? Nie drukują jedynek Wyborczej? Nie wyją na Onetach? No popatrzcie, co za przypadek.

No lemingi nie wiedzą o tym no bo niby skąd? W Faktach tego nie powiedzą.

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 12:40:20

...wiem wiem a stan wojenny to takie tam kulturalno-rozrywkowe atrakcje.

Z towarzyszem Piotrowiczem i towarzyszem Czabańskim w roli głównej.

#53 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 12:52:40

Bo wtedy pracowali tam profesjonaliści - skrzywieni ideologicznie, ale jednak dziennikarze, którzy znali się na swojej robocie. Teraz zatrudniają tam dzieciarnie bez wykształcenia na czele z "portugalskim uchodźcą", który publicznie żre się na TT ze swoją byłą dziewczyną o ksywce Baronessa (czy jakoś tak), i chwali, że ma "kosę" z jednym z internetowych portali. Taka Telewizja Republika, ale z lepszym sprzętem, bo za publiczne, czyli nasze pieniądze.

#54 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 12:57:56

"Włocławek: Chirurgia dziecięca znika na dobre. 
Wczoraj, 1 października (12:23)

Oddział chirurgii dziecięcej w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym im. ks. Jerzego Popiełuszki we Włocławku został zamknięty na stałe. Przez kilka miesięcy był zawieszony, bo dyrekcja intensywnie szukała lekarzy, którzy mogliby tam pracować, niestety bezskutecznie. Przyjęcia na oddziale chirurgii dziecięcej włocławskiego szpitala wstrzymano pod koniec marca, w kwietniu jego działanie zostało zawieszone. Powód - brak rąk do pracy.

Ruszyły intensywne poszukiwania lekarzy specjalistów ­- Proponujemy sporo więcej niż w sąsiednich szpitalach, oferujemy też mieszkanie służbowe - mówił wtedy w rozmowie z RMF FMF ówczesny dyrektor szpitala Marek Bruzdowicz - To nie jest kwestia pieniędzy, to jest kwestia braku specjalistów - tłumaczył i dodawał, że na rynku jest ich po prostu za mało.

Pół roku później sytuacja wygląda dokładnie tak samo, więc zapadła decyzja o ostatecznym zamknięciu oddziału z końcem września - mimo to, jak wynika z zapowiedzi dyrekcji, poszukiwania chirurgów dziecięcych do pracy w szpitalu będą trwały".

Na "pińćset plus" idzie kilkadziesiąt miliardów rocznie i na służbę zdrowia a także oświatę brakuje....a w 2018 r. zanotowano najwyższą liczbę zgonówpo II wojnie światowej!!!!

"W 2018 roku zmarło 414 tys. mieszkańców Polski. Tylu Polaków nie umierało od czasów wojny. 414 tys. Polaków zmarło w 2018 roku - to o około 3 proc. więcej niż w 2017. "Od zakończenia II wojny światowej nie było roku, w którym rozstało się z życiem tak wielu Polaków" - czytamy w "DGP". To niechlubny rekord. Od zakończenia II wojny światowej nie było roku, w którym rozstało się z życiem tak wielu Polaków".

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 13:30:21

Prawda jest taka, że wielu ludzi "działających" w PiS nie wierzą w ich ideologię trzymają z nimi bo dzięki temu załatwiają swoje sprawy. Sam znam kilka osób z tego grona niektórzy nawet startowali z list Pisu do rady gminy, powiatu..

Wystarczy posłuchać naszego posła z Włocławka, który zaraz po wyrzuceniu z PIS zaczął rozsądnie mówić.

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 13:38:19

Z towarzyszem Piotrowiczem i towarzyszem Czabańskim w roli głównej.

Nie ....z Mazgułą Millerem i Kiszczakiem....twoimi idolami

#57 ~:-)~

~:-)~
  • Goście

Napisano 02 październik 2019 - 13:54:10

Nie ....z Mazgułą Millerem i Kiszczakiem....twoimi idolami

Poseł PIS Zbonikowski:

"Nasz Pan Prezes przybył do naszego Włocławka. Miał szanse zachować się przyzwoicie względem mnie. Kolejny raz z tego nie skorzystał… Módlmy się szczerzej i intensywniej za Pana Prezesa, bo przez nas, jego wyznawców, otrzymał tak ogromną władze, że już nie rozróżnia kto jest wrogiem a kto przyjacielem. To piękne i miłe, że Pan Prezes dostrzegł, że jestem młodym i energicznym politykiem, ale nie bardzo rozumie kilku spraw. Jak można oferować naszemu włocławskiemu społeczeństwu byłych wieloletnich działaczy (PZPR p. Czabańskiego i p. Łyczaka) i twierdzić, że oni idą walczyć z postkomuną i budować lepszą Polskę?! (sic!) A jednocześnie ogłosić, że moja kandydatura na senatora (jedyna z pięciu tu zarejestrowanych, nie będącą członkiem PZPR lub nieżyjąca z PZPRu) jest zagrożeniem do walki z postkomuną?"

#58 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 październik 2019 - 16:18:12

po

#59 ~korwin~

~korwin~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 03:01:56

Patologia pisowska kaczorek i wieze,podpisy do KRS kto?,Kuchcina loty,Banas i syn poczytaj mało? ...minist sprawiedliwości? ,500+ oni dają a kto zapłaci ? nasze dzieci! nastepnie szkoły syf,leki brakuje,szpitale zamykane ostatnio włocławek dziecięcy..to twój wpisdu aha ja tez mam 500 i inni tego nie zabiorą ale mam dośc psisu!

#60 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2019 - 07:03:00

Patologia pisowska kaczorek i wieze,podpisy do KRS kto?,Kuchcina loty,Banas i syn poczytaj mało? ...minist sprawiedliwości? ,500+ oni dają a kto zapłaci ? nasze dzieci! nastepnie szkoły syf,leki brakuje,szpitale zamykane ostatnio włocławek dziecięcy..to twój wpisdu aha ja tez mam 500 i inni tego nie zabiorą ale mam dośc psisu!

To pisałem ja:Kononowicz.. i jeszcze powiem że nie będzie nic...i będzie wojna...buum!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych